Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

Maakler 

2017 Aasta maakler III koht 

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Grigori Tustanovski

Maakler 

 

  5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

Maakler 

 

  5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Tarmo Pihkanen

Maakler 

 

  5613 1753

  tarmo@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Eliis Aunap

Maakler 

 

  5840 7863

  eliis@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Ristiku

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

1 30.0 m2 280 €

Korter | Müük

Järve tee 4

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

2 47.5 m2 36 000 €

Majaosa | Müük

Tihase 15a

Hea asukoht, madalad kõrvalkulud, kasutusluba puudub

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

5 186.8 m2 194 000 €

Korter | Üür

Järve tee 4

Vaade järvele!

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

1 31.0 m2 130 €

Korter | Müük

Järve tee 4

Vaade järvele!

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

1 31.0 m2 26 500 €

Korter | Üür

Pelguranna 47

Stroomi rannas!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

3 48.6 m2 380 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 17

Kodu, kus interjöör ja eksterjöör flirdivad!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95.0 m2 269 000 €

Korter | Müük

Uuslinna 9

Tallinna tornid Sinu peopesal!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 101.8 m2 155 000 €

Korter | Müük

Sõle 5

VÄGA HEA PAKKUMINE!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

2 47.3 m2 85 000 €

Maa | Müük

Tähetorni 70

ELAMU PROJEKT HINNA SEES! EHITUSLUBA!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1239.0 m2 120 000 €

Maa | Müük

Ala-Samuli

Elektriliitumisega suur kinnistu kodu rajamiseks!

Valgamaa, Otepää vald, Truuta küla

43000.0 m2 20 000 €

Maa | Müük

Põlluääre

Saaremaa, Leisi vald, Laugu küla

5073.0 m2 8 000 €

Korter | Üür

Valdeku 105

Renoveeritud stuudio Nõmmel! Vabaneb 14.03.18

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1 12.0 m2 200 €

Maja | Müük

Karmeni väikekoht

Raplamaa, Kohila vald, Aespa alevik

4 125.0 m2 97 000 €

Maja | Müük

Seedri tee

Suure terrassi, väliköögi ja ilusa vaatega maja!

Harjumaa, Rae vald, Karla küla

4 280.0 m2 269 000 €

Maja | Müük

Vabaduse pst

SINU UUS KODU NÕMMEL!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

3 94.4 m2 162 000 €

Korter | Müük

Liikuri 28

MUGAV AVAR PLANEERING. OMA PARKIMISKOHAD. KESKLINNA LÄHEDAL.

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 41.3 m2 72 000 €

Maa | Müük

Puraviku tee 16

Tallinnast 15 km. Vesi ja elekter olemas!

Harjumaa, Rae vald, Patika küla

1548.0 m2 25 000 €

Maja | Müük

Suurekivi

Kui asukoht on oluline, siis tule vaatama!

Harjumaa, Jõelähtme vald, Vandjala küla

3 231.7 m2 145 000 €

Maja | Müük

Kuuseheki 4a

Harjumaa, Saue

73.1 m2 55 000 €
Edasi Tagasi