Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

Maakler 

2017 Aasta maakler III koht 

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Grigori Tustanovski

Maakler 

 

  5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

Maakler 

 

  5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Eliis Aunap

Maakler 

 

  5840 7863

  eliis@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Tehnika

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 31.8 m2 300 €

Korter | Müük

Liivaoja 4

Suur terrass! 2 parkimiskohta ja 2 panipaika soklikorrusel!

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

4 162.2 m2 323 000 €

Maa | Müük

Piiri

Harjumaa, Raasiku vald, Aruküla alevik

932.0 m2 53 000 €

Korter | Üür

Kentmanni 6

Esinduslik maja, kvaliteetne elukeskkond, kõrged laed

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 62.4 m2 900 €

Korter | Üür

Kentmanni 6

Esinduslik maja, kvaliteetne elukeskkond, kõrged laed

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 62.4 m2 900 €

Korter | Üür

Lasnamäe 4c

Moodne, kvaliteetne, uus ja võrratu vaatega

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 56.4 m2 700 €

Korter | Müük

Akadeemia tee 64a

Turul uus! Saunaga korter!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 74.4 m2 90 000 €

Korter | Müük

Akadeemia tee 64a

Saunaga korter!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

4 74.4 m2 90 000 €

garaaž | Üür

Tina 21a

GARAAŽIKOHT MAAALUSES PARKLAS

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

15.0 m2 60 €

Korter | Üür

Pallasti 12

Värskelt renoveeritud korter

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 27.0 m2 350 €

Korter | Müük

Kopli 100c

Hea asukoht! Lähedal meri!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

2 39.0 m2 75 000 €

Maa | Müük

Põlluääre

Saaremaa, Leisi vald, Laugu küla

5073.0 m2 7 900 €

Majaosa | Müük

Västriku 9a

Ilus kodu roheluses, kesklinna lähedal!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

5 156.5 m2 305 000 €

Korter | Müük

Järve tee 4

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

2 47.5 m2 36 000 €

Maja | Müük

Hüübu tee 15

Harjumaa, Keila vald, Lohusalu küla

5 157.1 m2 155 000 €

Maja | Müük

Pikk 23

Järvamaa, Kareda vald, Esna küla

5 86.9 m2 37 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 64

Koos sisustusega, kohe vaba

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 49.3 m2 74 900 €

Maa | Müük

Klaukse tee 1

Harjumaa, Kuusalu vald, Salmistu küla

3114.0 m2 19 000 €

Maa | Müük

Laiaküla tee 37

Heas korras krunt, asfalteeritud ligipääsu tee Laiaküla teelt!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

2177.0 m2 198 000 €

Korter | Müük

Veerenni 45

Katusekorter – elu parimad mälestused!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 34.6 m2 67 000 €
Edasi Tagasi