Andree Raid

Juhatuse liige / Tegevjuht
Kinnisvaramaakler

Oman järjepidevat töökogemust kinnisvara valdkonnas, sh. kinnisvaramaaklerina aastast 1994. Tegelen igapäevaselt kinnisvaratehingutega, maaklerite müügitöö toetamise ja arendamisega. Õppisin õiguseriala ja läbinud erinevaid kinnisvara täiendkoolitusi. Oma teadmisi ja oskusi olen arendanud peamiselt kinnisvarateenustele ja kinnisvaratehingutele spetsialiseerudes.

1997 aastal asutasin Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo ja töötan ettevõttes tegevjuhina. Raid & Ko eristub teistest kinnisvarabüroodest professionaalse õigusbüroo teenustega. Meil töötab minu kogenud juristi, kelle teenused on kättesaadavad nii meie klientidele kui ka kinnisvarabüroos töötavatele maakleritele.

2008 asutasin kinnisvarakoolitusi pakkuva firma. Kinnisvarakool OÜ pakub laia valikut kinnisvarakoolitusi. Täna on koolitusfirmal uued omanikud ja väga andekad eestvedajad. Mul on hea meel, et minu algatatud ettevõttemised jäävad kestma ja arenevad edasi. Koostöö koolitusfirmadega on arendanud Raid & Ko kinnisvarabüroo maakleritele järjepideva sisekoolituste traditsiooni.

Võidavad need kes teevad tarku otsuseid ja kohanevad kiiresti muutuvas maailmas. Soovitan ka töötavatel maakleritel mõelda täiendõppe ja enda koolitamise peale. Inimene õpib kogu elu.

Juhul kui Teil on soov kinnisvara müüa, üürida, vahetada või vajate konsultatsiooni, siis palun pöörduge minu poole. Koos leiame sobiva lahenduse!

Minu pakkumised

Sorteeri:

Võrdle objekte

Võrdle