Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Akadeemia tee 26a

Hea asukohaga avar eraldi tubadega korter sisekvartalis!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 47.2 m2 65 200 €

Korter | Üür

Vabaõhumuuseumi tee 5/2

Üürileping kestusega alates 1/2 aastast

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 84.3 m2 790 €

Maa | Müük

Väike-Männiku

Viljandimaa, Kõpu vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Maja | Müük

Väike-Männiku

Viljandimaa, Kõpu vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Majaosa | Müük

Västriku 9a

Ilus kodu roheluses, kesklinna lähedal!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

5 156.5 m2 305 000 €

Korter | Müük

Kopli 100c

Mereni ca 200 m!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

2 39.0 m2 73 000 €

Korter | Müük

Vihuri 1

Korter 300 m merest!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

2 46.4 m2 81 500 €

Maa | Üür

Betooni 15

Ilma vahendustasuta!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2000.0 m2 1 200 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 60.0 m2 270 €

Korter | Müük

Meleka 6

Investeeringuks või esimeseks koduks

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 25.4 m2 58 000 €

Korter | Müük

Pelguranna 57

Üle tee liivarand!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

1 29.9 m2 60 000 €

Korter | Müük

Meleka 6

Investeeringuks või esimeseks koduks

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

1 25.4 m2 58 000 €

Korter | Müük

Järve tee 4

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

2 47.5 m2 29 900 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 191

Koos rõdudega korteri üp 60 m2

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 52.2 m2 73 900 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

450.0 m2 1 755 €

Maja | Müük

Sillapiiga tee 8

Harjumaa, Rae vald, Vaskjala küla

4 243.8 m2 269 000 €

Maja | Müük

Meremehe 20

HEA HIND! HINDAMISAKT OLEMAS!

Harjumaa, Kiili vald, Luige alevik

7 220.0 m2 88 000 €

Korter | Müük

Liikuri

Kasutoov investeering. 8% kasum üürile andmisest.

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

2 42.0 m2 75 000 €

Korter | Üür

Vilde tee 60

HEA ASUKOHAGA MÖBLEERITUD ÜÜRIKORTER!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

1 29.9 m2 320 €

Maa | Müük

Priimula

Saku alevikus! Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon! Vääna jõgi!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1180.0 m2 77 000 €
Edasi Tagasi