Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/4462

Harju maakond, Saue vald

Hind: 119 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 4
Üldpind: 86.0 m2
ID: www.raid.ee/4462

Risto Hurt

  55500393

  risto@raid.ee

Maakleri koduleht

Raid & Ko pakub erinevaid käsitööpalkmajade projekte. Teil on võimalus oma kinnistule tellida nii käsitööpalkmaja, käsitöösaun, kõrvalhoone kui ka panipaik nii palkkehana kui ka võtmed kätte lahendusega. Majakarp valmistatakse käsitsi tahutud kantpalgist (lafett) kui ka ümarpalgist. Seina paksus lafetti puhul 200 või 250 mm ning ümarpalgi puhul 300 - 350 mm, seega pole eraldi soojustust vaja. Palkide vahele paigaldatakse linavilt. Ka kõige karmimal talvepäeval on toas ikka soe ning lõõskaval suvepäeval mõnusalt jahe.

Standardlahenduses on I korrusel avar köök-elutuba, 3 magamistuba, väike esik, tehnoruum koos pesuruumi ja WC-ga. Võimalus tellida II korruse valmidusega: planeeritult üks magamistuba ja vannituba koos WC-ga. Eramu siseplaneeringut, suurust ja muid elemente on vajadusel võimalik muuta ja kohandada, mille järel koostame uue täpsustatud hinnapakkumise. Lõplik välisilme ja ruumide paigutus kujuneb tellija, projekteerija, ehitaja ja omavalitsuse koostöös.

Hinnapakkumine koosneb järgnevatest etappidest.

Projekteerimistööd:
Eskiisprojekt, eelprojekt.

Välitööd:
Plaatvundamendi ehitus, käsitööpalkmaja tootmine ja komplekteerimine, palkkeha transport ja püstitamine, välisviimistlustööd (vundamendi krohvimine, maja lihvimine, värvimine, katuse ehitus (tuulekast, sarikad, kile, distantsliist, roov). Katusekattematerjaliks Monieri elegant plus – toon on kliendi valikul – võimalikud ka muud katusekattematerjalid.

Sisetööd:
Majasisesed puusepatööd, laelaudis, kivivill, linaõli / peits, täispuit uksed ja 3 x puitaknad, naturaalparkett või soovi korral looduskivi, liistuna dekoratiivköis.

Eriosad:
Elektritööd (sh pistikud, lülitid, dimmerid, sise- ja välisvalgustid), ventilatsioon. Vee-ja kanalisatsioonitööd. Küttesüsteem õhk-vesi või maaküte. Võimalusel ka muud küttelahendused, mis aga täpsustatakse läbirääkimiste käigus.

Pakkumine sisaldab ehitustöid ja materjale.
Pakkumine ei sisalda pinnasetöid vundamendi ettevalmistuseks, kuna see on varieeruv sõltuvalt kinnistust (eeldab eelnevat ülevaatamist).

Võimalik tellida lisaks ka sauna ja terrassi ehitus, haljastus, aia ehitus, sisekujundusteenus.

Võimalik ehitada analoogne eramu Teie kinnistule, orienteeruv hind 119 000 eurot. Hinnale lisandub käibemaks.

Lisainformatsiooni saamiseks võtke ühendust ning küsige lisa.