Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Peterburi tee 2

  • 1 080 €
  • 40 € /m2

Üürile anda
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Peterburi tee 2
  • 1 080 €
  • 40 € /m2

MÖBLEERITUD KAUBANDUSPIND T1 MALL OF TALLINN KESKUSES

Möbleeritud ehete müügiruum esimesel korrusel T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses.

SISUSTUS
Sisekujunduslahendus on läbi mõeldud koostöös disaineriga. Paigaldatud on sisseehitatud ja eraldi seisev mööbel (kapid, vitriinid, riiulid, lauad, toolid, tumbad, riidepuu, peeglid, dekoor, valgustid jms). Sisustuse hind 9 500 eurot.

HOONE
Kaubanduskeskus on ehitatud 2018. aastal. Hoone on avatud kell 10.00-23.00. Hoone on signalisatsiooni all.
T1 Mall of Tallinn on linna moodsaim kaubandus- ning meelelahutuskeskus, kus laheda atmosfääri loob 36m-kõrgune aatrium kui keskuse tuiksoon ja linna kohale kõrguv vaateratas. Neile sekundeerivad hiiglaslikud klaaskuplid, võrratute katuseterrassidega kohvikud ja restoranid igale maitsele. Kolme jalgpalliväljaku-suurusel alal paiknevad sajad poed, näitusesaalid, mängumaad, ilusalongid, kino ja fotostuudiod. Läbi aasta leiavad aset suurüritused. Tegevust nii lastele, perele kui hea meelelahutuse otsijale. Ühistransport toob mugavalt otse ukse ette ja tasuta avaras parklas jagub ruumi kõigile.

PARKIMINE
Hoones on nii parkimismaja kui ka väliparkla. Parkimismajas saab tasuta parkida 4 tundi.

KULUD
Hinnale lisanduvad komunaalkulud 5 eur/m2 ja käibemaks.

ÜMBRUSKOND
T1 Mall of Tallinn on linna moodsaim kaubanduskeskus, kus uudses võtmes ühinevad traditsiooniline kaubandus ja meelelahutus. See on ainus transpordisõlm Euroopas, kuhu pääseb trammi, bussi, rongi ja lennukiga. T1 Mall of Tallinn – uus dimensioon 36 meetri kõrguse aatriumi, ligi 6 meetri kõrguste panoraamakende, hiiglaslike klaaskuplite ja katusele paigutatud vaaterattaga, mis muutis Tallinna horisondi joont.

KONTAKT
Helista +372 5648 5243 või kirjuta jekaterina@raid.ee

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Jekaterina Gorohhova
  • Jekaterina Gorohhova