Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/8564

Pargi

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Rahkla küla

Kommud 0 eurot! Korralik puuahi ja puupliit! JÄRELMAKS!

Hind: 6 999 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 2/2
Üldpind: 50.4 m2
Ehitusaasta: 1962
ID: www.raid.ee/8564

Grigori Tustanovski

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Maakleri koduleht

Mul on Sulle pakkuda tänapäeval midagi väga erilist! Unusta suurlinnade müra, heitgaasid ja ebainimlikult kallid üürid!

Kolmetoaline hea, läbi maja planeeringuga, luksuslikult kompaktne residents, mille aknad on kolmes suunas. Oled nagu Rapuntsel oma privaatses tornis.

Sinu päralt 50.4 m2 rahu ja vaikust oma isiklikus lossis. Lossi seinte vahel olev ajamasin viib Sind tagasi otse aastasse 1962. Tunne ennast nagu muuseumis - originaalne viimistlus ja mööbel!

Oma hubast häärberit saad kütta korraliku värskelt Vinni valla poolt ehitatud ahjuga, mis on tänapäeval üks soodsamaid kütteviise, seda eriti kui kõrval asuvast pargist saab tasuta küttepuid. Töökindla puupliidiga on väga mõnus ka mulgikapsast praadida, sest küttepuud on jätkuvalt pargist rotti pandud.

Uuel peremehel on võimalik korteriga teha kõike, vaja on vaid nägemust, fantaasiat ja kuldseid käsi. Katust võib vahetada, kuigi keegi selleks ei sunni. Ent igal sammul on alati olemas meistrimeeste abikäed, kes taskukohase hinnaga appi tulevad. Meistrimeeste abikäte kasutamise õigustab ka asjaolu, et Sinu tulevasel kodul puuduvad igasugused püsikulud. Kuidas palun?! Jah, igasugused kommunaalid on täiesti absoluutne 0! Energiakriis on vapsee poogen selles apartmendis.

Ka lossi kaaslaste ehk naabritega on kõik hästi - maja kütavad ning hoiavad soojas 2 püsielanikest toredat prouat, seega Teie äraolekul ei sure ära ükski aaloe ega fiikuse taim.

Kinnistu, mille peab see Nõukogude Liidu arhitektuuri shedevr uhkel püsib on igati suur, 4 korteri peale tervelt 5000 m2. Seega, naabrinaistega saunalaval kokkuleppel saad kinnistu jagamist korraldada kasvõi nii, et pane näiteks Linda kartul mulda või karjata hoopis armsaid lehmakesi.

Linnas oleva parkimise probleemiga ei pea sa enam kunagi kokku puutuma - pargi kuhu soovid! Kasvõi samasse kohta kust küttepuud koju tõid. Ka panipaiga mure on lahendatud - oma kola hoidmiseks on Sul olemas täiesti eraldi suur luksuslik kuur.

Vaikne, armas ja idülliline kohake! Värske õhk, puhas Eesti loodus, linnulaul ning kitsekarjad keda saab aknast jälgida. Sadakond meetrit majast asub ka tiik kus soojemal ajal leidub ehk mõni konn või kala. Lähim bussipeatus asub küll 5 minutilise kondiauru kaugusel, ent see teekond viib läbi ajaloolise Rahkla mõisa ning piirituse vabriku varemete. Kes teab, äkki saab ühel päeval vabrik taastatud ning uue hoo sisse, mis paneb elu Rahklas veel omakorda õitsema.

Kuigi, oma kinnistul keelekaste tootmisega saad kasvõi kohe alustada. Mitte keegi ei leida sind looduse rüpest üles, ei politsei ega ka kohtutäiturid (sellisel juhul tasuks ehk korter kirjutada ema või lapse nimele, nii igaks juhuks).

Kuritegevust Rahkla külas ei eksisteeri. Suurimaks kurjategijaks võib olla pesukaru kes paneb su hoovis pesunööril kuivavad sokid pihta. Rahkla on turvalisem koht kui Jeesuse tasku. Ka tuumasõja elab Rahklas mõnusalt üle, seda lihtsalt sellepärast, et raketid ei leia seda kohta üles.

Aga, see pole veel kõik. Lasterikkad pered, vähemalt 3 lapsega, saavad kinnisvara ostuks taotleda Kredex'i toetust (kuni 10 000eur) ning miks mitte tõsta looduskaunis kohas ka Eesti iivet.

Kui tunned, et antud pakkumine on just Sinu jaoks või näed siin igati ägedat võimalust, siis võta minuga julgesti ühendust.

Lisavõimalusena pakub Härra Omanik järelmaksu võimalust korteri ostuks, seda ilma pangalaenuta, 0% intressiga ja 0% sissemaksega. Järelmaksu igakuine minimaalne summa on 200 eurot kuus.

On võimalik korterit vahetada teise kinnisvara, maalapi, korteri, lossi, lennubaasi või oma raudse hobuse ehk ükskõik millise sõiduki vastu.