Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla, Lõunatuule tee 26

  • 280 000 €
  • 1 958 € /m2

Müüa
Harju maakond, Türisalu küla, Lõunatuule tee 26
  • 280 000 €
  • 1 958 € /m2

HUBANE, SKANDINAAVIA STIILIS KODU TÜRISALUS!

Tegemist on 2016 aastal põhjalikut rekonstrueeritud elamuga.

Kasutusloa vormistamine on lõppfaasis! Selgituseks: Enne rekonstrueerimist oli see suvila, mille ehitusaastaks oli 1998.a. EHR kantakse üksikelamuna.

EHITUSLIK INFORMATSIOON:

Maja on ehitatud lintvundamendile, sokliosa on soojustatud niiskuskindla vahtplastiga ((EPS 120). Maja esimene korrus on ehitatud silikaattellistest (laotud 2 rida), teine korrus on puitkarkassil. Nii seest kui väljast on soojustatud 100 mm kivivillaga. Katus on soojustatud Kingspan Therma plaatidega. Katusekattematerjaliks on plekk. Välisseinad on kaetud värvitud voordilaudadega.
Elektrijuhtmestik on uus (2016.a) Aknad on kolmekordsed, tuulutusega PVC aknad. Ventilatsioon on loomulik.

Toasooja ja tarbevee tagab korralik õhk-vesisoojuspump tootjalt Atlantic (paigaldatud 2017.a). Maja esimesel korrusel on põrandaküte ning teisel korrusel radiaatorid. Põrandakütte temperatuuri on võimalik reguleerida eraldi esikus, elutoas ja san-ruumis. Elektriarved on jäänud vahemikku 50 eurot kuni 250 eurot.

Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Elektriühendus on 3x 25A ning ka tööstusvool. Internetiühenduse tagab valguskaabel.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS

Esimesel korrusel (kokku ca 112 m²) on avar esik koos mahuka walk-in garderoobiga. Edasi on pääs suurde (49,4 m²), avatud köögiosaga elutuppa. Elutoas annab lisaväärtust soojust salvestav kamin-ahi. Köögist on pääs avarale terrassile (ca 20 m²) mida soojendab hommiku- ja õhtupäike.

Esimesel korrusel paikneb ka WC-duširuum ning abiruum. Abiruumist on pääs garaazi. Garaazi uks avaneb automaatikaga.

Maja teisel korrusel on väike trepihall, kaks magamistuba ning rõdu (õhtupäikese suunas).

Eluruumide seinad on värvitud heledates toonides, tubade põrandid katab kõrge kvaliteediga laminaatparkett. Esiku, san-ruumi ja abiruumi põrandad on plaaditud. Olulisteks sisekujunduse elementideks on puidust viimistletud laetalad ja tavapärasest laiemad aknalauad esimesel korrusel.

Esimese korruse akendele on paigaldatud poolpimendavad rulood. Mõnusat valgust lisavad mitmed katuseaknad tubades ja ka san- ruumis (kokku 5 tk). Teise korruse viimistluseks on lisaks värvitud seintele kasutatud ka voodrilauda, mis annab omakorda hubasust.

Köögimööbel on heas seisukorras, tootjalt Ikea. Induktsioonpliit ja isepuhastuva funktsiooniga ahi on tootjalt Electrolux, külmik Beko, nõudepesumasin Berk.

Kinnistu on aiaga ümbritsetud. Maja ees ja taga on puitaed, külgedel võrkaed.

ÜMBRUSKOND

Maanteeni ja bussipeatuseni (Loigu) on ca 500 m, bussid 108 ja 127. Kohalike seas populaarne supluskoht jõe ääres on 5-minutilise jalutuskäige kaugusel. Liivane mererand jääb ca 4,5 km kaugusele.

Lähedal on Keila-Joa kauplus. Vääna Mõisakool-lasteaed jääb ca 6 km kaugusele. Ca 7 km kaugusel on Selver, kauplus “Meie”, Laulasmaa SPA ja ilusalong ning mitmed populaarsed söögikohad.

Türisalu Keila-Joa piirkond on looduskaunis paik elamiseks! Lähedal asub ajalooline Keila-Joa mõis koos kauni pargi ja imelise joaga. Keila-Joa mõisapargis korraldatakse palju toredaid kultuuriüritusi – kontserte, teatrietendusi.

Meremõisa imelised matkarajad, rand, telkimisala ning Arvo Pärdi Keskus jäävad samuti kiviviske kaugusele.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste