TIPPKLASSI 5-TOALINE KIVIMAJA VALMIB JUBA MAIS 2023!

Müüa uued privaatsed kahekorruselised ridaelamud.

PLANEERING
Majal on mugav L-kujuline planeering, mis annab rohkem vabadust ja privaatsust nii sees, kui väljas. Kõrged 3,3 m laed. Suured aknad põrandast laeni.
Esimesel korrusel asub suur elutuba avatud köögiga ja tuba, mida saab kasutada nii kabinetina kui ka eraldi köögina. Samuti saab seda tuba ühendada elutoaga ja veel rohkem laieneda avarust. Trepi all asub sahver sissepääsuga toast. Esikus mahukas nišš garderoobi jaoks. Vannitoas dušinurk. Päikesepoolne terrass väljapääsuga elutoast ja esikust. Tehnoruumi saab kasutada ka panipagana.
Teisel korrusel kolm suurt magamistuba, ühel nendest oma privaatne vannituba dušinurgaga (või vanniga soovi korral). Igal magamistoal on mahukad ruumid garderoobide paigaldamiseks. Eraldi suur saunaga vannituba-pesuruum, kus on ette nähtud koht pesumasina ja kuivati jaoks. Vannituppa saab paigaldada nii vanni kui duši.

SISEVIIMISTLUS
Interjöörilahendus on läbimõeldud koostöös sisekujundajaga. Kõrgkvaliteetsete materjalidega siseviimistlus: elutubades põrandatel naturaalne kalasaba tammeparkett BARLINEK OAK BRIGHT HERRINGBONE 110, esikus REFIN Mold Iron plaat, heledas toonis värvitud seinad. Mugav lai tammespoonist astmetega metalltrepp. Disainuksed värvitud täispuit. Vannitubade põrandatel ja seintel MIRAGE Norr Farge ja MIRAGE Mold Iron plaadid. Sanitaartehnika DURAVIT, segistid HANSGROHE. Köögis gaasipliidi paigaldamise valmidus. Saunas elektrikeris HARVIA CILINDRO.

KÜTE JA SOOJUSTUS
Maja energiakasutuse klass A. Kütteallikaks individuaalne õhk-vesi soojuspump MITSUBISHI Ecodan, mis tagab väiksemad küttekulud. Autonoomselt reguleeritav põrandaküte ja soojustagastusega sundventilatsioon annavad personaalselt sobiva kliima.
Energiasäästlikud alumiiniumaknad ALUPROF MB-79N SI, millel on täiustatud soojusisolatsiooniomadused, profiilid, mis on varustatud isoleerivate sisetükkidega ja kahekomponendilise keskse tihendiga. Lamineeritud välisuks SILLE turvalukuga.

PÄIKESEPANEELID
Päikesepaneelid 20-22 tükki paigaldatakse iga maja katustele, võimsus 6-7 kW. Päikeseenergia kasutamine annab võimaluse tarbitava elektrienergia ise toota ja hoida selle kulutusi kontrolli all.

HOONE
Arhitektuursed lahendused ja ridaelamu planeeringud on välja töötanud arhitektuurbüroo VA ARHITEKTUUR OÜ poolt. Fassaadi hakkab ilmestama harmooniline värvi ja keraamilisest klinkertelliskivist seinte kombinatsioon. Hoone kaasaegsus ja moodsus sulandub hästi arenevasse piirkonda.

KASUTUSKORD JA PARKIMINE
Vastavalt kasutuskorrale igale ridaelamuboksile kuulub oma maatükk. Parkimiskohad paiknevad maja sissepääsu kõrval, 2 kohta varikatuse all ja 2 kohta ilma varikatuseta.

EHITUSINFO
Hoone rajatakse vaivundamendile, betoontaldmik 500×500 mm ning kandvad seinad tulevad 240 SILENCE silikaatplokkidest, vaheseinad BAUROC Element 100 plokkidest. Vahelagi õõnespaneelidest. Soojustus kivivill 250 mm, viimistlus mineraalkrohv ja silikaatvärv. Dekoratiivsed välisseinad keraamilisest GRAFIT SILE klinkertelliskivist. Lamekatus õõnespaneelidest, soojustus kivivill 400 mm ja kahekordne SBS kate.
2aastane ehitusgarantii.

ÜMBRUSKOND
Rahulik ja hästi arenev piirkond Loo külas, ümberringi üksik-, paaris- ja ridaelamud. See on koht kus saab puhata ja nautida aega koos perega jalutades või kodus olles. Pirita jõe kallas ja Maardu järve rand annavad võimaluse sportimiseks ja looduse nautimiseks. Kõik eluks vajalik on 10 min jalutuskäigu kaugusel: koolid ja lasteaiad, kauplused ja söögikohad, teeninduskohad ja sportklubid.
Mugav transpordi- ja logistikaühendus nii kesklinna kui ka väljapoole linna, läheduses Peterburi tee ja Tallinna ringtee.

KAUGUSED
Bussipeatuseni 0,5 km (buss 104А)
Lasnamäe piirkonda umbes 4 km
Tallinna kesklinna umbes 14 km

KONTAKT
+372 5648 5243 või jekaterina@raid.ee

www.vanasauna34.com

Kontakt

Jekaterina Gorohhova
  • Jekaterina Gorohhova
  • 5648 5243
Minu pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Jekaterina Gorohhova
  • Jekaterina Gorohhova