Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Pärnu mnt 48a

Müüa või vahetada

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 43.4 m2 88 000 €

Maja | Müük

Pargi

Kiisa keskuses, suur aed!

Harju maakond, Saku vald, Kiisa alevik

4 98.4 m2 109 000 €

Äripind | Müük

Alevi tee 14

SOODUSTUS kuni 13.01.2019. a. -2 000 €

Pärnu maakond, Saarde vald, Tihemetsa alevik

6 226.0 m2 14 000 €

Maja | Müük

Alevi tee 14

SOODUSTUS kuni 13.01.2019. a. -2 000 €

Pärnu maakond, Saarde vald, Allikukivi küla

6 226.0 m2 14 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 45

RAHULIKUS PIIRKONNAS VABA 1-TOALINE KORTER!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 32.9 m2 58 500 €

Korter | Müük

Sõle 58

PÄIKESEPOOLNE, VABA KORTER!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 11.8 m2 27 500 €

Korter | Müük

J. Sütiste tee 43

VÕIMALUS VAHETADA 1-TOALISE VASTU!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.0 m2 72 000 €

Majaosa | Üür

Taara

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

2 45.0 m2 450 €

Korter | Müük

Sitsi 24

BRONEERITUD!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 37.7 m2 64 900 €

Äripind | Müük

Stardi

Harju maakond, Maardu linn

562.0 m2 57 000 €

Äripind | Üür

Nunne 18

ALUSTA OMA ÄRI JUBA TÄNA!!

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

280.0 m2 905 €

Äripind | Müük

Nunne

ALUSTA OMA ÄRI JUBA TÄNA!!

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

280.0 m2 45 000 €

Maa | Müük

Majaka tee 25

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn

10000.0 m2 30 000 €

Korter | Müük

A. Kapi 7

Elegantne perekorter vanalinna piiril!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 77.6 m2 189 450 €

Korter | Müük

Kannikese 12

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

2 55.3 m2 65 000 €

Korter | Müük

Pargi 10

Saku keskuses! Renoveeritud!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

4 63.5 m2 105 000 €

Korter | Üür

Astangu 50a

SUURE GARDEROOBIGA JA HUBASE RÕDUGA KORTER

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 56.1 m2 500 €

Majaosa | Müük

Käo 22

Uus pakkumine turul!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

4 115.7 m2 268 000 €

Majaosa | Müük

Hirve tee

NELJA MAGAMISTOAGA UUS PAARISMAJA

Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla

5 156.0 m2 213 500 €

Maja | Müük

Hirve tee 20

NELJA MAGAMISTOAGA UUS PAARISMAJA

Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla

5 156.0 m2 213 500 €
Edasi Tagasi