Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/4072

Estonia pst 15

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

Uhke, kaminaga büroo!

Hind: 1 350 €
Tehing: Üür
Objekt: Äripind
Tube: 5
Korrus: 1/3
Üldpind: 108.6 m2
ID: www.raid.ee/4072

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse kultuurimälestisest hoonega, mille esimesel korrusel on pakkuda esinduslik büroopind.

Planeering on läbi maja. Sissepääs maja ees asuvast paraaduksest.

Büroo koosneb esinduslikust kaminaga saalist(43,5 m2), mille põrand on kaetud ehtsa marmoriga, suurest bürooruumist (29,9 m2) ning lisaks veel 3 eraldi kabinetti (17,6 m2; 7,66 m2; 9,9 m2).

Soovi korral on on võimalik saada kasutusse kogu esimene korrus, ehk lisaks 3 ruumi vaatega maja ette, millest üks on eraldi suletav ning 2 tuba on läbikäidavad, kuid moodustavad samas ühe terviku (kokku ~ 32 m2), 3 eraldi ruumi vaatega maja taha (8,5 m2: 8,18 m2 ja 62,56 m2).

Koridoris mõlemas otsas asub tualettruum ning ühes otsas on ka väike kööginurk. Paigaldatud on valvesignalisatsioon ning koridori pääsemiseks magnetkaardisüsteem.

Parkimisvõimalus on tõkkepuuga eraldatud hoovis maja taga. Parkimine on lisatasu eest 80 eur + km. Parkla on varustatud salvestava videovalvega.

Üürile lisanduvad kommunaalkulud arvestatuna proportsionaalselt ruutmeetrite järgi.

Asukoht on suurepärane! Parkimisplats on kohe maja kõrval.
Vahetus läheduses on mitmed ühistranspordipeatused, erinevad söögikohad, kauplused jne.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda ettemaksuna esimese kuu üür, tagatisraha 1 kuu üürisumma ulatuses ning maakleritasu 1 kuu üürisumma ulatuses. Nimetatud summadele lisandub käibemaks.