Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

garaaž | Üür

C. R. Jakobsoni 17

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

12.2 m2 60 €

Äripind | Müük

Meelespea

Harju maakond, Anija vald, Linnakse küla

639.5 m2 27 000 €

Maja | Müük

Romantiku tee 25

KIIRMÜÜK! Uus hind!

Harju maakond, Harku vald, Ilmandu küla

5 164.8 m2 179 000 €

Maa | Müük

Rannasalu tee

Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Katase küla

2635.0 m2 27 000 €

Korter | Müük

Pae 35

Hubane korter hea hinnaga Pae pargi kõrval!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 46.8 m2 63 999 €

Maa | Müük

Matsu

KENA KOHT HEA HINNAGA!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Laoküla

6000.0 m2 11 000 €

Korter | Müük

Ülesõidu 5a

Harju maakond, Keila linn

2 51.1 m2 63 000 €

Majaosa | Müük

Karimäe

Harju maakond, Kose vald, Tammiku küla

6 294.0 m2 130 000 €

Maja | Müük

Nõlvaku 9

Broneeritud

Harju maakond, Harku vald, Muraste küla

4 158.0 m2 225 000 €

Suvila | Müük

Ehituskivi 4

Maja suure krundiga vaikses ja rohelises Türisalus!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

2 152.2 m2 72 000 €

Korter | Müük

Keemikute 36

Ainulaadse vaatega korter Maardu keskuses!

Harju maakond, Maardu linn

3 47.1 m2 66 000 €

Maja | Müük

Kivi tee 11

UUS HIND! Unistuste palkmaja Tallinna külje all looduse rüpes!

Harju maakond, Saue vald, Püha küla

6 182.1 m2 350 000 €

Korter | Müük

Vahepere 7

KIIRMÜÜGI HIND! MEREVAADE! SAUN!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

4 100.9 m2 159 000 €

Maa | Müük

Tuulimaa tee

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

1458.0 m2 28 000 €

Maja | Müük

Tuulimaa tee 20

Väga ilus maja looduskaunis kohas! Uus!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

4 142.3 m2 229 000 €

Majaosa | Müük

Vahepere 7

KIIRMÜÜGI HIND!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

4 100.9 m2 159 000 €

Korter | Üür

Lasnamäe 4

Fantastiline asukoht ja vaade

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 56.4 m2 815 €

Suvila | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Maja | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 30.0 m2 135 €
Edasi Tagasi