Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla, Mäekalda tee 4

  • 375 000 €
  • 1 845 € /m2

Müüa
Harju maakond, Türisalu küla, Mäekalda tee 4
  • 375 000 €
  • 1 845 € /m2

KIVIMAJA MERE LÄHEDAL. SÄÄSTLIK MAAKÜTE. DOKUMENDID KORRAS.

Müüa huvitav kivimaja Türisalus, mis ühendab endas hubasust, stiili ja funktsionaalsust!

MAJA
Selle maja üldpind on 203,2 ruutmeetrit, millest eluruumide pindala on 166 ruutmeetrit. Maja on ehitatud 2007.aastal – kvaliteetne hoone lintvundamendiga, seinad FIBO plokkidest ja betoonkorrustega. Fassaad on soojustatud kivivillaga, viimistletud dekoratiivse tellise ja puiduga ning katusekattematerjaliks on KATEPAL bituumenrullmaterjal. Ehitusdokumendid on korras ja kasutusluba on väljastatud.

PLANEERING
Selle maja mugav planeering hõlmab kõrgeid lagesid ja avaraid ruume. Esimesel korrusel on tehniline ruum, mis viib tagumisele terrassile. Samuti on olemas soe garaaž, mille pindala on 24 ruutmeetrit. Lisaks on siin väike plokk dušinurga ning tualettruumiga ja puuküttega saunaga, mis on viimistletud termopuiduga. Lisaks on seal pesumasin. Elutuba on ühendatud köögiga ja sellest pääseb lõunapoolsele terrassile. Köök on varustatud kogu vajaliku tehnikaga – pliidi, ahju, külmiku ja nõudepesumasinaga. Selle kõrval asub aknaga sahver, kus asub mikrolaineahi ja on koht teiste köögiseadmete jaoks – kohvimasin, multikeetja jne. Esimesel korrusel on ka väike kabinet. Teisel korrusel asuvad kolm magamistuba ja vannituba, mis on ühendatud peamise magamistoaga ja kuhu pääseb ka teistest magamistubadest.

SISEVIIMISTLUS JA SISEKUJUNDUS
Elutoa ja köögi sisustus, mis valmis 2015. aastal, esindab harmoonilist stiilide ja ajastute kombinatsiooni. Eklektilises stiilis, millele lisanduvad vintage ja antiikmööbli elemendid, on iga ese läbimõeldud ja loominguliselt ümber kujundatud, andes interjöörile erilise šarmi ja unikaalse iseloomu. Kõik dekoratiivsed elemendid sobivad ühtsesse ansamblisse, luues ajatu elegantsi interjööri. Maja esimesel korrusel on ökonoomne malmist kaminahi, mille on tootnud tuntud Norra firma Jotul. See kamin muutub mitte ainult soojuse ja hubasuse allikaks, vaid ka interjööri keskpunktiks, lisades majale unikaalse võlu ja iseloomu. Interjöör loodi disaineri abiga. Maja on olnud ühe omaniku valduses, kes on seda hoolikalt hooldanud ja hoidnud ideaalses seisukorras.

KÜTE JA KOMMUNIKATSIOON
See maja on varustatud kaasaegse kütte- ja kommunikatsioonisüsteemiga, tagades maksimaalse mugavuse ja efektiivsuse. Kõrgel soklil asudes pakub maja suuremat turvalisuse tunnet, eriti meie kliimas. Maaküte koos geotermilise soojuspumbaga Thermia Diplomat, sealhulgas boiler, tagab sooja efektiivse jaotumise. Vannitubades ja köögis on põrandaküte ning teistes ruumides on radiaatorid. See maja kuulub A energiaklassi, elektrivarustus on 3×25 A ning sellel on tsentraliseeritud vesi ja kanalisatsioon. Lisaks on suviseks kastmiseks puurkaev.

KRUNT
Krundil, kus maja asub, on hooldatud ja ilus rohelus. Siin on kaunid peenrad ja istutatud dekoratiivsed viljapuud ning põõsad. Maja ja krunti ümbritseb aed, väravad avanevad automaatselt.

ÜMBRUS
See krunt majaga asub soodsas kohas – vaiksel tupiktänaval, mida eraldab teest lai metsavöönd. 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel metsateed pidi jõuate mere äärde, vaid umbes 300 meetri kaugusele. Lähim pood Keila-Joal asub vaid 2 km kaugusel. Lisaks asub teises suunas 2 km kaugusel Hamleti mägi, kust viib tee Vääna-Jõesuu randa.

KAUGUSED
Bussipeatus 350 meetri kaugusel. Tallinna umbes 24 kilomeetrit.

KONTAKT
Lisainfo saamiseks ja ühenduse saamiseks helistage palun numbril +372 5648 5243 või saatke kiri aadressile jekaterina@raid.ee.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Jekaterina Gorohhova
  • Jekaterina Gorohhova