Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Ave Jaanus

Maakler 

 

  5625 2222

  ave.jaanus@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Äripind | Müük

Alevi tee 14

Hea investeering!

Pärnumaa, Saarde vald, Tihemetsa alevik

6 226.0 m2 17 000 €

Maja | Müük

Alevi tee 14

Ruumiküllane maja Pärnust 0,5 h kaugusel

Pärnumaa, Saarde vald, Tihemetsa alevik

6 226.0 m2 17 000 €

Maa | Müük

Priimula

Saku alevikus! Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon! Vääna jõgi!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1180.0 m2 77 000 €

Korter | Üür

Akadeemia tee 26

HEA ASUKOHAGA ÜÜRIKORTER MUSTAMÄEL!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

1 29.9 m2 350 €

Korter | Üür

Lastekodu 22

RENOVEERITUD KORTER BUSSIJAAMA JA KESKTURU LÄHEDAL

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 22.1 m2 360 €

Korter | Müük

Niine 14

Läänemaa, Haapsalu

2 45.6 m2 36 000 €

Korter | Üür

Rännaku pst 16

Koos rõduga üldpind 66,7 m2

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

3 63.3 m2 450 €

Korter | Üür

Tuukri 15

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 25.0 m2 200 €

Korter | Müük

Meleka 6

Investeeringuks või esimeseks koduks

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

1 25.4 m2 58 000 €

Korter | Müük

Meleka 6

Investeeringuks või esimeseks koduks

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 25.4 m2 58 000 €

Maja | Müük

Lõimise 6

Uus maja, kasutusluba olemas! Madalad kõrvalkulud!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

4 296.6 m2 412 000 €

Korter | Müük

Kuldala tee 11

Rõõmus ja värviküllane kodu perele!

Harjumaa, Rae vald, Peetri alevik

3 67.9 m2 142 000 €

Maja | Müük

Lõhe

Randa vaid 300 m! Täiesti uus maja!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

4 129.7 m2 315 000 €

Maja | Müük

Lodjapuu tee 32a

Majas bassein ja piljardisaal! Meri lähedal!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

5 366.5 m2 298 000 €

Maja | Müük

Kuuseheki 4a

Harjumaa, Saue

73.1 m2 35 000 €

Maa | Müük

Tammiaugu tee 14

Harjumaa, Harku vald, Tiskre küla

101900.0 m2 1 000 000 €

Korter | Üür

Astangu

Hea pakkumine

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

1 36.6 m2 350 €

Korter | Müük

Ümera 54

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

3 67.3 m2 92 500 €

Majaosa | Müük

Põdra 26

HEA PAKKUMINE!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

2 30.3 m2 35 000 €

Korter | Müük

Põdra 26

HEA PAKKUMINE!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

2 30.3 m2 35 000 €
Edasi Tagasi