Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla, Looduskivi tee 13

  • 215 000 €
  • 1 686 € /m2

Müüa Broneeritud
Harju maakond, Türisalu küla, Looduskivi tee 13
  • 215 000 €
  • 1 686 € /m2

Kirjeldus

Pakkumises on hubane ja hea planeeringuga majaga Türisalu külas.

Tegemist on 80-ndate alguses ehitatud ning 2019 aastal põhjalikult renoveeritud ning aastaringseks elamiseks kohandatud majaga. Kasutusluba on väljastatud 2019 aastal.

EHITUSLIK INFORMATSIOON:
Maja on ehitatud lintvundamendile, sokliosa on renoveerimistööde käigus hüdroisoleeritud ja tihendatud kergbetooniga.
Maja põhikonstruktsioon on kombineeritud puidust ja tellistest ning põhjalikult soojustatud kivivillaga (150-250 mm villa ja tuuletõke nii sees kui väljas). 2018. aastal on paigaldatud uus elektrijuhtmestik.
Maja kütmiseks on soojust salvestav, topelt tellistest laotud ahi elutoas. Kütmisel tekkiv soojus on juhitud ka ülemisse magamistuppa. Lisaks on õhksoojuspump ning teisel korrusel on võimalus vajadusel kasutada ka elektriradiaatoreid.
Soovi korral on kööki võimalus paigaldada puupliit.
Ventilatsioon on lahendatud fresh klappidega.
Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed.
Internet on tagatud läbi õhu.
Elektriarved on jäänud vahemikku 50 kuni 200 eurot. küttepuude kulu ca 3 m³ aastas.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS:
Maja esimesel korrusel on pool-avatud planeeringuga elutuba-köök, esik, WC ja duširuum. Lisaks on veel eraldi, maja tagant, terrassilt sissepääsuga külalistetuba. Sinna on toodud ka vee- ja kanalisatsiooniühendus. Lihtsate võimalustega saaks maja taguse avatud osa kinni ehitada ning seeläbi elamispinda oluliselt suurendada.
Ehitusalune pind on 165 m².
Maja teisel korrusel on arav trepihall kus on piisavalt ruumi, et seda kasutada näiteks kabinetina. Trepihallist on ka pääs garderoobi. Lisaks paikneb teisel korrusel kaks eraldi, avarat magamistuba. Ühes magamistoas on kamin. Teisest on pääs katuseterrassile.
Teise korruse seinad on kombineeritult kaetud kvaliteetse tapeedi ja puitlaudisega. Põrandaid katab heas seisukorras lakitud põrandalaud. Lae soojustuseks on kasutatud 250 mm kivivilla.
Kinnistu on ümbritsetud aiaga, autovärav on avatav mehhaaniliselt. Aias on uus, korralik puukuur ja maja taga bassein (äravooluga).

Vähem kui aasta tagasi on aeda ehitatud korralik puuküttega kerisega saunamaja tootjalt Tesler Grupp.

ÜMBRUSKOND:
Maja jääb Tallinn-Rannamõisa-Kloogaranna tee äärde.
Lähim bussipeatus jääb ca 50 m kaugusele (Hallikivi). Bussiühendus on hea (H6, H9 ja H11). Pääseb nii Keilasse kui Tallinnasse. Ka saavad lapsed mugavalt näiteks Murastesse või Vääna kooli. Veelgi tihedam bussiliiklus on maanteelt, mis ei ole ka liiga kaugel.
Lähim kauplus on Keila-Joal.

Türisalu Keila-Joa piirkond on looduskaunis paik elamiseks! . Mereni on ~ 1 km. Lähedal asub ajalooline Keila-Joa mõis koos kauni pargi ja imelise joaga. Keila-Joa mõisapargis korraldatakse palju toredaid kultuuriüritusi – kontserte, teatrietendusi.
Meremõisa imelised matkarajad, rand, telkimisala ning Arvo Pärdi Keskus jäävad samuti lähikonda.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste