Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6913

Punane 23

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

MÜÜDUD!!

Hind: 97 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 6/9
Üldpind: 60.1 m2
Ehitusaasta: 1973
ID: www.raid.ee/6913

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

MÜÜDUD!!

Asukoht

Üheksakorruseline maja aadressil Punane 23 asub jalutuskäigu kaugusel kaubanduskeskusest T1 ning selle taga paiknevast Ülemiste City-st. Samas kauguses on ka Sikupilli keskus ja üle tee Idakeskus. Vahetus läheduses valmib aastatel 2022-2023 Punase tänava kogukonnamaja, mida hakkavad sisustama suures ulatuses erinevaid vaba aja veetmise vorme – muuhulgas nii lastelinnak, raamatukogu kui ka noortekeskus. Maja ümbrus on juba täna hästi arenenud, olles olulisel määral kaetud ühistranspordiga. 500 meetri raadiuses on neli lasteaeda ja gümnaasium. Lähedal on ka Pae park koos järvega ning lugematu hulk teisi ettevõtteid, haridusasutusi ja vaba aja veetmise kohti.

Maja

Punane 23 hoone on tüüpiline 1973. aastal ehitatud vankumatu paneelelamu, millist tüüpi õige hoolduse korral on nimetatud ka “igaveselt” kestvaks majaks. Nii on ka Punane 23 korteriühistul eesmärk maja järk-järgult renoveerida, alustades rõdudest. Majas on toimiv ventilatsioon ning trepikojas on vahetatud elektripüstik. Trepikoda on korras ning hooldatud on ka lift.
Parkimine on korraldatud maja ees – 2 euro eest kuus saab auto parkimiskaardi. Samuti on võimalik külalisel parkida parkimiskellaga. Maja ümbruses on ka reguleerimata parkimiskohti ning üle tee kaubanduskeskuse parkla. Majas on olemas erinevad ühendused, k.a võimalus STV, Elisa ja Telia ülikiireteks internetiühendusteks.

Korter

Kolmetoaline läbi maja planeeringu ja rõduga korter asub maja kuuendal korrusel ja on saanud muuhulgas värskenduse kauni sanitaarremondi näol vannitoas. Ka köök ja teised toad on heas korras ning pakuvad mõnusat äraolemist. Köögis on ülimalt säästlik tsentraalgaas ning kasutada on tsentraalne soe vesi. Korteris on keskküte. Kõik aknad on vahetatud pakettakende vastu. Täielikuks silmailuks on võimalik uuel omanikul vahetada tapeedid ning lasta ühistul renoveerida rõdu. Kuna maja ventilatsioon toimib ning aknad on vahetatud on korter aastaringselt soe ja kuiv. Köök ja vannituba on sisustatud, korterisse jääva muu mööbli üle on võimalik kokku leppida – soovi korral jäetakse ostjale tühjad toad.

Rõdult avaneb mõneti üllatuslikult väga avar vaade Ülemiste ja Idakeskuse suunal, olles pehmendatud rohke rohelusega maja enda ja Punase tänava vahel. Teistest akendest aga avaneb vaade hästi korraldatud haljasaladele korterelamute vahel ning ka ajutisele valvega parkimisplatsile, mille asemel projekteeritakse modernset ja hea välimusega Punase tänava kogukonnamaja.

Korter asub arenenud keskkonnas, ühistranspordiliinide ja muu eluks vajamineva taristu keskel. Tulevane kogukonnamaja ja juba arvestatavalt roheline ümbrus koos paljude haridusasutustega teevad korteri võrdlemisi heaks valikuks ka lastega peredele. Majast jalutuskäigu kaugusel asub Ülemiste City ja olemas on kiire ühendus kesklinnaga. Korter ise on soe, kuiv ja heas seisukorras. Tehtud on sanitaarremont ja vahetatud aknad. Korterist avaneb avar vaade mitmesse suunda.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pakume Raid & Ko soovitusega laenutaotlejale soodsama laenulepingu tasu!

Palun küsige maaklerilt soovitust!

Raid & Ko kinnisvara- ja õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Meie kontaktid leiad aadressilt www.raid.ee