Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Veiko Okspuu

Maakler 

 

  525 2632

  veiko@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Majaosa | Müük

Külma 1

TÄIELIKULT MÖBLEERITUD STIILNE MAJA MERI LÄHEDAL

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

4 120.0 m2 285 000 €

Korter | Müük

Madala 5

SUUR VALGUSKÜLLANE KORTER STROOMI RANNA LÄHEDAL

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 63.1 m2 115 000 €

Äripind | Üür

Tartu mnt 38 / Torupilli ots 2

BOONUSEKS TALLINNA KESKLINNAS TASUTA PARKIMINE!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 18.8 m2 188 €

Äripind | Üür

Tartu mnt 38 / Torupilli ots 2

BOONUSEKS TALLINNA KESKLINNAS TASUTA PARKIMINE!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 37.4 m2 262 €

Korter | Müük

Õismäe tee 45

RAHULIKUS PIIRKONNAS VABA 1-TOALINE KORTER!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 32.9 m2 57 000 €

Maja | Müük

Västriku 34

Super asukoht! Hinnapakkumised on oodatud!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

4 120.0 m2 169 900 €

Äripind | Müük

Meelespea

Harju maakond, Anija vald, Linnakse küla

639.5 m2 33 000 €

Maja | Müük

Udu 8

Suurepärane maja perele!

Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik

6 270.0 m2 169 000 €

Korter | Müük

Vilde tee 81

Pakkumised on oodatud!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 44.1 m2 66 000 €

Maa | Müük

Meremõisa

Tule raja oma kodu mere lähedale! Bussipeatus ja kauplus lähedal

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Meremõisa küla

7343.0 m2 59 000 €

Suvila | Müük

Öölille tee 4

Harju maakond, Harku vald, Suurupi küla

2 38.8 m2 44 000 €

Majaosa | Müük

Nurme tee

DISAINITUD SISEVIIMISTLUSEGA UUS PAARISELAMU!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Iru küla

4 168.6 m2 225 000 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 191

Koos rõdudega korteri üp 60 m2

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 52.2 m2 73 900 €

Majaosa | Müük

Västriku 9a

Ilus kodu roheluses, kesklinna lähedal!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

5 156.5 m2 305 000 €

Korter | Müük

Vihuri 1

Korter 300 m merest!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 46.4 m2 81 500 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 188

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.2 m2 75 000 €

Majaosa | Müük

Kiini 2

MAJA ON VALMIS SISSEKOLIMISEKS!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

5 135.0 m2 285 000 €

Korter | Üür

Kodu 19/1

Vajalik ahju kütmise kogemus!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 26.6 m2 300 €

Korter | Üür

Kodu 19/2

Magamistoad I korrusel, elutuba-köök soklikorrusel!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 80.0 m2 470 €

Korter | Üür

Sadama 19

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn

2 40.5 m2 200 €
Edasi Tagasi