Harju maakond, Anija vald, Kehra linn, Kooli 4

  • 52 000 €
  • 1 581 € /m2

Müüa
Harju maakond, Kehra linn, Kooli 4
  • 52 000 €
  • 1 581 € /m2

HEA PLANEERINGU JA VÄIKESTE KULUDEGA KAHETOALINE KORTER KEHRAS!

Müüa hubane kahetoaline korter 350 meetri kaugusel Jägala jõest!

MAJA
Kooli 4 maja on keskmisest avaramate tubadega tüüpprojekti järgi ehitatud hoone. Tehtud töödest on otsaseinad soojustatud, trepikojad uuendatud ning püstakud vahetatud.
Parkimine on maja ees ja ümbruskonnas tasuta.

KORTER
Korter on renoveeritud, kuid vajab viimistlemist. Mõned liistud on puudu, tapeedid vajavad vahetamist. Korteri avarast köögist on tehtud täiemõõduline magamistuba koos eraldi rõduga ning köök on viidud ruumi hästi ära kasutades esikuga ühte. Samuti on eraldi rõdu juba niigi avaras elutoas. Mõlemad rõdud avanevad edelasuunda, otse kaunisse pealelõunasesse päiksesse.
Korteri põrandaid katab laminaatparkett, aknad on vahetatud tänapäevaste plastikraamidel pakettakende vastu. Vannituba on lahendatud väga kaunilt, ruumi maksimaalselt ära kasutades. Korterisse jookseb sisse valguskaabel ülikiire interneti tarbeks.
Sisuliselt kogu mööbel on korteris uus ja see on võimalik kaasa saada vastavalt kokkuleppele.

KÕRVALKULUD jäävad 60-130 euro vahele, millele lisandub elekter ning vesi vastavalt tarbimisele.

ASUKOHT
Tallinna kesklinnast 40 ja linnapiirist kõigest 25 minuti kaugusel asuv Kehra on vaikne, kuid kõige eluks vajaliku ja väga hea transpordiühendusega looduskaunis piirkond. Vaid jalutuskäigu kaugusel asuvad toidu- ja ehituspoed, gümnaasium, apteek, spordikeskus, raudteejaam, erinevad tanklad ja palju muud.
Jägala jõgi on maja asukohast 350 meetri kaugusel, lähim park algab 200 meetri kauguselt. Jägala jõe ääres asuvad märgistatud terviserajad, staadion ja mõisapark. Kehra gümnaasium koos spordikeskusega asub vahetult üle tee, lähim lasteaed aga paikneb mõnesaja meetri kaugusel majast.
Rong Kehrast Tallinnasse sõidab enamasti mitu korda tunnis ja kiireim sõiduaeg on Ülemistele 19 minutit, Balti jaama 28 minutit. Peatus asub majast 600 meetri kaugusel.

Müüdav korter on ilus ning hubane kahetoaline korter väga kena ümbruskonna keskel. Kehra on looduslähedane ja roheline asula, kus on siiski olemas kõik vajaminev heaks ja funktsionaalseks elamiseks.
Turvaline ja rahulik elukeskkond, vahetus läheduses asuv Jägala jõgi koos terviseradadega, Tallinna lähedus ning arenenud infrastruktuur teevad Kehrast atraktiivse elupaiga igaühele.

Helista ja küsi lisa!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Eero Kullerkann
  • Eero Kullerkann