Harju maakond, Jõelähtme vald, Kostivere alevik, Jõe 2a

  • 164 000 €
  • 2 122 € /m2

Müüa
Harju maakond, Kostivere alevik, Jõe 2a
  • 164 000 €
  • 2 122 € /m2

VÄGA AVAR KORTER RENOVEERITUD MAJAS!

Kolmetoaline korter Kostivere kõige uuemas kortermajas! Korter on võimalik ehitada ümber suure garderoobiga neljatoaliseks!

Kostivere alevik asub 12 km kaugusel Tallinna piirist ja kõigest 30 minuti kaugusel kesklinnast. Asulat läbib Jõelähtme jõgi ning vahetult selle piirilt algab Kostivere maastikukaitseala oma ainulaadsete pinnavormide ja loodusliku kooslusega. Kostiveres asub põhikool, lasteaed, perearstikeskus ja raamatukogu. Eraldi väärib märkimist majast 200 meetri kaugusel asuv Kostivere mõisasüda koos oma mõisapargiga. Majast vahetus kauguses asub Kostivere Meie Pood ning sellest edasi kohalikud aiamaad. Hiljuti renoveeriti kogu alevikus keskküttesüsteem ja sellega koos ka tänavad. Valminud on ka täiesti uus katlamaja. Aasta lõpus aga valmib alevis täiesti uus noortekeskuse hoone!

Jõe 2a maja on ehitatud 1991. aastal, olles kõige värskem Kostiverre ehitatud korterelamu. Majal on kaunis renoveeritud fassaad ja 2019. aastal renoveeritud katus. Maja ees on värske asfaltkattega parkla. Maja taga aga suur muruväljak.

Korter ise on väga heas korras, suurte avarate ruumide ja sirgete seintega. Vannituba on kaetud kauni keraamilise plaadiga, tubade põrandad aga parketiga. Korterisse sissepääsu kaitseb turvauks. Siseuksed on vahetatud ja sobivad imeliselt interjööri. Köögist on pääs rõdule, millelt avaneb vaade Kostivere maastikukaitsealale. Lisaks rõdule on köögis veel väga suur panipaik, mis on pigem väikese toa või walk-in garderoobi mõõtu.
Viies köögi teise poole vannituba on aga võimalik välja ehitada lahtise köögiga elutuba ja kolm magamistuba, millest ühes on nii rõdu kui suur walk-in garderoob!

Kostivere on täisväärtuslik ja olemasoleva infrastruktuuriga alevik Tallinna külje all. Läheduses asuvad kool, lasteaed, pood ja Kostivere maastikukaitseala. Asula on kaunis, teed ja kommunikatsioonid renoveeritud ning keskkütteteenust pakub uus katlamaja.
Jõe 2a maja on renoveeritud, vahetatud katusega, hea asukoha ja heade parkimisvõimalustega. Korter on sissekolimiseks valmis, väga avarate ruumide ja kauni vannitoaga.

Helista ja tule vaatama!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Eero Kullerkann
  • Eero Kullerkann