Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele tõlk 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  5613 1753

  tarmo@raid.ee

Stella Lange

maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Eliis Aunap

maakler 

 

  5840 7863

  eliis@raid.ee

Mart Vellama

maakler 

 

  5341 4685

  mart@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Sääse 1

Soodne üürikodu!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43.1 m2 300 €

Maja | Müük

Rauna

Avar ja valgusküllane maja perele!

Harjumaa, Saue

5 311.1 m2 169 000 €

Korter | Üür

A. Reinvaldi 3

Avar ja valgusküllane korter vaiksel tänaval

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

5 127.0 m2 950 €

Maa | Müük

Tuulimaa tee

Harjumaa, Harku vald, Türisalu küla

1458.0 m2 35 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 46

Ainulaadse vaatega korter! Garderoob! 2 rõdu!

Harjumaa, Keila

3 69.3 m2 84 000 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 185

Soodsad kõrvalkulud! Kohe vaba!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 61.0 m2 85 000 €

Maa | Müük

Näkineiu tee

Suletud territoorium. Reljeefne krunt. Meri 150 m kaugusel!

Harjumaa, Keila vald, Meremõisa küla

3055.0 m2 107 000 €

Korter | Üür

Lõime 20

Üürile anda pikemaks ajaks

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

2 50.1 m2 350 €

Maa | Müük

Kuslapuu tee 7

Detailplaneeringuga elamumaa, vaid mõni samm Randvere koolist!

Harjumaa, Viimsi vald, Randvere küla

1079.0 m2 68 000 €

Korter | Müük

Liiva

Võtmed kätte notari päeval!

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

3 75.5 m2 69 000 €

Maja | Müük

Lauliku 11

Võimalus kasutada ka kahe korterina. Üle tee metsatukk.

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

6 155.3 m2 179 000 €

Korter | Müük

Merirahu 2

Kodu kuhu võid kohe sisse kolida - ei mingit remonti!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 71.9 m2 166 000 €

Korter | Üür

Mereranna tee

Harjumaa, Viimsi vald, Haabneeme alevik

3 77.5 m2 550 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 185a

Soodsad kõrvalkulud! Kohe vaba!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 61.0 m2 85 000 €

Korter | Müük

Tuisu 7A

Hinnas kogu mööbel ja tehnika - vaid sissekolimise rõõm!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

2 42.3 m2 87 000 €

Suvila | Müük

Sarapiku tee

Saku Selverist 400 m! Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

2 40.0 m2 69 000 €

Korter | Üür

Sikupilli 2

KORTER ON VABA!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 54.0 m2 490 €

Korter | Müük

Liikuri 10

MERI JA KESKLINN LÄHEDAL. KORTER TELLISKIVIMAJAS!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

3 65.1 m2 83 000 €

Korter | Müük

Liikuri

MUGAV PLANEERING. OMA PARKIMISKOHAD. KESKLINNA LÄHEDAL.

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 41.3 m2 76 000 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 214

Turul uus kivimaja korter. Remonditud! Oma klassi parim!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 48.9 m2 83 000 €
Edasi Tagasi