Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/2222

Rannaliiva 5

Harjumaa, Viimsi vald, Leppneeme küla

Meri akna taga!

Hind: 450 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 4
Pindala: 100 m2
Krundi pindala: 3355 m2
ID: www.raid.ee/2222

Kristiina Gerassimova

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Maakleri teised objektid

Võimas sügistorm akna taga, soojas toas aurav kohv Su käes või hoopis lõõskavalt kuum suvepäev, kus kuuma päikese eest merre sukeldud? Igal juhul kodu Leppneemes, Rannaliiva tänavas on tõelisele mere armastajale.

TALUKOHT
Vahetult mereääres asuva talukoha ajalugu ulatub aastasse 1880. Praegu asuvad müüdaval maa-alal elamu, abihoone, vana saun (hetkel kasutusel laudana). Ligipääs kahelt teelt. Ümberringi elumajad.
Palkmaja on kaetud väljast krohviga, katus eterniidist. Elumajas on neli tuba ja köök, lisaks esik. Elumaja puuküttega, seintes radiaatorid (pliiti küttes soojenevad ka radiaatorid). Uuel omanikul on võimalus renoveerida oma maitse järgi või ehitada uus. Põlised tammed pakuvad suvel päikese eest varju. Viljapuudest kasvavad õunapuud, ploomid ja kreegid, samuti marjapõõsad.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi- ja kanalisatsioon tsentraalsed. Krundil asuvad ka kaks kaevu, millega soovi korral võib aia ära kasta. Elekter 3 x 25 A. Internetiühendus.

ÜMBRUSKKOND
Keskus (Haabneeme) 6 km kaugusel. Haabneemest saab linnaliini bussiga ka Tallinna kesklinna. Ühistranspordiliiklus lähedal. Laste jaoks koolibuss. Pisikestele lasteaed 500 m kaugusel, umbes samakaugel ka Leppneeme sadam. Peale toredate kahejalgsete naabrite on siin naabriteks luiged, haigrud, nugised, metskitse peregi võib aia taha eksida. Seene- ja marjamets lähedal. Kalapüügihuvilsele on meres lesta, forelli, räime, ahvenat ja angerjat, lähedal on Prangli ja Aegna ning mõned väiksemad saared.


Kontakt: kristiina@raid.ee või +372 521 9871

TERE TULEMAST!