Rapla maakond, Märjamaa vald, Käbiküla, Teeääre

  • 89 999 €
  • 345 € /m2

Müüa
Rapla maakond, Käbiküla, Teeääre
  • 89 999 €
  • 345 € /m2

VABA! VÕIB KOHESELT SISSE KOLIDA! AASTARINGNE ELAMINE!

VABA! VÕIB KOHESELT SISSE KOLIDA! AASTARINGNE ELAMINE!

Harjumaa ja Raplamaa piiril, Käbikülas, kõigest ca 35 minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast, põlismetsade vahel asub 1938 aastal ehitatud palkmaja mida on renoveeritud ca 10 aastat tagasi.

PLANEERING
Elamu on lõpuni väljaehitamata.
Hetkel on esimesel korrusel valmis ca 89 m² mille koosseisu kuulub esik, trepihall, kaks magamistuba, köök, vannituba ja tehnoruum / sahver. Lisaks on 31 m² väljaehitamata osa.
Teisel korrusel on II suur magamistuba garderoobiga, kontoriruum ja trepihall kokku 74.4 m². Lisaks on 66,3 m² väljaehitamata osa.
Plaanide kohaselt peaks alumisele korrusele tulema veel saun ning teisele korrusele on võimalus teha veel 3 – 4 tuba. Teisele korrusele on toodud vee -ja kanalisatsiooniühendus, ehk sinna on võimalik ehitada ka vannituba.
Umbes 10 aastat tagasi on uuendatud kööki, kus on peremehe enda ehitatud puidust köögimööbel. Ka elektrijkuhtmestik majas on vehetatud ca 10 aastat tagasi.

KOMMUNIKATSIOONID
Maja kütmiseks on õhksoojuspump ning lisaks puupliit koos soojamüüriga ning esimesel korrusel ühes magamistoas on ka ahi. Elektriarved on talvel ca 150 EUR ja suvel ca 40 EUR.
Vesi tuleb oma puurkaevust. Soe tarbevesi tuleb on 200 liitrisest veeboilerist. Kanalisatsioon on lahendatud septikuga.
Elektriliitumine on 3 x 16A

AED JA ÜMBRUSKOND
Kinnistu pindala on 3463 m² ning see piirneb metsaga.
Kinnistu on ümbritsetud aiaga, paigaldatud on valvekaamerad. Aias on viljakandvad õunapuud ja punase -ning mustsõstrapõõsad. Õuealal on lisaks peahoonele ka ca 40 m² suurune abihoone ning kuur.

Käbiküla on väike küla Märjamaa vallas, kus lähimad naabrid on ca 700 m kaugusel. Suuremad keskused nagu Kernu, Haiba ja Varbola jäävad ca 4 km kaugusele. Varbolas ja Kernus on olemas lasteaiad, koolid ja kauplused. Bussipeatuseni on ca 100 m. Bussiühendus Tallinnaga on kiire ja mugav. Peatuses peatuvad ka kaugliinide bussid – Pärnu liinidid ning Harjuma liinid Kernust ja Haibast. Varbolast Raplani on samuti bussiühendus olemas.

Oodatud on kõik pakkumised! Ka vahetuse võimalus.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste