Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/5047

Lõimise 6

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

Kasutusluba olemas! Madalad kõrvalkulud!

Hind: 454 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 4
Üldpind: 296.6 m2
Krundi pindala: 1143.0 m2
Ehitusaasta: 2016
ID: www.raid.ee/5047

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa avar ja valgusküllane maja Kakumäel! Suletud netopind 256,3 m2.
Energiamärgis B!
Ehitamisel on kasutatud ainult väga kvaliteetseid materjale.

Maja on ehitatud tugevale plaatvundamendile. Seinad on Columbia plokkidest, vahelaed monoliitbetoonist. Soojustusmaterjaliks on kasutatud kivivilla (seinad 250 mm, katus 600 mm). Välisfassaad on kaetud Itaalia kauni loodusliku kiviga. Katusel on kvaliteetne Monier katusekivi.

Maja siseseinad on kaetud naturaalse mahedatoonilise Veneetsia krohviga. Maja esimesel korrusel on vesi-põrandaküte, teisel korrusel põrandasse süvistatud konvektorradiaatorid.
Kõikidesse tubadesse on planeeritud paigaldada jahutussüsteem.

Maja peauks on võimas kunstiteos! Massiivne tammepuit on kunstniku poolt kaunistatud klaasvitraažiga.

Maja esimesel korrusel on avar esikuhall, kust pääseb valgusküllasesse avatud köögiga elutuppa. Elutoa kvaliteetsed ja energiasäästlikud puit-alumiiniumaknad ja kaks terrassiust ulatuvad maast laeni (aknaprofiilisüsteem Geneo).

Esikuhallist pääseb garderoobi, garaaži, katlaruumi ja puuküttega sauna. Saunaahju kütmine toimub katlaruumist. Leiliruum on aknaga, pesuruumis kaks pesemiskohta. Sauna ees hallis on mõnus kaminanurgake ning pääs looduskividega kaetud väliterrassile, mis jääb maja taha. Garderoob on sisustatud, katlaruumis on Viesmann gaasikatel, soojaveeboiler ning maja sundventilatsiooni juhtpult. Drenaažiga garaaž avaneb puldist.

Maja teisele korrusele viib väärikas kohtvalgustitega tammepuidust trepp. Maja teisel korrusel on avar trepihall, kolm magamistuba ja kaks vannituba. Ühte vannituppa pääseb otse magamistoast. Teise korruse tubades on kauni disainiga aknad. Majja tuleb telefonikaabel. Hetkel kasutatakse interneti/TV teenusepakkujana Telia ühendust.

Kokkuleppel viiakse kõik siseviimistlustööd lõpuni vastavalt ostja maitsele!

Kogu maja ümbrusele annavad õhtul valgust vintskapi alla paigaldatud kohtvalgustid. Aed on väga kaunis ja kujundatud haljastaja poolt. Kaunilt looklevad peenrad on varustatud led-valgustitega, mis lisavad õhtutundidel romantilist valgust.

Led-valgustitega varustatud kauni sepistatud piirdeaia vundament on valatud betoonist. Autovärav töötab automaatikaga.

Maja asub tupiktänaval, mille ühes otsas on elektriliselt avanev tõkkepuu. Ümberringi on kaunid eramud ilusate aedadega. Väga rahulik ja kaunis koht elamiseks!

Maja ülalpidamiskulud on madalad. Piirkonnas on moodustatud MTÜ, mis tegeleb teede hooldamise jms.

Väikese jalutuskäigu kaugusel on ühistranspordipeatus, Kakumäe Selver, Arigato spordiklubi, restoranid jne.