Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6926

Sõpruse 6

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Vinni alevik

MÜÜDUD!!

Hind: 20 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 1
Korrus: 4/9
Üldpind: 38.1 m2
Ehitusaasta: 1983
ID: www.raid.ee/6926

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

MÜÜDUD!!

Vinni asub viie kilomeetri kaugusel Rakvere piirist, olles sisuliselt Rakvere eeslinn, kuid siiski oma kooli, lasteaia, toidupoe ja spordikompleksiga. Otse üle tee majast asub nii apteek kui ka raamatukogu. Spordikompleksiga samas majas asuv Vinni Tervisekeskus tagab perearstiteenused. Põhja poolt põldudega palistatud Vinni on lõuna ja kagu poolt piiratud metsamassiiviga, mis muudab asula tervikuna kauniks ja roheliseks keskkonnaks.

Maamärgina asub Vinni aleviku keskel 27 korteriga elamu-veetorn, mille kõrgematelt korrustelt avaneb kaunis vaade üle terve ümbruskonna. Korter asub selle võimsa hoone neljandal korrusel, olles piisava kõrgusega, et korteri suurelt, lõunapoolselt rõdult avaneks kaunis vaade Vinni alevikule, lähedal asuvatele aiamaadele ja kaugemalegi. Korteris endas on aknad vahetatud pakettakende vastu, kuid elutoa ja esiku põrandale on jäetud viimistlust vajav originaalne kilpparkett.
Üldiselt on korterit hoitud vanamoodsas, kuid heas korras. Esikus asub ka sisseehitatud kapp ning WC ja vannituba asetsevad üksteisest eraldi. Korter on suures osas tühjaks tehtud, kuid veel olemasolev mööbel jääb soovi korral sisse. Kuna maja on varasemal ajal loobunud keskküttest, siis on korteri endine omanik lasknud paigaldada rõdule elutuppa suunatud õhksoojuspumba, mis tagab kogu elamispinna kütte.

Vinni alevik on asukoha poolest sobilik olema Rakvere eeslinn, kuid omab püsielupaigaks olemiseks piisavat head infrastruktuuri - olemas on gümnaasium, lasteaed, tervisekeskus, pood ja palju muud. Korter asub Vinni valla keskel kõrguvas elamus ja on oma algupäraste, vaid viimistlust vajavate põrandate, hea ruumiplaneeringu ning vanamoodsa, kuid hoolitsetud seisukorra tõttu häid võimalusi pakkuv elupaik nii noortele, kes otsivad oma esimest elukohta kui ka vanemale ja elukogenud inimesele. Helista ja tule vaatama!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pakume Raid & Ko soovitusega laenutaotlejale soodsama laenulepingu tasu!

Palun küsige maaklerilt soovitust!

Raid & Ko kinnisvara- ja õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Meie kontaktid leiad aadressilt www.raid.ee