Harju maakond, Saue vald, Allika küla, Metsavainu ja Metsaallika

  • 390 000 €
  • 2 468 € /m2

Müüa
Harju maakond, Allika küla, Metsavainu ja Metsaallika
  • 390 000 €
  • 2 468 € /m2

KAUNIS PRIVAATNE KODU ALLIKA KÜLAS

Müüki saabus valmimisjärgus maja kaunis Allika külas.

Ökonoomsus ja funktsionaalsus – need on selle maja märksõnad.
Naturaalne kivi, õlitatud puit, kaasaegne sisekujundus, avarus ja valgusküllasus – avaral kinnistul asuv Siim Pähni poolt projekteeritud elumaja on kaasaegne ja loodusesse kaunilt sobituv.

Avatud planeeringuga köök-elutuba, millele lisab hubasust kamin, kolm magamistuba, töötuba, saunaruum kaasaegse Harvia kerisega ja wc – kõik on põhjalikult planeeritud selliselt, et koos perega aega veeta, kuid vajadusel saab iga pereliige nautida omaette vaikust ja rahu.

Elamu kahte külge ümbritseb veranda, millele pääseb saunaruumist ja elutoast. Päikesepoolses küljes asuv hiigelsuur veranda on suviseks lisatoaks, kus on mõnus nautida puhkust pärast aiatöid ning kuulata metsas elavate lindude laulu.

Garaazi on veidi suurendatud katlamaja ning majandusruumi arvelt, et varju saaksid kõik vajalikud masinad, veidi muudetud on ka siseseinu, seega lisatud plaan ei ole päris täpne.

Elamu küttesüsteemi juhib maa-vesi soojuspump Alpha Innotec WZS 92 V-Line 2-9 kw Inverter, paigaldatud vesipõrandaküte. Puhta siseõhu tagab soojustagastusega ventilatsioon. Paigaldatud on täiuslik turvasüsteem, millega on ühendatud ka tule- ning vingugaasiandurid.

Elektrit on 3×25 amprit. Vesi oma puurkaevust ning kanalisatsioon lokaalne (imbkaev).

Lisaks peamajale asub kinnistul ka suveköök, kus saab majutada külla saabunud sõpru, eraldi pumbamaja, puukuur ning stiilne välikemmerg. Taimi ootab aiamaa ning kasvuhoone, edasiarendamist liigirikas iluaed.

Majale on väljastatud on ehitusuba, kuid ei ole veel kasutusluba.

Ehitusluba on väljastatud ka teise elamu püstitamiseks – ehituse alustamiseks on tehtud juba ka esimesed ettevalmistused, samas on võimalik teine maja ehitada Metsaallika kinnistule.

Müügis on kolm eraldi kinnistut: 19930 m² suurune Metsavainu, 11096 m2 suurune Metsaallika ja 10031 m² suurune Metsa kinnistu, mis omavahel moodustuvad kauni privaatse terviku.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Inga Sild
  • Inga Sild