Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6049

Purde tee 8

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

Suvemaja ja saun! Suurepärane asukoht!

Hind: 149 900 €
Tehing: Müük
Objekt: Suvila
Tube: 3
Üldpind: 133.3 m2
Krundi pindala: 1176.0 m2
Ehitusaasta: 2010
ID: www.raid.ee/6049

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüakse privaatse asukohaga, tupiktänava lõpus paiknev kahekorruseline suvila koos saunamajaga.

Harku Vallavalitsuse korraldusega (nr 603) on kehtestatud detailplaneering mille käigus kinnistu pindala suureneb. Kinnistu pindala saab olema 2000 m2.

Aed on väga kaunis ja hooldatud. Aias kasvavad viljakandvad puud ja marjapõõsad.

Hetkel on vesi - ja kanalistatsioon lokaalsed kuid juba kevadel toimub liitumine tsentraalse vee -ja kanalisatsioonitrassiga. Seoses sellega ostjale kulutusi ei lisandu.

SUVEMAJA
Maja on kahekorruseline. Esimesel korrusel on elutuba, köök ja tualettruum. Teisel korrusel on suur magamistuba (pinda majas kokku 77,3 m2).

Maja on täielikult renoveeritud aastal 2010. Renoveerimise käigus vahetati kogu juhtmestik, paigaldati uued aknad ning värskendati siseviimistlust. Maja kütmiseks on õhksoojuspump ning lisaks ka kamin-ahi. Köögis on nii elektriline- kui ka puupliit.
Vundament on raudbetoonplokkidest lintvundament, seinad laotud kahekordselt tellistest. Kasutusluba on olemas.

SAUNAKOMPLEKS
Ehitusalune pind 56 m2. Saunamaja on eraldiseisev hoone, kus on puuküttega saun, kaminaga sauna eesruum ja avar pesuruum. Lisaks on sauna osaks suur terrass, mis on ümbritsetud klaasseintega. Seal on mõnus ilma nautida nii suvel kui talvel.
Vundament on samuti, nagu suvemajalgi, raudbetoonplokkidest lintvundament ja seinad on laotud kahekordselt tellistest. Kasutusluba on olemas.

Maanteeni ja bussipeatuseni ~ 300 m, bussid 108 ja 127. Lähedal on kauplus. Umbes 4 km kaugusel Laulasmaal asub kool ja lasteaed, kauplus Konsum, SPA ja ilusalong.

Türisalu Keila-Joa piirkond on looduskaunis paik elamiseks! Lähedal on jõgi koos mõnusa ujumiskohaga. Mereni on ~ 3 km. Lähedal asub ajalooline Keila-Joa mõis koos kauni pargi ja imelise joaga. Keila-Joa mõisapargis korraldatakse palju toredaid kultuuriüritusi – kontserte, teatrietendusi.

Olete oodatud tutvuma!