Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Paldiski mnt 17

Kodu uues majas vanalinna külje all! Rohelised vaated.

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95 m2 279 000 €

Maja | Müük

Tammepiiri

KÕIGE LÄBIMÕELDUMA planeeringuga maja elamiseks!

Harjumaa, Kose vald, Kanavere küla

137 m2 59 990 €

Suvila | Müük

Kullamäe

Harjumaa, Jõelähtme vald, Haapse küla

60 m2 79 000 €

Korter | Üür

A. Reinvaldi 3

Avar ja valgusküllane korter sauna ja 2 rõduga

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

5 127 m2 1 130 €

Korter | Üür

Õismäe tee

Madalate kõrvalkuludega moodne kodu

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

1 33 m2 300 €

Korter | Müük

Tiigi

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1 33 m2 43 900 €

Suvila | Müük

Kanarbiku 12

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

2 50 m2 74 400 €

Maa | Müük

Kanarbiku

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1039 m2 74 400 €

Korter | Üür

Vikerlase

Heas korras korteris olemas kõik eluks vajalik

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

7 49 m2 350 €

Maja | Müük

Mängu 16

Sellist teist Sa ei leia!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

8 210 m2 530 000 €

Maja | Müük

Kadaka tee

Penthouse kesklinnas või basseiniga villa mere ääres?

Harjumaa, Harku vald, Ilmandu küla

7 562 m2 295 000 €

Majaosa | Müük

Purje 4

Meri kiviviske kaugusel!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

3 65 m2 250 000 €

Maa | Müük

Kivi

Tule ehita kodu või kasuta suvilana!

Raplamaa, Kohila vald, Kohila alev

616 m2 15 700 €

Korter | Müük

Merirahu 2

Meri & rahu = kodu Merirahus

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 72 m2 185 000 €

Korter | Müük

Aiandi tee 4

Suur perekorter lastesõbralikus Viimsis!

Harjumaa, Viimsi vald, Viimsi alevik

4 94 m2 134 000 €

Korter | Müük

Tartu mnt 50a

PARKIMISKOHT JA PANIPAIK HINNA SEES!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 90 m2 224 500 €

Korter | Müük

Karsti 5

AVAR 2 TOALINE KORTER! LÄHME VAATAMA!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 60 m2 99 000 €

Maa | Müük

Peoleo AÜ 39

HEA KRUNT KOOS VÄIKESE SUVEMAJAGA

Harjumaa, Kernu vald, Kibuna küla

1140 m2 9 990 €

Suvila | Müük

Peoleo AÜ 39

HEA KRUNT KOOS VÄIKESE SUVEMAJAGA

Harjumaa, Kernu vald, Kibuna küla

1140 m2 9 990 €

Maja | Müük

Lõimise

Uus kodu ootab sind!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

4 256 m2 425 000 €
Edasi Tagasi