Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/5607

A. Weizenbergi 10/1

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

BRONEERITUD KUNI 1.12.2020!

Hind: 78 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 2
Korrus: 2/2
Üldpind: 40.1 m2
Ehitusaasta: 1911
ID: www.raid.ee/5607

Grigori Tustanovski

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Maakleri koduleht

ON OLEMAS KEHTIV HINDAMISAKT 75 000 €!
TEHKE OMA PAKKUMINE!

KORTER

Müüa omapärane renoveerimist vajav korter ajaloolises majas prestiižikas Kadrioru piirkonnas.
Korter asub teisel korrusel, kuhu viib vana puidust trepp. Korter koosneb kahest elutoast 16,2 m2 ja 14,5 m2, köögist seina taga 3,9 m2 ja köögist-vannitoast 5,5 m2 vastas. NB! Vaadake plaani!

Ühine koridor, mida kasutavad veel kahe korteri naabrid ja milles asub korteri tualett (ei kuulu korteriomandi koosseisu). Küte läbi oma gaasikatla (vajab vahetust), soe vesi läbi gaasiboileri (ka vajab vahetust). Vanad puitaknad ja -uksed, tubades originaalsed kunstiliselt kujundatud klaasidega uksed, originaalne kalasabaparkett. Lagede kõrgus 3,2 meetrit. Elutubades on nõukogude ajastu ahi, mis ei ole kasutuskõlblik ja kuulub lammutamisele. Kommunaalkulud aastaringselt 60 eurot + gaas + elekter ja veekulu vastavalt tarbimisele.

MAJA
Ehitatud 1911. a juugendstiilis. Esialgse projekti järgi pidi maja fassaad olema krohvitud ja aknad pidid olema kaare kujulised. Materjal puit, vundament paekivist, eterniitkatus. Kaasomandi osad – pööning, kelder ega krunt ei ole korteriomanike vahel kuidagi jagatud. Maja on muinsuskaitse all. Majas on korteriühistu. Kokku on 7 korterit ja 6 omaniku.

ASUKOHT
Tänav kannab kuulsa eesti skulptori August Weizenbergi nime. Imeline Kadrioru park on vaid 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel, uus Reidi tee merepromenaad on 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Trammipeatus maja lähedal ja vaid paar peatust vanalinna ja Tallinna südameni. Parkimine on tasuline, kesklinna piirkonna registreeritud elaniku jaoks maksab see 120 eurot aastas.

KKK
1) Objektiga tutvumiseks on oodatud tõsised ostuhuvilised, kes on valmis panustama palju aega sellesse projekti ja kellel on võimalus ette võtta kulukas renoveerimine.
2) Kaasomandi mõttelised osad sh pööning, kelder ega krunt ei ole korteriomanike vahel kuidagi jagatud.
3) Maja renoveerimisplaanide ja muude küsimuste täpsustamiseks, palun võta ühendust otse KÜ juhatuse liikmega Ants Kuningaga (tel 518 5977).
4) Palun vaadake plaani piltidel, vannituba 5,5 m2 ei ole võimalik ülejäänud ruumidega kokku ehitada, kuna see on ühiskoridoriga eraldatud.
5) WC koridoris ei kuulu korterile, aga seda on võimalik korterisse sisse tuua.
6) Hind on läbiräägitav. Tehke omapoolne pakkumine!