Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/4656

Kevade tee 52

Harju maakond, Harku vald, Viti küla

MÜÜDUD!

Hind: 160 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 3
Üldpind: 121.0 m2
Krundi pindala: 810.0 m2
Ehitusaasta: 2014
ID: www.raid.ee/4656

Silver Sellik

  5800 4970

  silver@raid.ee

Maakleri koduleht

MÜÜDUD!

!KASUTUSLUBA OLEMAS!
Tahaks endale uut armast kodu aga mitte kärarikkasse Tallinna linna, sest seal lisaks mürale ja saastunud õhule on ka hind kallis. Aga just linna lähedale, nii ca 20 min autosõidu kaugusele. Hea kui meri ka ligidal oleks. No ja ei tahaks suurt maja, ülalpidamiskulud peaksid olema ikka madalad. Ja kui veel bassein ka oma aias oleks ...

Nüüd on see kõik võimalik. Müüki on tulnud just selline unistuste kodu!

ASUKOHT, ÜMBRUS
Kinnistu asub Viti külas, Haabersti ringist ca 17 km kaugusel, Vääna-Jõesuu rand jääb ca 2 km kaugusele. Looduslikult kaunis asukoht. Läheduses olemas Coop toidukauplus. Tabasallu ca 10 km, kus olemas kool, lasteaed, kauplused, söögikohad, uus spordikeskus, ujula jne. Ka ühistranspordiühendus Tallinnaga väga hea.

MAJA
Maja on rajatud plaatvundamendile. Välis- ja kandeseinad on laotud FIBO kiviplokkidest. Soojustatud vahtplastplaatidega. Väljast viimistletud krohviga. Vahelaed puittaladel. Siseviimistluses seinad krohvitud ja kaetud värvi või tapeediga. Tubade põrandaid katab täispuitparkett; esikus, köögis ja saunakompleksis kiviplaat. Paigaldatud 3 kordse klaaspaketiga avarad PVC aknad.

Veevarustus ja kanalisatsioon tsentraalsed. Lisaks oma puurkaevu vesi.

Küttesüsteem - vesipõrandaküte, mis baseerub õhk-vesi soojuspumbal või tahkekütuse katlal. Lisaks veel õhksoojuspump (palaval suvel hea kasutada ka konditsioneerina).

Ventilatsioon loomulik, sanitaarruumides ja köögis on mehaaniline väljatõmme.

Olemas puldiga avatav garaaž, mida tahtmise korral võimalik ümber ehitada toaks.

Köök koos tehnikaga on kvaliteetne ja kaasaegne, kus ei puudu ka nõudepesumasin ja köögihunt.

HOOV
Maja tagahoovi loode suunda avatud õhtupäikesele jääb terrass koos basseiniga, kus mõnus suveõhtuid nautida või lihtsalt saunamõnudest rõõmu tunda.
Kogu krunt on hoolitsetud ja ümbritsetud aiaga. On ka ilu- ja marjapõõsaid ning mõned viljapuud. Väljakujunenud tava kohaselt on kinnistuga piirneval riigi reservmaal olemas aialapike värskete aiasaaduste kasvatamiseks.

Kinnistule jääb veel varjualusega grillinurk ja kuur aiatarvete hoidmiseks.

ÜLALPIDAMISKULUD
Ja kõige selle ülalpidamine on odavam kui Tallinnas 3 toalise korteri oma.
Talvel ca 150 eurot ja suvel ca 50 eurot.

Lisaküsimuste korral ja elamuga juba lähemalt tutvumiseks, võtke julgelt ühendust! Seda kohta peab ise nägema ja tunnetama! See on hea kodu!