Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/4948

Hiie tee 108

Harju maakond, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla

Hind: 72 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Suvila
Tube: 2
Üldpind: 35.5 m2
Krundi pindala: 1273.0 m2
ID: www.raid.ee/4948

Veiko Värk

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa looduskaunis kohas asuv soojustatud suvila, kus saab elada aastaringselt. Ühekorruseline eramu asub kõrgelt hinnatud rajoonis, Vääna-Jõesuu külas.

Hoones on suur avar elutuba-kaminasaal, köök, magamistuba, esik, vaheruum, saun koos basseiniga ja WC. Toast pääseb avarale terrassile. Maja põhikütteks on sisseehitatud keskkütepliit (Pioneeri pliit) ja õhk-soojuspump. Hoovil on eraldi hoonena suur garaaž ja grillimisnurk.

Krundil kõrghaljastus ning väike bassein. Suvila asub topeltkrundil suurusega 1273 m2, kinnistu on hooldatud. Võimalik liituda ühisvee ja kanalisatsiooniga, mis ehitati välja paar aastat tagasi EU rahade eest, kommunikatsioonid toodud krundi piirile. Krunti ümbritseb privaatne mets, samuti kõrval suvilad, kus käijakse suviti.

Vääna-Jõesuu piirkonda iseloomustab kaunis loodus, jõgi, mere lähedus ja väljaarenenud infrastruktuur. Jõeni 200 m, mereni 3 km, sinna viib asfaltkattega tee. Head võimalused sportimiseks, lähedal discgolfirada, kergliiklustee, palliväljakud. Asukoht on sobilik ka peredele, lähimad koolid Vääna-Jõesuu kool, Muraste kool, Tabasalu Ühisgümnaasium, Vääna Mõisakool. Lähim lasteaed Pangapealse lasteaed. Olemas kauplus ja kohvik. Ühendus Tallinnaga on väga hea, sõidavad liinibussid ja marsruuttaksod.