Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/8390

Lehetu tee 10a

Harju maakond, Saue vald, Turba alevik

AVAR JA ÖKONOOMNE UUS KORTER! HINNA SEES ON KA KÖÖGIMÖÖBEL!

Hind: 109 399 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 2/2
Üldpind: 58.3 m2
ID: www.raid.ee/8390

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa uus korter kapitaalselt rekonstrueeritud elamus!

Lehetu tee 10a hoone on ehitatud küll tunduvalt varasemal ajal, kuid on kapitaalselt renoveeritud aastal 2022. Viimaste töödena valmivad sügise jooksul keldriboksid. Hoone on täielikud soojustatud, sealhulgas on fassaad kaetud kinnise pooriga PUR vahuga. Pööning on soojustatud puiste-kivivillaga. Kütte- ja elektrisüsteem on täiesti uus, kütteallikaks on ökonoomne õhk-vesi soojuspump, mis on ühendatud põrandaküttetorustikuga. Maja kelder on soojustatud ning algselt on see ehitatud täiendava toestusega, olles omanud ka varjendi funktsiooni. Majja jookseb sisse Telia internetikaabel.
Lehetu tee 10a ühistul laenukohustust ei ole. Ka majja sisse jooksev vee- ja kanalisatsioonitrass on uus.

Korter on täiesti uus ning viimistletud kvaliteetsete materjalidega. Põrandaid katab vastupidav ja kaunis LVT-parkett. Seinad on valdavalt krohvitud, vähendamaks seinade kumisemist ja suurendades korterisisest soojuse akumuleerimise mahtu, võrreldes tavapäraste kipsseintega. Igas toas on piisaval hulgal pistikuid ning tulede kasutamine on ülimugavalt lahendatud veksellülititega. Tubades on olemas ka ühendused interneti jaoks.
Kogu korteri valgustus-, kütte- ja ventilatsioonisüsteemi on võimalik ühendada tervikuks läbi nutikodu lahenduse. Iga korter tasub kütte eest eraldi, vastavalt tarbimisele. Lisaks on korteri iga toa küttetemperatuur eraldi reguleeritav.

Hiljemalt 15.02.2023 paigaldatakse korterisse ostuhinnas sisalduv köök koos tehnikaga ning peegel-liugukstega esikugarderoob!

Turba on hea infrastruktuuriga ja hästi Tallinnaga ühendatud asula. Alevis on kauplus, spordikeskus, pangaautomaat, põhikool, lasteaed ja tankla. Olemas on pidev rongiühendus Tallinnaga ning bussiliinid Keilasse, Tallinna, Haapsallu ja mujale. Pidevalt toimuvad kultuuri- ja muud ühiskondlikud üritused.

Lehetu 10a majas on algsest ehitisest säilinud vaid põhikonstruktsioonid. Maja on täielikult soojustatud ning hoones on ökonoomne õhk-vesi põrandaküttesüsteem. Hoones paiknevad uued korterid on mugavad, tänapäevased ja ökonoomsed. Turba on aga asukohana roheline ja mõnus, hea infrastruktuuriga ning tugeva ühistranspordiühendusega alev Saue valla piiril.

Kõik korterid on valmis ja võimaldavad kohest sissekolimist!

Helista ja tule vaata oma uus kodu üle!