Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tondi 56

  • 128 000 €
  • 2 902 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tondi 56
  • 128 000 €
  • 2 902 € /m2

VÄRSKELT RENOVEERITUD, SAUNAGA KORTER! VÄGA HEAS KORRAS MAJA!

Tegemist on Kristiine linnaosas hubase kahetoalise korteriga hästi hooldatud väikeses puitmajas.
Korteri sisustus kuulub müügihinna sisse!

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Korter paikneb kahekordse maja teisel korrusel. Korteri koosseisu kuuluvad esik, köök, elutuba, magamistuba, WC-duširuum ning saun. Planeering on läbi maja ning aknad on kolme suunda. Elutoa aken on vaatega maja küljele ja Tondi tänava suunas, Magamistuba Tondi tänava suunas ning köögi aknad on vaatega vaiksesse sisehoovi.

Korter on täielikult renoveeritud (sh on vahetatud kogu elektrijuhtmestik ja torustik). Siseviimistluses on kasutatud heledaid toone, mis sobivad suurepäraselt puitmaja olemusega. Eluruumide seinad on värvitud ning põrandaid katab naturaalne tammeparkett. San-ruum on plaaditud. Saun on elektrikerisega.

MAJA
Korteriühistu on moodustatud, laenukohustusi ei ole. Korterelamu on hiljuti põhjalikult renoveeritud. Majal on uus katus ja sadeveetorustik. Paigaldatud on ka uus elektrisüsteem. Fassaad on ka hiljuti värvitud.
Väljakujunenud kasutuskorra alusel on korteri omanikul võimalus kasutada maja pööninguosa.
Kiire internetiühenduse tagab Telia optiline valguskaabel.

Lisaväärtust annab kinnistu sisehoovis paiknev puhkeala mille eest hoolitsevad majaelanikud ühiselt. Talvine lumekoristus on olnud elanike korraldada, muruniitmise teenuse eest kannab hoolt ühistu.
Parkimine on maja ümbruses tasuta.

KOMMUNAALARVED
Korteri põhiküttesüsteemiks on elektriküte kuid arved pole liiga kõrged. Näiteks detsembris 2023 kui kütteallikaks olid ainult elektriradiaatorid ja elektri hind kõrge, oli arve 215 eurot. Väga head võimalust kulude optimeerimiseks pakub lisa kütteallikana naturaalsest kivist kamin. Korteriühistu arve on aastaringi olnud ca 50 eurot (koos veega).

ÜMBRUSKOND
Tondi tn 56 asub mugavas asukohas. Lähedal on Tondi Selver kus lisaks toidukaubale on ka mitmed erinevad teenustepakkujad ja erinevad söögikohad. Samuti on väikese jalutuskäigu kaugusel Audentese spordikool koos klubiga ning rohealad jalutamiseks. Bussipeatus on lähedal, autoga kesklinna sõiduks kulub ca 10 minutit.

MINU VAHENDUSEL OST ON TURVALINE JA KASULIK! Korraldan kogu vajaliku asjaajamise, saan pakkuda erinevaid soodustusi pankadelt ning hinnastan vajadusel teie olemasoleva kinnisvara.

Võtke julgesti ühendust!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste