Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/2220

Pargi 3

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

Üks pilk ütleb rohkem kui tuhat sõna!

Hind: 230 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 5
Pindala: 144 m2
Krundi pindala: 406 m2
Ehitusaasta: 1990
ID: www.raid.ee/2220

Kristiina Gerassimova

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Maakleri teised objektid

Oled otsimas maja linnaroheluses? Sulle meeldib nautida õues olemist aga Sa ei pea lugu suuremast aiatööst? Otsid kodu, kuhu võiks sisse kolida ilma kapitaalse remondita? Veelgi enam - otsid kodu, kuhu pole vaja mööblit osta? Kui nii, siis tule kiika seda kodu!

KRUNT
Kõrghaljastusega krunt asub Pargi ja Rahu tänava nurgal, suurusega 1016 m2, sihtotstarve 100% elamumaa. Müüdavale osale kuulub notariaalse korra alusel 4/10 mõttelist osa ehk 406 m2. Krundi haljastus loob palju erinevaid võimalusi õhuvannide nautimiseks, hooviala on peidetud juhuslike pilkude eest.

MAJA
Selle maja puhul saab aimu juba väravast sisse astudes, et nii eksterjööris kui interjööris on kasutatud sisekujundaja professionaalset silma. Väiksest ruumist on võetud maksimum, loodud väga põnev ja hubane ruum nii õues kui toas. Tule vaata ise!

Majas on viis tuba, esimesel korrusel elutuba ja kabinet, teisel korrusel elutuba ja kaks magamistuba. Esimeselt korruselt leiate veel esiku, köögi, garaaži, katlaruumi ja tualeti. Elutoa ja köögi südames asub kamin, mis pakub nii silmailu kui soojust. Köögi põrand plaaditud, tuba katab laudpõrand.

Teisel korrusel on tänu katuseakendele palju valgust, mis langeb mitmest eri suunast. Seal asub maja keskmes suur elutuba, millest ühele poole jääb lastetuba ja teisele poole magamistuba. Magamistoast omakorda on pääs garderoobi ja duširuumi. Magamistoa katuseaknad on paigutatud nõnda, et soovi korral saab voodist tähti loendada ning õunapuude õitsemise ajal on vaade pitsivahuselt romantiline.

Kivimaja on rekonstrueeritud aastal 2008. Tegemist endise abihoonega, mis ümberehitatud elamiseks. Maja ümbritseb aed, kinnistu naabrist eraldab haljastus. Väravad avanevad automaatikaga.

PINDALAD
- krunt 406 m2
- maja kokku 143,9 m2
- köök koos elutoaga 27,18 m2
- kontor 18,95 m2
- garaaž 19 m2
- magamistuba 14,55 m2
- elutuba teisel korrusel 29,8 m2
- suur magamistuba 16,78 m2
- duširuum 8,97 m2
Lisaks abruumid.

KOMMUNIKATSIOONID
Majas on gaasiküte. Tsentraalne vesi- ja kanalisatsioon. Elekter 3 x 20 A. Telia võrgukaabel.

KULUD
Igakuised kõrvalkulud (elekter, gaas, vesi) on suvel umbes 80 €/kuus, talvel umbes 180 €/kuus.

ÜMBRUSKOND
Nõmme Gümnaasium üle tee, terviserajad kiviviske raadiuses. Nõmme keskus ja turg 1 km kaugusel. Rongipeatusesse väike jalutuskäik ehk teisisõnu soovi korral mugav ja kiire ühendus kasvõi vanalinna.

Majaga tutvumiseks helista +3725219871
või kirjuta kristiina@raid.ee

TERE TULEMAST!