Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6567

Murru 3

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

HEA PLANEERINGUGA KOLMETOALINE KORTER! VAATA KA VIRTUAALTUURI!

Hind: 57 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 3/3
Üldpind: 64.4 m2
Ehitusaasta: 1995
ID: www.raid.ee/6567

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa hea planeeringu ja eraldi tubadega korter Kredexi toel renoveerimisse minevas majas!

Asukoht:

Rakvere ääres, vaikses ja väga rohelises keskkonnas asub Murru 3 elamu. Maja asub mõnesaja meetri kaugusel kahest metsatukast, olles lähinaabruses ümbritsetud elamute muruplatsidest ja eramajade rohelistest aedadest.
Olenemata asukoha äärelinna iseloomust on Rakvere keskväljak vaid jalutuskäigu kaugusel. Vähem kui kilomeetri kaugusel asuvad Ametikool koos spordiväljakuga, discgolfi rada, Rakvere haigla, Espak ning mitmed teised poed ja teenusepakkujad. Otseteele kesklinna suunas jääb ka lähim lasteaed. Bussipeatus on uksest 150 meetri kaugusel.

Maja:

Murru 3 maja on 1990-te alguses ehitatud kolmekorruseline elamu, mis on kavas lähiajal ka Kredexi toel renoveerida. Renoveerimise käigus muuhulgas soojustatakse seinad ja vundament, vahetatakse ja tõstetakse soojustusega samale tasapinnale aknad - koos tänapäevase ventilatsiooniga väldib see ebameeldivat akende “higistamist”. Plaani järgi tulevad uued aknad kolmekordsed. Vahetatakse veepüstakud, radiaatorid ja küttetorustik. Uued radiaatorid on individuaalsete mõõturitega. Renoveerimise käigus klaasitakse ka rõdud ja tehakse palju muid väiksemaid töid, mille kohta võib kohapeal lähemalt uurida.
Maja ees on parkimine korraldatud kokkuleppeliselt - korterite kokku lepitud parkimiskohad on nummerdatud.

Korter:

Müüdav korter on kolmetoaline ja väga hea planeeringuga - ka elutuba on vajadusel eraldatav (hetkel on elutoa ja esiku vahel stiilne karkass-sein). Esikus on lükandustega garderoob ja köök on suletava uksega. Kaks magamistuba asetsevad kõrvuti, ühes neist on pääs rõdule. Rõdult avaneb vaade laste mänguväljakule, üle lähipiirkonna roheliste aedade aga ka kaunile rohumaale ja metsatukale mõnesaja meetri kaugusel.
Vannituba ja WC asetsevad eraldi, olles korteri keskel sisuliselt igast toast võrdselt kättesaadavad. Soe vesi on tsentraalne.
Korterit on aja jooksul hooldatud ja sees on teostatud pisiremonte. Siit-sealt on puudu mõned liistud ning muud nipet-näpet. Parkett on varem lihvimata ja võimaldab seega originaalpõranda kuluefektiivset renoveerimist. Kogu korter on ka praegu sees elatav ja aktiivses kasutuses toreda pere poolt. Üleandmine toimub vajadusel kiiresti ja probleemideta.
Korteri uue omaniku kasutada on keldriboks. Korter on läbi maja planeeringuga ning aknad avanevad kahte suunda. Rõdu on lõunasuunaline, väikese nurgaga hommikupäikese poole!

Korter sobib ükskõik kellele, kes hindab looduslähedase asukoha ja kogu linna infrastruktuuri suhtelise läheduse kombinatsiooni. Lastega peredele on maja asukoht eeliseks, võrreldes näiteks kesklinna tüüpiliste väikeste hoovidega. Maja läheb lähitulevikus Kredexi abil täielikult renoveerimisse ning saab tänapäevase ilme ja sisu. Korterisse on võimalik sisuliselt kohe sisse kolida. Allesjääv mööbel on kokkuleppe küsimus praeguse omanikuga.
Kõige selle tulemusel on korter väärt investeering nii kohe sissekolimiseks, kuid miks mitte ka planeerides remonti. Seda korterit tasub vaatama tulla! Helista ja küsi lisa!

Vaata ka virtuaaltuuri otse kuulutuse piltide juurest või kopeeri järgnev link oma brauseri aadressiribale:
http://bit.ly/3TprefabR