Harju maakond, Saue vald, Hüüru küla, Kadaka tee 10

  • 358 000 €
  • 2 625 € /m2

Müüa
Harju maakond, Hüüru küla, Kadaka tee 10
  • 358 000 €
  • 2 625 € /m2

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA PEREMAJA TALLINNA KÜLJE ALL!

Tegemist on hiljuti värskenduskuuri läbinud majaga.

Ehitusluba on väljastatud aastal 2005 kuid ehitamist alustati 2011 ning kasutusluba on väljastatud aastal 2020.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Planeering on mugav ja funktsionaalne. Esimesel korrusel on ruumikas tuulekoda, avatud planeeringuga esik, elutuba ja köök. Esimese korruse WC-s on mahukas panipaik. Sauna-duširuumi pääseb köögist. Saun on ökonoomse elektrikerisega ning nii leili- kui ka pesuruumis on aken.
Köögimööbel ja tehnika on ca 2 aastat tagasi paigaldatud.

Teisel korrusel on mõnusa puhkenurgaga trepihall, 3 magamistuba, millest suurimas on walk-in garderoob ning pääs rõdule, vaatega maja taha ning avar vannituba-WC. Teisele rõdule pääseb trepihallist ning see on vaatega maja ette.
Esimesel korrusel on ka tehnoruum kuhu pääseb eraldi uksest.
Terrass on kahetasandiline ning sinna pääseb elutoast.

Eluruumide seinad on värvitud heledates toonides, esimese korruse elutoa ja esiku põrandaid katab kvaliteetne laminaatparkett, köögi ja tuulekoja põrandad on plaaditud.
Teise korruse põrandad on kaetud naturaalse parketiga.

Elamu kütmiseks ja sooja tarbevee saamiseks on õhk-vesisoojuspump mida on mugav enda soovi järgi reguleerida. Esimesel korrusel on vesi-põrandaküte ning teisel korrusel radiaatorid.
Olemas on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning valvesignalisatsioon.

Väljast on elamu osaliselt krohvitud ning osaliselt kaetud puitlaudisega. Laudis on suvel värvitud kvaliteetse vetthülgava fassaadivärviga.

AED JA ÜMBRUSKOND
Aed on väga kaunis! Kinnistul kasvavad looduslikud männid ja kadakad. Olemas on ka viljapuud (õunapuud, pirnipuu, murelipuu) ning marjapõõsad (punane – ja mustsõstar ning tikrid). Muidugi ei puudu ka vaarikad ja maasikad.
Maja ees on korralik kasvuhoone tomatite ja kurkide jne kasvatamiseks.
Maja esine on ja värava tagine on kaetud sillutuskividega.
Tänav on valgustatud ning lumekoristuse eest hoolitseb Saue vallavalitsus.

Hüüru küla asub Tallinna külje all Saue vallas. Tallinna kesklinnast 15 km ja 11 km Keilast ning siin elab 441 inimest. Moodustatud on külaselts ning tihti toimuvad seltsimajas erinevad põnevad üritused.

Elamu paikneb vaiksel tupiktänaval mille ääres on uuemad üksikelamud.
Bussipeatus jääb ca 300 m kaugusele, ca 500 m kaugusel on korralik laste mänguväljak kus leidub tegevust erinevas vanuses lastele.
Laagri kooli on ca 9,5 km ning sinna viib koolibuss. Tabasalu kool jääb ca 6 km kaugusele. 1,5 km kaugusel on laste päevahoid jne. Tuntud headuses trahter Hüüru Veski forellipüük jääb 3,5 km kaugusele.

MINU VAHENDUSEL OST ON TURVALINE JA KASULIK! Korraldan kogu vajaliku asjaajamise, saan pakkuda erinevaid soodustusi pankadelt ning hinnastan vajadusel teie olemasoleva kinnisvara.

Võtke julgesti ühendust!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kadri Allaste
  • Kadri Allaste