Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik, Tagaküla tee 14

  • 50 000 €
  • 372 € /m2

Müüa
Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja alevik, Tagaküla tee 14
  • 50 000 €
  • 372 € /m2

SUUR JA HEA PLANEERINGUGA MAJAOSA VAIKSES ASUKOHAS!

Müüa keskküttekatlaga, läbi kolme korruse ulatuv majaosa Väike-Maarja külje all!

Rakverest 20 minuti kaugusel asuv Väike-Maarja on vaatamata oma väiksusele ja rahulikkusele Eesti ajaloos väga oluline asula. Georg Lurichi sünnikohana tuntud Väike-Maarja hoiab endas nii päästekooli kui ka gümnaasiumi ja lasteaeda. Asula keskel asub COOP toidupood ja ehituskeskus. Keskväljaku läheduses on ka Grossi toidupood, söögikohad ja perearstikeskus.

Tagaküla tee asub omaette “külakeses”, Väike-Maarja keskväljakult jalutuskäigu kaugusel, mõnusas kauguses alevi paneelelamutest. “Külakese” moodustavad kaks nelja boksiga ridaelamut, nende esine ühine lipumastiga roheala ja tagahoovid.
Tagaküla 14 maja fassaadi on minevikus renoveeritud ja maja katus on vahetatud umbes kümme aastat tagasi.

Läbi kahe korruse ja täiskeldri kõrguv ridaelamuboks on tervenisti keldrist köetav läbi keskküttekatla. Kogupind koos keldriga on boksil 134.5 m2, sellest kahe ülemise eluruumidest koosneva korruse pindala aga 94 m2. Keldris on lisaks keskküttekatla ruumile ka ruum küttematerjali hoiustamiseks, leiliruum, sauna eesruum ja töötuba. Tugev puittrepp viib esimesele korrusele, mis sisaldab endas nii suurt elutuba, WC-d kui köögiruumi. Teisel korrusel on aga WC koos vannitoaga ja neli magamistuba, millest ühel on väljapääs rõdule. Vannitoas on ka ühenduskoht pesumasinale.
Boks vajab modernseks elukorralduseks täielikku renoveerimist, kuid mööbli olemasolu võimaldab põhimõtteliselt sissekolimist ka kohe. Korstnapühkija käib ühistu poolt kord aastas lõõre kontrollimas. Torustik ja elektrijuhtmestik on osaliselt vahetatud. Boks on vaba ja üleandmine kiire.

Väike-Maarja, on rahulik, aga kogu eluks vajamineva taristuga asula. Tagaküla tee asub asulast jalutuskäigu kaugusel, moodustades kahest ridaelamust omaette väiksema “külakese”. Müüdav boks on isikliku saunaga, suur ja avar, kuid vajab tänapäevaseks elutegevuseks siiski renoveerimist. Sellegi poolest sobib boksi küttesüsteem – tahkeküttel keskküttekatel – tänapäevasesse majandusolukorda nagu valatult. Kui soovid müüdava kodu kohta rohkem teada, siis helista ja küsi lisa!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Eero Kullerkann
  • Eero Kullerkann