Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

eesti viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  5613 1753

  tarmo@raid.ee

Stella Lange

maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Eliis Aunap

maakler 

 

  5840 7863

  eliis@raid.ee

Mart Vellama

maakler 

 

  5341 4685

  mart@raid.ee

Heigo Liis

maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

A. Kapi 7

Elegantne perekorter vanalinna piiril!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 77.6 m2 189 450 €

Maja | Müük

Uuetalu põik 31

Tallinna piirist vaid 5,6 km kaugusel!

Harjumaa, Saue vald, Alliku küla

5 194.2 m2 155 000 €

Maja | Müük

Vabaduse pst

RENOVEERITUD VÄIKE MAJA MADALATE KULUDEGA!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

3 94.4 m2 162 000 €

Äripind | Müük

Pae 20

Müüa tegutsev suši-baar!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 40.0 m2 10 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 96

Turul uus pakkumine!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 65.4 m2 87 000 €

Korter | Müük

Metsa 9

HEA HIND = KASULIK INVESTEERING ÜÜRILE ANDMISEKS!

Harjumaa, Keila vald, Karjaküla alevik

2 40.0 m2 28 000 €

Maja | Müük

Kuuseke

UUS ÖKOMAJA HOIAB SOOJA JA SÄÄSTAB TERVIST!

Harjumaa, Saku vald, Kiisa alevik

4 120.0 m2 145 000 €

Maa | Müük

Endla 61a

EHITUSLOAGA KORTERMAJA ARENDUSE PROJEKT

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

703.0 m2 265 000 €

Korter | Müük

Liivaoja 1

BRONEERITUD KUNI 8.DETSEMBRINI

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

1 34.4 m2 96 000 €

Korter | Müük

5

Suur korter hea hinnaga!

Raplamaa, Rapla vald, Seli küla

82.8 m2 35 000 €

Maja | Müük

Meritäht

Harjumaa, Harku vald, Viti küla

5 240.0 m2 95 000 €

Äripind | Üür

Pikk 9

Harjumaa, Tallinn, Vanalinn

2 46.0 m2 368 €

Äripind | Üür

Pikk 9

Harjumaa, Tallinn, Vanalinn

4 46.0 m2 460 €

Suvila | Müük

Raplamaa, Kohila vald, Vilivere küla

2 1090.0 m2 24 900 €

Korter | Müük

Astangu

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

1 31.4 m2 48 000 €

Korter | Üür

Vilde tee

VÄRSKELT RENOVEERITUD KORTER!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43.5 m2 390 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110A

Estakaadiga ladu, vahendustasuta

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

355.0 m2 1 527 €

Korter | Üür

Randla

Hea asukoht, madalad kõrvalkulud

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

4 73.3 m2 420 €

Maa | Müük

Klaukse tee 1

Harjumaa, Kuusalu vald, Salmistu küla

3114.0 m2 21 000 €

Maa | Müük

Käo tee 4

Liitumised ja tee servituut hinnas!

Harjumaa, Kuusalu vald, Salmistu küla

2727.0 m2 26 500 €
Edasi Tagasi