Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Staadioni 10

  • 460 000 €
  • 1 720 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tabasalu alevik, Staadioni 10
  • 460 000 €
  • 1 720 € /m2

IMEKAUNIS MAJA! PARIM HIND PIIRKONNAS!

Imekaunis, mõisaliku interjööriga maja Tabasalu keskuses!

EHITUSLIK INFORMATSIOON
Tegemist on väga hea planeeringuga ja kõrgekvaliteedilise siseviimistlusega ühekorruselise üksikelamuga.
Maja on ehitatud plaatvundamendile, fibo plokkidest, soojustatud penoplastiga ning välisseinad on krohvitud. Hiljuti on maja välissfassaad saanud värskenduse. Katusekatteks on kivi, mis on samuti hiljuti puhastatud ja korrastatud. Lae soojustamiseks on kasutatud puistevilla.
Maja kütteks on gaasikatlal (tootjalt Viessmann, paigaldatud aastal 2017) põhinev vesi-põrandaküte kogu maja ulatuses. Küte on sektsioonide kaupa reguleeritav. Olemas on kvaliteetne ventilatsioonisüsteem (seade tootjalt Flexit). Ventilatsioonisüsteem töötab erakordselt vaikselt kuna on kõik sissepuhkeplafoonid on varustatud mürasummutajatega. Ümber maja on rajatud drenaažisüsteem. Majaesine on kaetud Villeroy & Bochi kiviplaatidega ning sissesõidutee on sillutatud tänavakividega.
Kinnistu on ümbritsetud aiaga ning olemas on kaks autoväravat mis töötavad automaatikaga ning muudavad aeda sisse -ja väljasõidu eriti mugavaks.
Vee- ja kanalisatsiooniühendus ning gaas on tsentraalsed. Elektriühendus on 50A. Internetiühendus on tagatud läbi õhu. Olemas on valvesüsteem.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Siseviimistlus on hoolikalt disaineri poolt valitud ja läbimõeldud ning sellest õhkub mõisalikku hõngu. Seinad on valdavalt kaetud interjööri sobiva tapeediga, eluruumide põrandatel on naturaalne parkett. Sanitaarruumid, saun ja köök on plaaditud. Luksust lisavad suuremõõdulised eritellimusel valmistatud uksed ning põrandaliistud mis mis moodustavad terviku.
Ruumid on erakordselt avarad ja kõrgete lagedega. Elutoa lae kõrgus on 3,30 m ja ülejäänud majas 2,90 m.
Tubade paigutus on läbimõeldud ja praktiline – magamistoad jäävad maja ühte tiiba, elutuba keskele ning saunakompleks, söögituba ja köök maja teise tiiba. Majaosa, kus on elutuba, söögituba ja saunakompleks on varustatud helisüsteemiga mis annab hea võimaluse lõõgastavaks muusika nautimiseks. Seda, kus täpselt muusikat kuulata soovitakse on muidugi võimalik valida.
Elutoa südameks on eriliselt suur kamin. Aknad on kauni ruudustikuga maast-laeni ulauvad ning kõikidest ruumidest on väljapääs õue.
Köögimööbel on kõrgekvaliteediline ja hiljuti saanud värskenduse. Köögitehnika on keskmisest kallimasse hinnaklassi kuuluv, tootjalt Boch. Kõrgemal tasemel kokakunsti harrastamiseks on olemas nii elektripliit, – gaasipliit kui ka grill. Nimetatud tehnika on vähe kasutatud, kehtiva garantiiga ning samuti nõudepesumasin.
Lisaväärtust ja mugavust lisab, et majas on tsentraalne tolmuimeja tootjalt Allaway. Kasulikuks ja praktiliseks ruumiks on abiruum kuhu pääseb köögist. Seal paikneb maja küttesüsteem, pesumasin jms. Sinna on soovi korral võimalik paigaldada kraanikauss (valmidus olemas).
Saunakompleks on samuti väga luksuslik ja erakordselt avar. Leiliruumi on hiljuti paigaldatud uus elektrikeris.

Maja taga on kaks terrassi milledel on mõnus suveõhtutel nautida õhtupäikest. Tagaaias on hiljuti ehitatud grillmaja kus on korralik kööginurk. Grillmajal on lükandseinad mida on mugav vastavalt ilmastikuoludele kokku lükata.
Silmailu lisab kaunis paekivist aed mis on õhtuti valgustatud
Olemas on ka mahukas kuur aiatarvikute hoiustamiseks. Muru niitmiseks on korralik robotniiduk mis kuulub müügihinna sisse.

ÜMBRUSKOND
Asukoht on ideaalne! Läheduses on Tabasalu Gümnaasium ja lasteaed. Ka spordikeskus, kus lisaks korralikule ujulale on võimalik osaleda erinevates treeningutes. Vahetus läheduses on ka skatepark, tenniseväljak jne. Muidugi on Tabasalus esindatud kõik suuremad toidupoeketid (Selver, Rimi, ning näiteks Gurmeegaraaž. Ka söögikohtade valik on külluslik -näiteks Baby Back, Mysushi, Neiborhood jne.
Tabasalu alevikku läbib valgustatud kergliiklustee kus on mõnus lihtsalt jalutada või sportida.
Ühistranspordiühendus on Tallinnaga on väga hea. Bussipeatusesse on maad ca 350 m ja bussiliiklus on piisavalt tihe.

Oled oodatud tutvuma oma uue unistuste majaga!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste