Harju maakond, Rae vald, Rae küla, Astri 7

  • 509 000 €
  • 2 439 € /m2

Müüa
Harju maakond, Rae küla, Astri 7
  • 509 000 €
  • 2 439 € /m2

SUUREPÄRANE MAJA PERELE! 4 MAGAMISTUBA, MADALAD KULUD!

Tegemist on kvaliteetse majaga, mis sobib ka kõige nõudlikumale maitsele!
Majale on väljastatud B energiamärgis ning küttekulud on tõesti madalad! Näiteks jaanuar 2023 elektriarve oli vaid 150 eurot.
Kiire üleandmine.

EHITUSLIK INFORMATSIOON
Arendajaks ja põhiliseks ehitajaks on BlueSky Oü kes on tuntud maitsekate ja kõrgekvaliteediliste arendusprojektide poolest. Nende rajatatud elamud on energiasäästlikud, reeglina kivimajad koos maakütte ja kaasaegse ventilatsiooniga.
Maja on ehitatud Aeroc 375 plokkidest, mis on kõrge soojapidavusega ning ei vaja lisasoojustust. Siseseinad on kivist ning kipsplaati on kasutatud ainult lagede viimistlemiseks. Välisfassaad on viimistletud hoolduvsvaba Wienerberger tellisplaadiga.
Katusekatte materjaliks on Benders Palema katusekivi ning katusealune on soojustatud puistevillaga.
Maja kütmiseks ning sooja tarbevee saamiseks on maaküte (Buderuse soojuspump) mis on paigaldatud OÜ Maaküte poolt. Soojuspumpa on regulaarselt hooldatud. Viimane korraline hooldus tehti novembris 2022. Kogu maja ulatuses on vesi-põrandaküte mis on sektsioonide kaupa reguleeritav. Olemas on soojustagastusega sundventilatsioonisüsteem tootjalt Systemair.
Vahelaed on betoonist.
Aknad on kolmekordsed klaaspakettaknad.
Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Majja on toodud kiire internetiühenduse tagav valguskaabel.
Muidugi on paigaldatud signalisatsioonisüsteem koos salvestavate valvekaameratega. Signalisatsioonisüsteem on ühendatud tuletõrjeanduritega.
Elektiliitumine on 3 x 20A.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Planeering on väga hästi läbimõeldud ja funktsionaalne. Maja on väga hästi hoitud ja suurepärases seisukorras. Seinad on värvitud maitsekates toonides, eluruumide põrandaid katab kvaliteetne tammeparkett, esik, köök ja san-ruumid on plaaditud. Elutoas on hubasust lisav biokamin.
Esimesel korrusel on avar ja valgusküllane avatud köögiga elutuba 43,9 m², esik 17.5 m², garderoob 3,1 m², kabinet 9.0 m², majapidamisruum 5 m², külaliste WC 3 m², saunakompleks 21,7 m² (eesruum 14,7 m², pesemisruum 3,6 m², leiliruum 3,4 m²). Garaaži pääseb otse tuulekojast ja see mahutab 2 autot ( 36 m²).
Nii elutoast kui sauna eesruumist on pääs avarale terrassile (51,8 m²) mis on avatud lõuna- ja õhtupäikesele. Terrassimööbel kuulub müügihinna sisse. Terrassi ääristavad lillekastid.
Köögimööbel (tootja Sveep) on väga heas seisukorras ja funktsionaalne. Töötasapind on kaetud loodusliku kiviplaadiga. Tehnika on keskmisest kõrgema kvaliteediga, valdavalt tootjalt Boch. Auruahi on väga vähe kasutatud, integreeritud, tootjalt De Dietrich.
Enamus fotodel nähtavast mööblist ning hoolikalt valitud valgustid ning aknakatted sisalduvad müügihinnas.
Maja teisel korrusel on trepihall 6 m² , neli magamistuba (15,8 m²; 12,3 m²; 14.2 m²; 13,8 m²) ning WC-vannituba vanniga.
Suurimas magamistoas on seinast-seina ulatuv peegelustega, mahukas garderoobikapp. Teistes tubades on eritellimusel valmistatud, lastele sobivad kapid ja mööbel.

Aed on hästi hoolitsetud ja piisavalt privaatsust pakkuv. Olemas on grillmaja kus on välikamin. Veeühendus on lahendatud voolikuga. Grillmaja osas on ka panipaik aiatööriistade hoiustamiseks. Lastele on kiiged, liurada ning aiamajake. Muru niitmise eest hoolitseb robotniiduk.
Viljapuuaed (õunapuud, pirnipuud) on natuke ülejäänust alast eraldatud. See on ideaalne koht kuhu rajada ka marja- või köögiviljaaed.

ÜMBRUSKOND
Maja asub tupiktänava lõpus. Juurdepääsutee on asfalteeritud ja valgustatud. Kohe kõrval on mets ja 2 laste mänguväljakut. Lähinaabruses on Ülemiste kanal ja terviserajad.
Lähedal asuvad ka mitu kooli ja lasteaeda (nt Järveküla põhikool, Jüri gümnaasium ja Peetri lasteaed–põhikool, Aruheina Lasteaed, Assaku Lasteaed), samuti rida kaubanduskeskusi (Peetri Selver, Peetri Keskus, Ülemiste kaubanduskeskus, T1 ja Sikupilli kaubanduskeskus).

Oled oodatud tutvuma enda uue koduga!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste