Harju maakond, Viimsi vald, Muuga küla, Kallasmaa tee 42

  • 219 900 €
  • 2 272 € /m2

Müüa Broneeritud
Harju maakond, Muuga küla, Kallasmaa tee 42
  • 219 900 €
  • 2 272 € /m2

VÄRSKELT RENOVEERITUD MAJA. KASUTUSLUBA OLEMAS!

Tegemist on 1994 aastal ehitatud ning eelmisel aastal põhjalikult rekonstrueeritud majaga. Rekonstrueerimistöid teostas ehitusettevõte, kasutusluba on väljastatud.

PLANEERING JA TEHNILISED LAHENDUSED
Sissepääs majja on hoovi poolt, avaralt terrassilt mis ulatub maja kahte külge.
Maja esimesel korrusel on avar esik, poolavatud planeeringuga elutuba-köök, tehnoruum, san-ruum ja tuba mis sobib hästi kodukontoriks või külalistetoaks. San-ruumi ja külalistetoa renoveerimine on lõpetamata. San-ruumi on võimalus soovi korral ehitada puukütte kerisega saun (valmidus olemas).
Köök on sisustatud läbimõeldult ja funksionaalselt. Olemas on ka nõudepesumasin.
Suureks lisaväärtuseks on puukütega pliit mis annab lisaks erilise toiduvalmistamise võimalusele ka toasooja. Pliiti küttes akumuleeritakse soe vesi akupaaki millest see suundub edasi radiaatoritesse ja põrandaküttetorustikku köögiosas.
Lisaks on elutuppa paigaldatud õhk-soojuspump.
Peale selle on elutoas ka kamin mida küttes on soe õhk suunatud magamistubadesse teisel korrusel. Ehk, et on mitmeid ja soodsaid võimalusi toasooja saamiseks. Soe tarbevesi tuleb elektriboilerist.
Maja teisel korrusel on trepihall, 2 magamistuba ning WC-vannituba. Mõlemas magamistoas on mahukad sisseehitatud garderoobikapid.
Trepihallist on pääs avarale rõdule kuhu paistab hommiku -ja lõunapäike.

Lisaks majale paikneb kinnistul seest lagunenud aiamaja. Võimalus on ehitis renoveerida või ehitada hoopis uus, näiteks abihoone. Uue hoone ehitusalune pind saaks olla ca kuni 140 m2. Hoone maksimaalne kõrgus võib olla kuni 5 m.
Peale selle on olemas puukuur, kasvuhoone ja kaks salvkaevu.

Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed, elektriliitumine on 3x16A. Internetiühenduse tagab majja toodud valguskaabel (Elisa, STV). Eluhoones on vahetatud elektrijuhtmestik (2005 aastal).
Kinnistu on ümbritsetud aiaga. Aias on viljakandvad õuna-, ploomi- ja kirsipuud.

ÜMBRUSKOND
Asukoht on väga hea. Jalutuskäigu kaugusel (ca 450 m) asub väikene pood, kust saab soetada hädavajaliku. Suuremad poed jäävad 5-10 minutilise autosõidu kaugusele.
Ca 450 m kaugusel on bussipeatus, kust väljuvad bussid Viimsi ja Maardu suunal. Ca 1 km kaugusel on bussipeatus kust väljuvad bussid Tallinna suunal (buss nr 34 ja 172).
Tänav valgustatud, kinnistuni toob kõvakattega tee. Teede hooldamisega tegeleb Viimsi vald.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste