Harju maakond, Saue vald, Püha küla, Kivi tee 11

  • 384 000 €
  • 2 109 € /m2

Müüa
Harju maakond, Püha küla, Kivi tee 11
  • 384 000 €
  • 2 109 € /m2

MÜÜDUD!

BRONEERITUD!

Tegemist on suure ja privaatse kinnistuga Tallinna külje all Püha külas. Lisaks suurepärasele palkmajale on kinnistul kahe välitünniga saun, garaaž-abihoone ja korralik kasvuhoone. Väga madalad ülalpidamiskulud! Kasutusluba on väljastatud.

ELAMU
Elamu on ehitatud Saaremaalt pärit, keskmiselt 270 mm läbimõõduga ümaratest käsitööpalkidest.
Katust katab katusekivi.
Majas on keskküttesüsteem, mille kütmiseks on tahkeküttekatel Atmos (olemas puude varu). Kulu aastas orienteeruvalt 15 ruumi (sh sauna ja kaminapuud). Lisaks on katusele paigaldatud päikesepaneelid, mis suveperioodil tagavad sooja vee põrandaküttesüsteemis. Põrandaküte on sektsioonide kaupa reguleeritav. Elektriarved on näiteks 09.22 eest 145 eurot, 08.22 eest 159 eurot, 05.22 eest130 eurot, 03.22 eest110 eurot. Aasta keskmine kogukulu kuus on 250 eurot. Elutoas on lisaks kamin-ahi, mille soojus on juhitud ka maja teisele korrusele. Aknad on korralikud puit-pakettaknad, siseuksed kaunid täispuidust, viimistletud vineertahvliga.
Majas on sundventilatsioon. Pööning on soojustatud puistevillaga. Ka maja sokliosa on soojustatud ning rajatud on drenaažisüsteem.
Joogi- ja tarbevesi tuleb enda puurkaevust, kanalisatsioon on lahendatud imbkaevusüsteemiga (tühjendamine vajalik 2-3 aasta järel).
2017. aasta lõpus valmis saun, kus on mõnus kaminaga eesruum ja ruumikas puuküttekerisega leiliruum. Väljas on kaks veetünni, millest üks on mõeldud külma ja teine sooja veega kasutamiseks.
Kogu territoorium on piiratud aiaga. Õuealale on rajatud mõisalik sissesõiduee ja külalistele väike parkimisplats. Maja ees ja ühel küljel on suur terrass, kus on mõnus päeva- ja õhtupäikest nautida.
Majas on signalisatsioonivalmidus.
Aeda on paigaldatud valgustid.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Maja esimesel korrusel on ruumikas tuulekoda, kus on mahukas sisseehitatud garderoobikapp.
Elutuba on avar (45 m2) ja avatud planeeringuga, millest osa moodustab köök. Elutoast on pääs terrassile.
Köögimööbel on kvaliteetne ja heas seisukorras, tehnika on uuendatud mõned aastad tagasi.
Elutoa-köögi põrandat katab Marmoleumi kaubamärgi looduslik linoleum. Siseviimistluses on lisaks kaunile palgile kasutaud palju ka matistatud klaasi.
Esimesel korrusel on veel kabinet (8,4 m2), WC, vannituba, abiruum ja katlaruum. Abiruumist on pääs maja taha.
Maja teisele korrusele viib puittrepp ning seal on avar trepihall (12,2 m2), kust pääseb 4 magamistuppa (18,8 m2, 15,6 m2, 15,4 m2, 9,1 m2). Lisaks on garderoob (8,7 m2), mida saab soovi korral kasutada ka magamistoana. Teisel korrusel on ka kraanikausiga WC. Teise korruse põrandadad on naturaalsest puidust ning lakitud. Siseuksed on täispuidust. Kahest magamistoast on pääs rõdule.

SAUN / ABIHOONE
Maja kõrval on ühe katuse alla ehitatud garaaž ühele autole, kuur küttepuude hoidmiseks ning saunakompleks. Saunas on mõnus puhkeruum, pesuruum, leiliruum ja WC.

ÜMBRUSKOND
Maja asub Tallinna linna piirist 7 km kaugusel.Lähimad Saue valla kool ja lasteaed asuvad Laagris. Käib koolibuss.
Asukoht on väga privaatne ja turvaline. Kinnistuni viib avalik asfalteeritud tee. Teed hooldab Saue vald.
Ühistranspordiühendus on väga hea. Bussipeatus jääb umbes 500 m kaugusele (bussipeatuse nimi on Püha küla).

Kui armastad loodust ja hindad ökokvaliteeti, on see maja just Sulle!

Lisainfo

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste