Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/4993

Ketta 2

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Tsaariaegne maja!

Hind: 73 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 2
Korrus: 1/2
Üldpind: 52.1 m2
Ehitusaasta: 1914
ID: www.raid.ee/4993

Margus Kuusik

  505 4636

  margus@raid.ee

Maakleri koduleht

Historitsistlikus stiilis hoone on muinsuskaitse all kui arhitektuurimälestis.
Hoone elektrivarustus on uuendatud ja katus vahetatud enne 2011. a. 2012 on renoveeritud fassaad, mille jaoks võetud ainus kehtiv laenukohustus tähtaajaga detsember 2031. a.
Hoone energiakasutuse klass 2010. a F, projektis esialgne energiakasutuse klass E.

Korteril on kaks sissepääsu. Lagede kõrgus ca 275-280 cm. Korter vajab täielikku renoveerimist. Fassaadi projekt ja ehitusluba ei käsitle peale akende, maja kortereid. Korteris muudatuste tegemisel tuleb alustada uue projektiga.
Korterit läbivate püstikute vahetust on võimalik eelnevalt kooskõlastades finantseerida KÜ vahenditest. Korteri ahju on lubatud kasutada, puupliit on kasutuskõlbmatu. Gaasikütte lisamisel tuleb asjaolud täpsustada koostöös gaasipaigaldisi ehitava/projekteeriva ettevõttega.
Naabreid teavitades on võimalik ehitusprügi konteiner paigaldada kahe maja vahelisele alale, korteri akende alla. Olemas üks värava pult.
Korteri kasutuses puukuur ja panipaik keldris.

Korteri kõrvalkulude KÜ arved on olnud ca 70-80 eur/kuus.

Korteriühistu poolt ametlikku parkimise korda kokku lepitud ei ole. Autosid pargitakse kuuri ees ning kahe maja vahelisel alal suunaga Ketta 2 poole. KÜ Süsta 1 maad autode parkimiseks kasutada ei saa. Kahe KÜ vahel on olemas suuline kokkulepe, et kahe maja vahelisel alal pargivad mõlema maja autod. Parkimine toimub vabade kohtade olemasolul. Privaatseid kohti ei ole.
Ketta ja Süsta tänaval on parkimine tasuta.

Majas on liitumisvalmidus Telia ja Elisa tavakaablitega toimiva tele- internetiteenustega.

KÜ 12.09.2019 toimunud üldkoosolekul on otsustatud kuuri katuse remondi/vahetamiseks tehtud pakkumused ja asjaolud selgitada. Viia lõpuni majale kasutusloa taotlemine. Trepikodade värskendamiseks korraldada talgud. Palgata trepikodade koristaja ja uus raamatupidaja. Suurendada hooldustasu olenevalt raamatupidamiseteenusest kuni 0,25 eur/m2 ja vähendada võrdeliselt remondifondi tasu kuni 1,1 eur/m2. Tellida drenaaži projekt. Osta uus riigilipp.

Palun võtke ühendust tel 505 4636 või margus@raid.ee ja lepime vaatamise aja kokku!