Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Lauliku 11

Linnakorter või oma maja?

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

6 155 m2 195 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 17

Kodu uues majas vanalinna külje all! Rohelised vaated.

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95 m2 279 000 €

Korter | Müük

Merirahu 2

Meri & rahu = kodu Merirahus

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 72 m2 185 000 €

Korter | Üür

Rae 42

Harjumaa, Paldiski

3 65 m2 300 €

Korter | Üür

Peetri 22

Harjumaa, Paldiski

1 32 m2 180 €

Maja | Müük

Tuule talu

Lihtne, vaikne, eesti talu!

Harjumaa, Jõelähtme vald, Loo küla

3 300 m2 160 000 €

Korter | Üür

Peetri 20

Harjumaa, Paldiski

1 32 m2 150 €

Korter | Müük

Lastekodu 10

Mõbleeritud korter

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 33 m2 59 900 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 175

Hinnatud planeeringuga avar 2-toaline korter Harku järve lähedal

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 53 m2 61 700 €

Korter | Müük

Lille 1

Suurepärane asukoht! Roheline siseaed!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

3 53 m2 126 000 €

Korter | Müük

Lossi 3

Harjumaa, Keila vald, Keila-Joa alevik

5 97 m2 50 000 €

Maa | Müük

Kuslapuu tee

Kevad käes. Detailplaneering olemas. Hakka maja ehitama!

Harjumaa, Viimsi vald, Randvere küla

1079 m2 73 000 €

Korter | Müük

Liiva

Köök eraldi. 2 rõdu. Hea rongiühendus Tallinnaga!

Harjumaa, Keila vald, Klooga alevik

3 76 m2 69 000 €

Maa | Müük

Põlluääre

Saaremaa, Leisi vald, Laugu küla

5073 m2 10 000 €

Maa | Müük

Nurmenuku

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Läsna küla

17751 m2 10 000 €

Maa | Müük

Mardisalu

Harjumaa, Kiili vald, Sõmeru küla

20000 m2 28 000 €

Maja | Müük

Tiigi

Järvamaa, Koigi vald, Huuksi küla

3 176 m2 58 000 €

Korter | Müük

Kopli 100c

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

2 39 m2 75 000 €

Maja | Müük

Jõekääru talu

Harjumaa, Kuusalu vald, Kolga alevik

3 172 m2 87 000 €

Maja | Müük

Koduvälja

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Läsna küla

3 83 m2 75 000 €
Edasi Tagasi