Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Lõimise

Uus kodu ootab sind!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

4 256 m2 444 000 €

Maa | Müük

Tammede allee 21

ELAMUKRUNT TALLINNA LÄHIÜMBRUSES

Harjumaa, Harku vald, Rannamõisa küla

1268 m2 105 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 37

Mugav asukoht. Avar läba maja planeering. Kaks rõdu.

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 53 m2 69 500 €

Korter | Müük

Liikuri

MERI JA KESKLINN LÄHEDAL. KORTER TELLISKIVIMAJAS!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

4 105 m2 115 000 €

Maja | Müük

Tammede allee 21

MAJA TALLINNA LÄHIÜMBRUSES

Harjumaa, Harku vald, Rannamõisa küla

2 75 m2 105 000 €

Maa | Müük

Põldmäe tee 21

HEA INVISTEERING!

Harjumaa, Kiili vald, Sookaera küla

5116 m2 25 000 €

Korter | Müük

Liikuri 28

Ootame eelregistreerimisega TUTVUMISPÄEVALE 28.01.17 kell 12-15!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

5 91 m2 115 000 €

Korter | Müük

Liikuri 28

Ootame eelregistreerimisega TUTVUMISPÄEVALE 28.01.17 kell 12-15!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

5 91 m2 115 000 €

garaaž | Müük

Pirita tee 26f

Ei mingit lumepuhastust! Istu sooja autosse!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

13 m2 9 000 €

Korter | Müük

Rebase 22

Koteriomand rohelises Nõmme linnaosas!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1 27 m2 39 000 €

Korter | Müük

Kivi 3

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

3 58 m2 31 600 €

Korter | Üür

Rebase 22

Vaikne koht! Väiksed kulud!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1 27 m2 250 €

Maja | Müük

Kõnnu kooli 3

Mõis ootab uue omaniku!

Harjumaa, Kuusalu vald, Kõnnu küla

900 m2 130 000 €

Korter | Müük

Linda 7

On oodatud hinnapakkumised!

Ida-Virumaa, Narva

2 38 m2 12 999 €

Maja | Müük

Piibelehe 30

Hubane kodu linnas! On oodatud pakkumised!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

4 132 m2 279 000 €

Maa | Müük

Kooli 9

Lääne-Virumaa, Rakke vald, Rakke alevik

2293 m2 23 900 €

Maa | Müük

Hirve 30

Elamukrunt vaikses kohas!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

669 m2 89 000 €

Maja | Müük

Hirve 30

Ehita endale uus kodu Nõmmel!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

3 61 m2 89 000 €

Maja | Müük

Kooli 9

Suur krunt! Tingi!

Lääne-Virumaa, Rakke vald, Rakke alevik

6 195 m2 23 900 €

Äripind | Müük

Sõpruse pst 194

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

17 m2 2 900 €
Edasi Tagasi