Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Veiko Okspuu

Maakler 

 

  525 2632

  veiko@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Kopli 100c

Mereni ca 200 m!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 39.0 m2 73 000 €

Äripind | Üür

Betooni 15

BRONEERITUD!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 60.0 m2 270 €

Korter | Müük

Mahtra 72

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

4 79.7 m2 86 000 €

Korter | Üür

Järve 50

AVAR JA HUBANE KORTER PRIVAATSES MAJAS

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 55.0 m2 400 €

Korter | Üür

Veskitammi 11

KORTER LÄBI 2 KORRUSE! SUUR PÄIKESEPOOLNE TERRASS!

Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik

2 55.3 m2 500 €

Maja | Müük

Kullerkupu 3

Eksklusiivne maja Keilas!

Harju maakond, Keila linn

4 257.0 m2 420 000 €

Majaosa | Müük

Külma 1

TÄIELIKULT MÖBLEERITUD STIILNE MAJA MERI LÄHEDAL

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

4 120.0 m2 280 000 €

Korter | Müük

Madala 5

SUUR VALGUSKÜLLANE KORTER STROOMI RANNA LÄHEDAL

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 63.1 m2 113 000 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 191

BRONEERITUD!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 52.2 m2 72 500 €

Korter | Üür

Järve tee 4

Korter järve ääres!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Klooga alevik

1 31.0 m2 150 €

Korter | Müük

Vihuri 1

Korter 300 m merest! Koos sisustusega! Võtmed notaris!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 46.4 m2 81 500 €

Korter | Müük

Järve tee 4

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Klooga alevik

2 47.5 m2 27 000 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 188

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.2 m2 75 000 €

Maja | Müük

Romantiku tee 25

UUS HIND! Super asukoht! Keset rohelust, mere ääres! Pankrannik!

Harju maakond, Harku vald, Ilmandu küla

5 164.8 m2 189 000 €

Korter | Üür

Randla 11

Disainkorter, madalad kõrvalkulud

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 11.9 m2 290 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110b

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 17.4 m2 96 €

Korter | Üür

Rotermanni 18

Kas ainult unistus?

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 75.5 m2 1 750 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110b

Estakaadiga ladu, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

430.0 m2 2 000 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110a

Külmkambriga ladu, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

650.0 m2 2 990 €

Korter | Üür

Sadama 17

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn

2 40.4 m2 300 €
Edasi Tagasi