Silver Sellik

Kutseline maakler
Aasta maakler

Tegelen igapäevaselt kinnisvaratehingutega juba aastast 2009. Olen kutseline maakler ja see on minu põhitöö. Mind on korduvalt hinnatud ,,Aasta maakleri” tiitliga. Selleks, et tehing õnnestuks kiirelt ja hea hinnaga, on vaja tehingut algusest peale õigesti planeerida. Pakun abi kinnisvara müümisel, ostmisel, üürimisel ja vahetamisel. Teen kõik selleks, et saavutada parimat tulemust.

Kõigepealt küsimus: miks kasutada üldse maakleriteenust?

Ega ei peagi, kui Teil endal on olemas vastavad kogemused, ressursid ja piisavalt aega sellega tegeleda. Kuid mis tehakse valesti, et ikkagi tehinguni ei jõuta?

– alustatakse müüki vale hinnaga, võttes aluseks kõrgeimad hinnad kinnisvaraportaalides, pööramata tähelepanu asjaolule, et vale hinna tõttu on need objektid kaua aega müümata.

– hinna määramisel lähtutakse vaid enda ootustest, mitte turuhinnast. Jäetakse liiga suur kauplemisruum.

– puudub info või ei arvestata reaalselt tehtud tehingute statistikaga.

– pööratakse vähe tähelepanu müügikuulutuse ülesehitamisele (vähene info või keskpärased pildid). Müügikuulutuste paljususe tõttu peab kuulutus olema atraktiivne ja teiste seast silma torkama.

– ja lõpuks hinnaläbirääkimised ja tehingu n.ö. lukustamine.

Need on peamised vead, miks tehinguni ei jõuta.

Kuidas tegutsen mina? Miks valida just mind Teie kodu turundama? Mis kasu Teie sellest saaksite?

Ma teen korraliku turuanalüüsi, võttes arvesse sarnaste objektide pakkumishinnad ja reaalselt tehtud tehingute hinnad. Veel tuleb arvestada piirkonna maine ja arengukavaga. Mitte vähetähtis ei ole akende asetus, parkimiskohtade olemasolu, naabrid, päikesesvalgus, müra, korrus, siseviimistlus ja palju muud. Seejärel saame paika panna hinnakoridori, kus võiks toimuda tehing.

+ Koostan turundusplaani ja kasutan proffifotograafi, et ikka võimalikult suurem sihtgrupp märkaks Teie kodu.

+ Müügikuulutused ilmuvad kõikides kinnisvaraportaalides ja vajadusel kasutan ka väliplakatit.

+ Otsin potensiaalseid huvilisi meie kliendibaasist, pakkudes objekti just neile, kes on ostusoovi avaldanud või kelle päringu kriteeriumitele Teie kodu vastab.

+ Teen koostööd teiste firmade maakleritega, kuna suur osa tehingutest tehakse koostöö tulemusel.

+ Vajadusel korraldan “Avatud Uste” päevi Teie kodu tutvustamiseks.

+ Olles oskuslik läbirääkija, tagan Teile hinna üle kauplemisel parima tulemuse.

+ Kui müüki takistab mingi juriidiline probleem siis see saab lahendatud. Meie firmas töötavad kogenud kinnisvara juristid.

See oleks vaid lühike ülevaade minu poolt pakutust. Kõike õigesti tehes, garanteerin tüüpkorterile ostja leidmise Teie jaoks võimalikult parima hinnaga 2-3 kuu jooksul.

Kõike head soovides ja edu kinnisvaratehingutes!

Silver Sellik
Kutseline maakler

Minu pakkumised

Sorteeri:

Võrdle objekte

Võrdle