Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta ekspert 2015" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2015" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Jörgen Kochberg

maakler 

 

  +372 5660 0642

  jorgen@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Adamsoni 9

Hea investeerimisobjekt!

Harjumaa, Paldiski

3 57 m2 26 000 €

Majaosa | Müük

Purje 4

Meri kiviviske kaugusel!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

3 65 m2 295 000 €

Korter | Müük

Astangu 52

Isikupäraselt renoveeritud korter!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 47 m2 67 900 €

Korter | Müük

Akadeemia tee 2

RUUMIKAS 3-toaline TTÜ kõrval! Võimalik Kredexi käendus!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 70 m2 86 000 €

Korter | Müük

Rotermanni 5

Linna südames, mere läheduses!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 96 m2 370 000 €

Korter | Müük

Roseni

Merelähedane kodu linnasüdames! Läbi maja planeering

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 96 m2 370 000 €

Korter | Müük

Liiva

Köök eraldi. 2 rõdu. Hea rongiühendus Tallinnaga!

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

3 76 m2 72 000 €

Korter | Müük

Rae 31

Harjumaa, Paldiski

2 39 m2 14 400 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 212

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 47 m2 60 000 €

Korter | Müük

Pargi 13

Läänemaa, Haapsalu

3 67 m2 39 900 €

Majaosa | Üür

Tammepärja

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

2 40 m2 380 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 141

Äsja renoveeritud! Avarad vaated! Hea asukoht!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43 m2 69 000 €

Äripind | Müük

Lastekodu 6

Rahavooga äripind

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

4 121 m2 89 000 €

Korter | Müük

Tedre 33a

Kivimaja! Kõrge esimene korrus! Hea ruumilahendus!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

3 73 m2 110 000 €

Korter | Müük

Võru 9

Soojustatud maja, madalad kommunaalkulud

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 33 m2 47 500 €

Korter | Üür

Ravila 14

Järvamaa, Türi vald, Türi

1 34 m2 100 €

Korter | Müük

Narva mnt 174c/

Koos sisustuse ja kodutehnikaga, madalad kommunaalkulud

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 55 m2 86 900 €

Maja | Üür

Vabaõhumuuseumi tee

Energiatõhus maja suure privaatse aiaga

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

5 250 m2 1 375 €

Maja | Müük

Veerenni 57

Kodu keset linna!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

7 269 m2 245 000 €

Maja | Müük

Kuuseheki

Harjumaa, Saku vald, Metsanurme küla

5 145 m2 215 000 €
Edasi Tagasi