Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6084

L. Koidula 7

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

HEA PLANEERINGUGA, AVAR JA SUUR KORTER! VAATA KA VIRTUAALTUURI!

Hind: 65 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 4
Korrus: 2/4
Üldpind: 73.7 m2
Ehitusaasta: 1970
ID: www.raid.ee/6084

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa väga hea planeeringuga, täielikult renoveeritud korter Rakvere kesklinnas!

Asukoht
Rakvere kesklinnas, kõigest 200 meetri kaugusel Turu platsist ja kiviviske kaugusel (40 meetrit) Vabaduse pargist asuv L. Koidula 7 elamu on südalinna meelelahutusest piisavas kauguses, et asuda rahulikus keskkonnas, kuid samas asub siiski täiesti linna keskel. Jalutuskäigu kaugusel on Rakvere bussijaam ja Turu kaubamaja. Vahetus läheduses on pangaautomaadid, tanklad, apteegid, toidupoed. Teisel pool Turu platsi asub Rakvere meelelahutusasutuste lõviosa.
Rakvere spordikeskus ja linnastaadion on jalutuskäigu kaugusel läbi üle tee algava Vabaduse pargi. 400 meetri kaugusele majast jäävad nii lähim lasteaed kui ka Tallinna Ülikooli Rakvere kolledž. Rakvere gümnaasiumini 200 meetrit.

Maja
Juba piltidelt on näha, et L. Koidula 7 maja on veidi teistsugune, kui tüüpiline 1970ndal ehitatud “paneelikas”. Maja esikülg asub veidi eemal otsesest liiklusest. Välisseinad on majal valmistatud soojapidavast kergbetoonist, mis on soojustusena nii efektiivne, et muidu pea täielikult renoveeritud majale otsustati ekspertidega konsulteerides täiendavat soojustuskihti ümber mitte laduda. Aknad on kogu majas väga laiad ning annavad korteritesse tavapäraselt harvaesineva avaruse. Vahetatud on katus, uuendatud küttesüsteem. Trepikojad on renoveeritud.
Parkimisvõimalused on nii maja ees tänaval kui ka maja enda avatud hoovis.

Korter
Täielikult renoveeritud korterisse sisenedes on võimalik astuda kööki, elutuppa ja ühte magamistubadest. Välisukse kõrval asuvad ka üksteisest eraldatud WC ja mullivanniga vannituba. Elutoast on võimalik pääseda ülejäänud magamistubadesse. Ükski magamistuba ei ole läbikäidav. Köök on suur (11 m2) ja köögist pääseb veel eraldi sahvriruumi, mille olemasolu võimaldab kõik vajaliku silma alt saada ning hoida kööki kauni ja puhta ruumina.
Aknad korteris avanevad kolme suunda – itta, lõunasse ja läände. Lisaks sellele, et korter on suunatud, saamaks kogu päeva päikesesoojust on aknad kõigis ruumides ehitatud suurimas võimalikus laiuses. Lõunapoolne elutoa aken on ligi 3,5 meetrit lai! Kõik aknad korteris on vahetatud soojapidavate pakettakende vastu.
Korteris on vahetatud kogu elektrisüsteem ja torustik. Renoveerimise käigus on seinte kallal vaeva nähtud ja välditud siseseintel kipsi kasutamist, hoides korteri avarust ja ruumi. Välisseinad on osaliselt soojustatud. Radiaatorid on termostaatidega ja vahetatud keskküttetorud on stiilsed ning sobivad ruumidesse valatult. Soe vesi tuleb WC-s asuvast boilerist ning köök on ühendatud tsentraalgaasiga, mis mõistliku kasutamise korral on ülisäästliku iseloomuga.
Korteriga tuleb kaasa võimalus kasutada keldriboksi.

Müüdav korter sobib tõesti kõigile, kes hindavad korteri head planeeringut, ruumi ja avarust. Asukoht Rakvere linna keskel võimaldab häid ühendusi jalgsi liikujatele, ainult KÜ liikmete kasutatav hoov ja maja ees asuvad parkimiskohad aga head äraolemist ka sõidukiomanike jaoks. Majal on vahetu lähedus kõigele, mida eluks vaja võib minna – koolid, lasteaiad ja mitmed muud asutused on mõne minuti tee kaugusel. Korter on maja lõunapoolses otsas, soojust ja avarust annavad väga laiad aknad ja hästi teostatud täielik renoveering. Vahetatud on aknad, radiaatorid, keskküttetorustik, elektrisüsteem ja veetorustik. Seda korterit tasub vaatama tulla! Helista ja küsi lisa!

Vaata ka virtuaaltuuri otse kuulutuse piltide juurest, kliki peale või kopeeri järgnev link oma brauseri aadressiribale: http://bit.ly/4TprefabR