Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/7688

Nurme 18

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

SUURE HOOVI JA VÕIMSA ILMEGA ELAMU KEHRA ÄÄREL!

Hind: 175 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 5
Üldpind: 164.1 m2
Krundi pindala: 1590.0 m2
Ehitusaasta: 1996
ID: www.raid.ee/7688

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Asukoht ja elukeskkond
Tallinna kesklinnast 40 ja Tallinna linnapiirist 25 minuti kaugusel asuva Kehra ääres eramajade piirkonnas asuv Nurme tänav on vaikne ja looduskaunis piirkond. Kehra kesklinnast vaid jalutuskäigu kaugusel asuvad toidu- ja ehituspoed, gümnaasium, apteek, spordikeskus, raudteejaam, erinevad tanklad ja palju muudki eluks vajalikku. Majast 1,5 km kaugusele jääb Jägala jõgi, lähim metsatukk on 350 meetri kaugusel. Jägala jõe ääres asuvad ka märgistatud terviserajad.
Rong Kehrast Tallinnasse sõidab enamasti paar korda tunnis ja kiireim sõiduaeg on Ülemistele 19 minutit, Balti jaama 28 minutit.

Kinnistu
Kinnistu, suurusega 1590 m2 piirneb eesküljest tänavaga ja tagumisest nurgast avalikus kasutuses oleva veevõtu- või ujumistiigiga. Veekoguga on kinnistul otseühendus, mida piirab kõrge tara ja lukustatud värav. Territoorium on piiratud aiaga, mõlemalt poolt varjab aias toimuvat naabrite pilkude eest tihe hekk. Piiritletud aia ja hea nähtavuse tõttu majast võib aed olla turvaline mängimiskoht nii lastele kui ka loomadele. Otse aia keskel asub kasvuhoone vundament ja sellega ühendatud kuurihoone.

Maja
Eluhoone on kahekorruseline, täismõõdus keldri ja kõrge esimese korrusega. Keldri kõrgusest lähtuvalt võib seda nimetada ka soklikorruseks ja sinna sisuliselt välja ehitada elamiseks kõlbulikud ruumid. Hetkel asub keldris väljaehitamata saun ja küttepuude ladustamiseks kasutatav garaažiosa. Garaažiuste mõõt annab ruumi näiteks tsiklite muude väiksemate masinate hoidmiseks.

Esimesel korrusel asub köök, kaks elutuba, duširuum ja WC. Lisaks maja tagaküljel olevale kaetud kivitrepile on maja eesküljel ka suur kinnine veranda. Veranda asub akendega lõunasuunal ja võib seetõttu olla kasutusel ka talveaiana või lihtsalt päikselise eluruumina.

Teisel korrusel tervitab tulijat elutuba, mille keskel on ehe klaasustega kamin. Korrusel on veel kaks magamistuba, garderoob ja suur avar lõunapoolne terrass kuumade pärastlõunate või ka hommikukohvi nautimiseks.

Maja on ühendatud tsentraalvee ja -kanalisatsiooniga aastal 2019. Maja seinad on laotud kivist, vahelaed valatud betoonist. Kõik küttekolded on hooldatud ja omavad kehtivat korstnapühkija akti. Lisaks ahjudele on majas ka õhksoojuspump. Hoonele ei ole väljastatud energiamärgist.
Katuse eterniitplaadid on terve maja ulatuses lekkevabad. Fassaadimaterjal on terviklik ja värske ilmega. Koos akende ja katuseäärega moodustavad seinad stiilse ja tänapäevase väljanägemisega värvilahenduse.

Maja on aktiivses kasutuses ja pidevalt köetud-hooldatud. Sissejääva mööbli ulatus vastavalt ostja ja müüja vahelisele kokkuleppele. Tegemist on tõeliselt kõrge väärtusega koduga suurele perele või lihtsalt suuremahulist elupinda otsivale inimesele, kes väärtustab head ühendust Tallinnaga.

Helista ja küsi lisa!

------------------------------------------------------------------------------------------
Pakume Raid & Ko soovitusega laenutaotlejale soodsama laenulepingu tasu!
Palun küsige maaklerilt soovitust!

Raid & Ko kinnisvara- ja õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Meie kontaktid leiad aadressilt www.raid.ee