Harju maakond, Saue vald, Hüüru küla, Kadaka tee 18

  • 1 600 €
  • 13 € /m2

Üürile anda
Harju maakond, Hüüru küla, Kadaka tee 18
  • 1 600 €
  • 13 € /m2

SUUREPÄRANE MAJA TALLINNA KÜLJE ALL! SAAB KOHE SISSE KOLIDA!

MAJA
Tegemist on suurepärase planeeringuga, ühekorruselise majaga tupiktänava lõpus.
Majas on avar, osaliselt avatud köögiga elutuba, 2 magamistuba, walk-in garderoob, puuküttega saun, WC, tehnoruum ja suur terrass ning autovarjualune. Maja on sisustatud. Olemas muidugi ka pesumasin ning köögis nõudepesumasin ja muu integreeritud köögitehnika.
Maja südameks on hubasust ja soojust andev kamin elutoas. Luksust lisab, et kõikidest tubadest ja saunast on pääs terrassile või õuemurule.
Maja esine on kaetud tänavakividega. Autovärav on puldiga avatav. Olemas on valvesignalisatsioon.

Majas on sundventilatsioon, toasooja tagab õhk-vesi põrandaküte mis toodab ka sooja tarbevee. Kanalisatsioon on lokaalne (10m3 mahuti). Arved on lisatud fotode lõppu.

ÜMBRUSKOND
Kinnistu suurus on 1413 m² ning see on piiratud aiaga. Autovärav avaneb automaatikaga. Aed on hoolitsetud. Mõnusat hõngu lisavad looduslikud kadakad ja männid.
Kulud on väga mõistlikud.

Hüüru küla asub Tallinna külje all Saue vallas. Tallinna kesklinnast 15 km ja 11 km Keilast ning siin elab 441 inimest. Moodustatud on külaselts ning tihti toimuvad seltsimajas erinevad põnevad üritused.

Bussipeatus jääb ca 300 m kaugusele, ca 500 m kaugusel on korralik laste mänguväljak kus leidub tegevust erinevas vanuses lastele.
Laagri kooli on ca 9,5 km ning sinna viib koolibuss. Tabasalu kool jääb ca 6 km kaugusele. 1,5 km kaugusel on laste päevahoid jne. Tuntud headuses trahter Hüüru Veski forellipüük jääb 3,5 km kaugusele.

ÜÜRILEPINGU SÕLMIMISEL
Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda tagatisraha 1600 eurot, 1 kuu üür 1600 eurot ettemaksuna ning maakleritasu 1600 eurot.
Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud arvete alusel.

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste