Rapla maakond, Rapla vald, Nõmmküla,

  • 149 000 €
  • 1 884 € /m2

Müüa
Rapla maakond, Nõmmküla,
  • 149 000 €
  • 1 884 € /m2

Kirjeldus

Müüa 1950ndate alguses ehitatud puitvoodriga palkmaja, katusekatteks eterniit. 2017 vahetatud elektrijuhtmed, pistikud ja renoveeritud elektrikapp. 2005 vee- ja kanalisatsioonsüsteem majja toodud.

RUUMILAHENDUS
Koda, 3 tuba, köök, wc ja dushiruum.
Katusealune piisavalt kõrge, et katusekorrusele teha juurdeehitus.

KÜTE
2 ahju ja soemüüriga pliit, lisaks õhksoojuspump.

KOMMUNIKATSIOONID
2 puurkaevu, kanalisatsioon kogumiskaev. Elektriliitumine 3×25 amprit.

ÜMBRUS
Lasteaed-Põhikool ja Kabala noortetuba asuvad 5 km kaugusel Kabalas, lähim pood Raikkülas 6,3 km. Suuremad teenindus-, kaubandus- ja haridus asutused asuvad maakonna keskuses Rapla linnas 15 km raadiuses. Tänavad ja ligipääsuteed on asfalteeritud.
Raudteejaam Raplas ca 15,5 km, bussipeatuseni 800m. Tallinna Kesklinna 67 km, Pärnu kesklinna 72 km.

ABIHOONED
Kinnistul asub lisaks saun-kuur, suletud netopinnaga 65,8 m², puithoone, katusekatteks eterniit ja garaaž suletud netopinnaga 30,7 m², tuhaplokkidest hoone katusekatteks eterniit. Mõlemad hooned on ehitusregistrisse kantud. Mõlemas hoones on elektrisüsteem renoveeritud.

KRUNT
Kinnistu suurus 12 744 m², kinnistul korralik viljapuuaed, noor kasetukk ja segamets. Korralikult hooldatud krundil on nii madal- kui ka kõrghaljastus. Heal seene aastal saab kuuseriisikad kastmeks lausa maja õuealalt, läheduses head seenemetsad.

ÜMBRUS/INFRASTRUKTUUR
Lasteaed-Põhikool ja Kabala noortetuba asuvad 5 km kaugusel Kabalas, Kabalas on ka ujumiskoht ja lastemänguväljak. Lähim pood ja raamatukogu asuvad 6,5 km raadiuses Raikkülas, kus on ka kaunis mõis ja mõisapark, kus toimuvad erinevad koolitused, üritused. Lisaks on Raikkülas on nii spordiväljak, kui ka väiksematele väike mänguväljak.
Suuremad teenindus-, kaubandus- ja haridus asutused asuvad maakonna keskuses Rapla linnas 15 km raadiuses. Tänavad ja ligipääsuteed on asfalteeritud. Raudteejaam Raplas ca 15,5 km. Tallinna Kesklinna 67 km, Pärnu kesklinna 72 km.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Annika Linnamägi
  • Annika Linnamägi