Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Haldja 4

  • 653 000 €
  • 2 236 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Haldja 4
  • 653 000 €
  • 2 236 € /m2

OMA SPA ,VÄLIKÖÖK JA VEINIKELDER! HINDAMISAKT OLEMAS!

Tegemist on eksklusiivse ja unikaalse eramuga Nõmme mändide all. Olemas kehtiv hindamisakt.

MAJA
Hoone on projekteerinud Meelis Pressi arhitektuuribüroo (https://www.press.ee). Arhitekti Vahur Sova ja sisearhitekti Meelis Pressi koostöös kavandatud maja iseloomustab eelkõige avar ja julge ruumikasutus ning funktsionaalne planeering.
Maja südameks on läbi kahe korruse kõrguv aatrium, mille ümber paiknevad ülejäänud eluruumid. Muidugi on olemas ka kamin!

I korruse koosseisu kuulub tuulekoda, esik, elutuba pääsuga terrassile, köök, kabinet, WC ja duširuum, suur majapidamisruum ning garaaž kahele autole.

II korrusel on 4 magamistuba, millest kahel on pääs maja ees olevale rõdule. Lisaks avar trepihall ning tualettruum. Suurima magamistoa osaks on eraldi ruumikas mullivanniga vannituba ning olemas on pääs rõdule. Ühe toa planeering on läbi kahe tasapinna.,

Keldrikorruselt leiame spa kus on saun, bassein, kahe dušiga pesuruum ning puhkeruum. Lisaks on seal korralik veinikelder ja tehnoruum.

Kvaliteetse elukeskkonna tagavad soojusvahetiga ventilatsioonisüsteem, konditsioneerid, kesktolmuimeja ja palju muid tehnilisi lahendusi.

Tänu kvaliteetsete ehitusmaterjalide kasutamisele ja korrapärasele hooldusele on säilinud nii maja funktionaalsus kui ka esteetika.

ÕUEALA ja ABIHOONED
Luksust ja mugavust lisab aias paiknev täiuslikult sisustatud väliköök. Olemas on kamin, kahe lõõriga suitsuahi (nii külm- kui kuumsuits), vardaga grill, praeahjuga puupliit, valamu, nii külma kui ka sooja vee ühendus, nõudepesumasin, külmkapp.
Peale selle on seal ka kümblustünn, garaaž/töökoda, puukuur/panipaik ning kasvuhoone.

LÄHIÜMBRUS
Hoovist üle tee pääseb metsa, kus on valgustatud terviserajad, Pääsküla raba matkarajad jäävad vaid 700 m kaugusele. Seal on laudteed, laste mänguväljakud, kelgumäed, skatepark ja välijõusaal.
1-2 km raaddiusesse jäävad Hiiu Rimi, mitmed koolid ja lasteaiad (Nõmme Gümnaasium ja Nõmme Põhikool, Pääsküla kool, Rabarübliku lastead ine).

MINU VAHENDUSEL OST ON TURVALINE JA KASULIK! Korraldan kogu vajaliku asjaajamise, saan pakkuda erinevaid soodustusi pankadelt ning hinnastan vajadusel teie olemasoleva kinnisvara.

Võtke julgesti ühendust!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste