LUKSUSKORTERID JA PAARISMAJAD ATLANDI OOKEANI ÄÄRES HISPAANIAS!

Pakkumises on korterid ja paarismajad Hispaanias Atlandi ookeani ääres, Isla Canela piirkonnas.

Müügihinnad jäävad vahemikku 161000 – 680000 eurot. Hinnale lisandub käibemaks 10% ning tehingu vormistamisega seotud kulud
Kohapeal on eestlasest Isla Canela ametlik esindaja kes aitab kogu protsessi turvaliselt läbi viia.

Hispaania Andaluusia piirkonna Isla Canela eelised:
1. Turvalisus – Isla Canela külgneb Portugali Algarve piirkonnaga. Koht on turvaline – seal pole majadel trelle nagu mujal Hispaania kuurortrajoonides.
2. Asukoht – Hispaania Isla Canela on paradiislik kuurortrajoon mis on avastamata pärl Ayamonte linna vahetus läheduses. Seal on kõik eluks vajalik olemas (restoranid, hotellid, kaubanduskeskused, jahisadam, koolid, lasteaiad, golfiväljakud, lohesurfi koolid, matkarajad, rohealad, imeline vanalinn jne).
3. Miks osta just Isla Canelasse? Sealsete uusarenduste hinnad tõusevad kiiresti ehk väärtus ajas kasvab.
Väga hea üüritootlus.

Lennuühendusest:
Soovitatav on otsida lennupileteid Tallinn – Faro ja vajadusel ka tagasi Booking kaudu. Booking annab palju paindlikke ühe vahemaandumisega lennureise, millest lühimad kestavad kõigest 6 h. Seega jõuab Tallinnast Portugali Farosse kõigest 6 tunniga. Faro lennujaam jääb Isla Canelast vaid 45 minutilise autosõidu kaugusele.
Teine võimalus on lennata Tallinnast Malagasse ning rentida Malaga lennujaamast auto. Autosõit Malagast Isla Canela´sse kestab ca 4 tundi.

Pakkumised:
I. (Ocean Homes arendus). Müüa viimane 3-magamistoaga luksuskorter Atlandi ookeanile lähimas ehitusalas:
Lähemale Atlandi ookeanile Sa nii soodsalt uut sama kvaliteetset korterit enam kunagi osta ei saa!
4-toalise luksuskorteri hind on 680 000 eurot + 10% KM ning sisaldab köögimööblit (sh induktsioonpliiti, ahju ja kubu), garderoobikappe magamistubades ning parkimiskohta maja all asuvas garaažis. Hoonete kompleksi elanike ühiskasutuses on basseinid, padeliväljak, jõusaal ning laste mäguväljak.
Korter paikneb elamu neljandal korrusel ning on suurusega 142m2, millele lisandub 68m2 avar terrass.
Luksuskorteri väljaüürimisel teenid kõrgperioodil minimaalselt 350 eurot öö ning madalperioodil 200 eurot öö.
II. (Los Colibries arendus). Müüa golfiväljaku äärsed korterid:
Isla Canela ́s valmib 2024.a. suvel uusarendus, mis külgneb golfiväljaku ja maastikukaitsealaga ning jääb vaid 2 km kaugusele imelisest liivarannast. Samas jääb Ayamonte vanalinn oma armsate kohvikute ja poekestega vaid 4 km kaugusele.
Kõnealuse arenduse 3-toalise korteri üüritootlus on kõrgperioodil 110 – 120 eurot päevas ning madalperioodil 80 – 90 eurot päevas.
Kuna arendus jääb golfiväljaku äärde, siis üürivad kortereid kevad-suvel rannaturistid ning sügis-talvel golfarid.
3-toaliste korterite hinnad algavad 223 000 eurost + 10% KM.
4-toaliste korterite hinnad algavad 398 000 eurost + 10% KM.
Korteri hind sisaldab köögimööblit (sh induktsioonpliiti, ahju ja kubu), garderoobikappe magamistubades ning parkimiskohta. Hoonete kompleksi elanike ühiskasutuses on basseinid, padeliväljak, suur roheala ning laste mäguväljak.
III. (Los Colibries arendus). Golfiväljaku äärsed paarisvillad:
Müüa parima hinna ning kvaliteedisuhtega 2024 suvel valmivad paarismajad maalilises Hispaania Isla Canela kuurordis. Villad asuvad golfiväljaku ääres, rannast 2km kaugusel.
4-toaliste villade hinnad algavad 398 000 eurost + 10% KM.
Villade pindala on 161,84m2 + terrass 80,52m2 + privaatne aed.
Villade katusele on kogu katuse ulatuses rajatud suur terrass.
Villade hind sisaldab köögimööblit (sh induktsioonplii􏰀, ahju ja kubu), garderoobikappe magamistubades ning parkimiskohta. Arenduse kompleksi elanike ühiskasutuses on basseinid, padeli- ning tenniseväljak, korvpalliplats, suur roheala ning laste mäguväljak.
IV. (Casas de Las Marismas arendus). Rannaäärsed paarismajad:
Müüa basseiniga paarismajad Hispaania Isla Canela rannaäärses (200 meetrit rannast) kuurortrajoonis hinnaga 380 000 eurot + 10% KM.
Villade suurus on 157 m2, neis on 3 magamistuba, 2 vannituba ja wc ́d, avar elutuba sisseehitatud köögiga ning otsepääs terrassile ja aeda. Krundi suurus 500 m2.
Villade hind sisaldab köögimööblit (sh induktsioonpliiti, ahju ja kubu), garderoobikappe magamistubades ning parkimiskohta.
V. (Las Marismas renovated apartments arendus). Renoveeritud korterid:
Müüa 2 viimast renoveeritud 3-toalist korterit maalilises Hispaania Isla Canela kuurordis. Korterid asuvad golfiväljaku ääres, rannast 2 km kaugusel.
Igas korteris on kaks duširuumi/wc ́d.
Korterite hinnad algavad 161 000 eurost + 10% KM.
Korterite pindala on 87m2 + avar terrass 16m2 – 25m2.
Korteri hind sisaldab köögimööblit (sh induktsioonpliiti, ahju ja kubu), garderoobikappe magamistubades ning parkimiskohta. Hoonete kompleksi elanike ühiskasutuses on basseinid, padeliväljak, suur roheala ning laste mäguväljak.

ARENDAJA INFO
Isla Canela kinnisvaraarendaja on Isla Canela S.A., mis omab 35-aastast kinnisvara arendustegevuse ning turisminduse valdkonna kogemust. Isla Canela S.A. on selle aja jooksul rajanud üle 4600 kodu, 2 ostukeskust, 5 hotelli, golfiväljaku, jahisadama jne.

Isla Canela S.A. garanteerib koos Caixapangaga vastutuskindlustuse kaudu oma klientidele kogu ettemaksu tagastamise, juhul kui arendaja peaks mingil põhjusel makseraskustesse sattuma. Seetõttu saad olla kindel, et sa ei kaota sentigi broneeringuks tasutud summast.
Isla Canela S.A. uusarendustele kehtib garantii kuni 10 aastat.

Seotud pakkumised

Kontakt

Kadri Allaste
  • Kadri Allaste
  • 5661 1103
Minu pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste