Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Grigori Tustanovski

Maakler 

 

  5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

Maakler 

 

  5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Ave Jaanus

Maakler 

 

  5625 2222

  ave.jaanus@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Astangu 19/1

2 PARKIMISKOHTA, PANIPAIK, RÕDU 6.5M2. AURORA PARK

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 72.5 m2 135 000 €

Suvila | Müük

Sauevälja

HUBANE MAJA SAUNAGA, GARAAZIGA JA VILJAKANDVA AIAGA

Harjumaa, Harku vald, Viti küla

6 96.0 m2 95 000 €

Maja | Müük

Meremehe

VÕIMALUS VAHETADA KORTERI VASTU TALLINNAS! TEHKE OMA PAKKUMINE!

Harjumaa, Kiili vald, Luige alevik

7 220.0 m2 89 500 €

Korter | Üür

Järvekalda tee 3

RENOVEERITUD KORTER! PANIPAIK 30 m2

Harjumaa, Harku vald, Harkujärve küla

3 48.0 m2 490 €

Maja | Müük

Sõlme 12

Vana ja ühtlasi uus, väike ja ühtlasi suur!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

4 103.6 m2 206 000 €

Korter | Müük

Tule 14

Kodu turvalises väikelinnas

Harjumaa, Saue

3 49.2 m2 62 000 €

Korter | Müük

J. Sütiste tee 43

Imeline roheline ümbrus!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43.0 m2 77 250 €

Maja | Müük

Nikolai von Glehni põik 3a

Värske pakkumine Nõmme südames!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

73.9 m2 165 000 €

Maa | Müük

Mündi 46

Järvamaa, Paide

10301.0 m2 113 300 €

Korter | Müük

A. H. Tammsaare tee 63

Hind sisaldab kogu korteri mööblit!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 61.0 m2 99 000 €

Maja | Müük

Kuuseke

UUS ÖKOMAJA HOIAB SOOJA JA SÄÄSTAB TERVIST!

Harjumaa, Saku vald, Kiisa alevik

4 120.0 m2 135 000 €

Korter | Müük

Liikuri 28

MUGAV AVAR PLANEERING. OMA PARKIMISKOHAD. KESKLINNA LÄHEDAL.

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 42.0 m2 68 900 €

Maja | Müük

Udu 8

Suurepärane maja perele!

Harjumaa, Saue vald, Laagri alevik

6 270.0 m2 179 000 €

Korter | Üür

Vahulille

Täielikult sisustatud uus korter! Roheline elukeskkond!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

2 53.3 m2 790 €

Korter | Üür

Õismäe tee 58

PIKAAJALISELE ÜÜRILE, VABA ALATES 01.07.2018.

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 65.6 m2 500 €

Maa | Müük

ARENDUSEKS SOBIVAD KINNISTUD

Valgamaa, Otepää vald, Pilkuse küla

102000.0 m2 32 000 €

Maa | Müük

KINNISTU OTEPÄÄ LÄHISTEL

Valgamaa, Otepää vald, Pilkuse küla

20900.0 m2 12 000 €

Korter | Üür

Aruküla tee

Avar 1-toaline korter heas asukohas

Harjumaa, Rae vald, Jüri alevik

1 39.2 m2 350 €

Korter | Müük

Õismäe tee 64

Koos sisustusega, kohe vaba

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 49.3 m2 72 000 €

Suvila | Müük

Ehituskivi tee 5

Harjumaa, Harku vald, Türisalu küla

5 120.0 m2 95 000 €
Edasi Tagasi