Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/8198

Terjatu tee 2

Harju maakond, Saue vald, Lehetu küla

MÜÜDUD!

Hind: 24 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 2/3
Üldpind: 57.5 m2
Ehitusaasta: 1957
ID: www.raid.ee/8198

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

MÜÜDUD!

Lehetu küla asub mõne minuti sõidu kaugusel Turba alevikust, Riisiperest veidi Haapsalu poole. Külas on käputäis kortermaju, külakeskus ja mõned kohalikud ettevõtted. Tänaval liiguvad noored pered, lapsed mängivad majade vahel ning läbi sõitvaid autosid on minimaalselt. Elukeskkond ise on tõeliselt hoolitsetud ja kaunilt roheline.

Läbi Lehetu liiguvad bussid Tallinnasse, Sauele ja Keilasse. Kõrval asetsevast Turba alevikust on võimalik saada ka Haapsallu ja rongiga otse Tallinna. Lehetu-Turba ümber on ka arvestatavalt arenenud tööstus- ja teenindussektor - olemas on kool, lasteaed ja perearstikeskus. Aktiivselt tegutsevad ja töölisi otsivad nii Lehetu Saidafarm kui ka Turba uus ja keskmisest suurem Olerex.

Terjatu tee 2 maja on neoklassitsistlikus vaimus ehitatud kõrgete lagedega ja suurte avarate tubadega eluhoone, mille ühistu planeerib aktiivselt maja hooldustöid. Korteris on kombineeritud küttesüsteemid - kamin ühes toas, soojamüüriga pliit köögis ning õhksoojuspump esikus. Küttepuude jaoks on ühistuga kokkuleppel olemas panipaik hoovis. Korteris on vahetatud aknad ning põrandaid katab laminaatparkett. Olemas on elementaarne mööbel soovi korral kiireks sissekolimiseks. Korter on vaba ja ootab uut omanikku!

Helista ja küsi lisa!