Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Kloostrimetsa, Sirptiiva 1

  • 575 000 €
  • 4 836 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Kloostrimetsa, Sirptiiva 1
  • 575 000 €
  • 4 836 € /m2

MAITSEKAS DISAINKODU PRESTIIžIKAS KLOOSTRIMETSAS!

Pakkumises on suurepärane kodu prestiižikas ja rahulikus Kloostrimetsa elurajoonis! Energiamärgis B!
Kuna ridaelamuboksi ainukasutusse kuulub suur ja privaatne maa-ala (255 m² + parkimiskohad), on tunne justkui oleks tegemist eramajaga.

EHITUSLIK INFORMATSIOON
Ehitusluba väljastati aastal 2015, ridaelamu valmis 2020a.
Tegemist on 2 korruseline 7 korteriga ridaelamuga. Hoone on rajatud monoliitsest betoonist madalvundamendile.
Vahelaed on raudbetoonist. Välisfassaad on soojustatud ning osaliselt krohvitud ja osaliselt kaetud värvitud puidust voodrilauaga. Aknad on kolmekordse klaaspaketiga, kus sisemine klaas on selektiivklaas (Saksa tüüpi aknad). Nii välisuksed kui ka siseuksed on puituksed.
Eluruumide põrandal on naturaalne laudparkett. Tehnoruumides on betoonpõrand töödeldud tolmutõkke võõbaga. Niisketes ruumides on keraamiline plaat nii seinas kui põrandal.
Boksil on oma gaasikatel (24kW), mis asub korteri kõrval paiknevas tehnoruumis. Toasoojuse tagab vesipõrandaküte mille temperatuur on kõikides tubades eraldi reguleeritav. Sooja tarbevee valmistamine toimub samuti gaasikatla abil.
Meelepärase sisekliima tagab soojustagastusega sundventilatsioon.
Juurdepääsutee on kaetud asfaltbetoonkattega, majaesine on kaetud tänavakivi kattega.
Kiire internetiühenduse tagab valguskaabel.
Antud boksil on kaks parkimiskohta sissepääsu juures (mahutab 3 autot).

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Müüdav boks paikneb hoone esimesel korrusel. Oluliseks lisaväärtuseks on selle juurde kuuluv osa kinnistust ning suur, kahte külge ulatuv terrass (47 m² ja 32 m²) mis on hommikust õhtuni päikesele avatud. Aed on hoole ja armastusega kavandatud, väga kaunis ning piisavalt privaatsust pakkuv. Õueala on ümbritsetud aia ja hekiga.
Planeering on läbimõeldud ja funktsionaalne. Boksi koosseisu kuulub esik, elutuba, köök, 3 magamistuba, saun (kus on ka vann), WC ja tehnoruum.
Sisekujundus on värske ja väga maitsekas. Hoolikalt valitud värvi- ja tapeedi kombinatsioonid annavad korterile elu ja ilu. Köögimööbel ning tehnika on väga heas seisukorras (ca 2 aastat tagasi paigaldatud). Kõikides tubades ning ka esikus on mahukad sisseehitatud garderoobikapid.

ÜMBRUSKOND
Ideaalne asukoht loodust ja samas kesklinna lähedust hindavale perekonnale. Autoga kesklinna jõudmiseks kulub vaid ca 15 minutit.
Bussipeatus on mugavalt lähedal (ca 250 m) ning bussiliiklus on piisavalt tihe. Teenindavad bussid nr 34, 38 ja 49.
Kohe üle tee asuvad Tallinna Botaanikaaed ja Tallinna Teletorn. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on Pirita ürgoru maastikukaitseala kus on valgustatud metsarajad. Ca 3 km kaugusel on Pirita rand koos jahisadama ja paadilaenutusega ning sinna viib kergliiklustee. Vahetus läheduses on üks eralasteaed (Udeselja tänaval) ning lisaks on Pirital veel kaks munitsipaallasteaeda.

MINU VAHENDUSEL OST ON TURVALINE JA KASULIK! Korraldan kogu vajaliku asjaajamise, saan pakkuda erinevaid soodustusi pankadelt ning hinnastan vajadusel teie olemasoleva kinnisvara.

Võtke julgesti ühendust!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste