Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Sõle 47a

TUBA 3-toalisest korterist!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 13.0 m2 170 €

Korter | Üür

Puhangu 67

ÜÜRIKORTER TUDENGILE VÕI ÕPILASELE

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 43.5 m2 230 €

Korter | Üür

A. H. Tammsaare tee 125

ÜÜRIKORTER VAIKSES JA ROHELISES PIIRKONNAS!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.8 m2 430 €

garaaž | Üür

Õismäe tee 112a

Hinnale lisandub ainult tasu elektrienergia eest!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

17.1 m2 80 €

Korter | Üür

Laulupeo 19

HUBANE KORTER KESKLINNAS VABANEB 7. SEPTEMBRIL

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 50.0 m2 550 €

Korter | Üür

Rännaku pst 16

Hea asukoht, hea planeering!

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

3 63.3 m2 450 €

Äripind | Üür

Laki 15

KÕIK KOMMUNAALKULUD HINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 12.0 m2 83 €

Äripind | Üür

Laki 15

KÕIK KOMMUNAALKULUD HINNAS! VABANEB NOVEMBRIS!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 15.5 m2 116 €

Korter | Üür

J. Pärna 6

HUBANE KORTER KESKLINNAS VABANEB 7.SEPTEMBRIL

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 50.0 m2 550 €

Korter | Müük

Kuldnoka 6

MÜÜDUD

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 43.1 m2 83 500 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 18.8 m2 147 €

Korter | Müük

Õismäe tee 101

Broneeritud

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 32.6 m2 53 990 €

Korter | Müük

Vene 10

Asukoht Vanalinnas 150 m Raekoja platsist

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

3 114.7 m2 448 000 €

Korter | Müük

Keskuse 22

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.8 m2 66 500 €

Maja | Müük

Romantiku tee 25

Müüa kodu mere ääres! Tõeliselt hea asukoht!

Harju maakond, Harku vald, Ilmandu küla

5 164.8 m2 175 000 €

Maa | Müük

Pikamäe tee 10

HIND LANGES; KOHT ENDISELT HEA!

Harju maakond, Saue vald, Aila küla

m2 34 000 €

Korter | Üür

Kuldnoka 13

Värske remont! Uus mööbel ja tehnika!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 43.6 m2 500 €

Äripind | Üür

Noorte 2

Suur äripind I korrusel keset Maardu!

Harju maakond, Maardu linn

2 130.0 m2 1 950 €

Suvila | Müük

Ehituskivi 4

Maja vaikses ja rohelises Türisalus! Dokumendid korras!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

2 152.2 m2 72 000 €

Maja | Müük

Ehituskivi 4

Maja vaikses ja rohelises Türisalus! Dokumendid korras!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

2 107.1 m2 72 000 €
Edasi Tagasi