Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Tõnismägi 1

ESINDUSLIK 3 MAGAMISTUBADEGA KORTER

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 91.7 m2 700 €

Korter | Üür

Kaarli pst 11

ESINDUSLIK 3 MAGAMISTUBADEGA KORTER

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 91.7 m2 700 €

Majaosa | Üür

Taara

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1 27.0 m2 250 €

Korter | Müük

Ehitajate tee 37

VÄRSKELT RENOVEERITUD RÕDUGA KORTER! KEHTIV HINDAMISAKT 77 000

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 45.5 m2 76 500 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 124

VÄRSKE REMONDIGA KORTER!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 45.7 m2 77 900 €

Korter | Üür

Astangu 44

Hea korter! Hea hind!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 52.5 m2 400 €

Maja | Müük

Õnneheina tee 8

Ökonoomse maaküttega uus maja

Harjumaa, Viimsi vald, Muuga küla

4 110.4 m2 189 000 €

Maja | Müük

Õnneheina tee 8

Ökonoomse maaküttega uus maja

Harjumaa, Maardu

4 110.4 m2 189 000 €

Maa | Müük

Jaama 26

Hea investeering

Harjumaa, Vasalemma vald, Vasalemma alevik

4638.0 m2 20 900 €

Korter | Üür

Sütiste tee 43

Korter vabaneb 1. novembrist! Vaadata ja broneerida saab kohe!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43.2 m2 350 €

Korter | Üür

Õismäe tee 6

VÄGA HEA ASUKOHAGA VABA KORTER ÕISMÄEL

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 65.2 m2 520 €

Korter | Üür

Kannikese 10

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1 32.9 m2 230 €

Korter | Üür

Järveotsa tee 9

Pole paha!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 49.5 m2 360 €

Majaosa | Müük

Pihlaka 15

Kliendipäev laupäeval, 20.okt. kell 12.00 - 14.00!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

4 139.9 m2 265 000 €

Maja | Müük

Pihlaka 15

Majaosa aga oma krundiga. Kliendipäev 20. okt kell 12.00 - 14.0!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

4 139.9 m2 265 000 €

Korter | Üür

Järvekalda tee 3

HEA ASUKOHT! PANIPAIK 30 m2

Harjumaa, Harku vald, Harkujärve küla

3 48.0 m2 550 €

Korter | Müük

Tondiraba 5

Hinnatud asukoht, madalad kõrvalkulud

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 31.7 m2 53 500 €

Äripind | Müük

Alevi tee 14

Hea hind ja investeering! Ligi hektar maad ja ruumikas kivimaja.

Pärnumaa, Saarde vald, Tihemetsa alevik

6 226.0 m2 14 000 €

Korter | Üür

Akadeemia tee 46

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

1 16.6 m2 250 €

Korter | Üür

Vilde tee 60

HEA ASUKOHAGA MÖBLEERITUD ÜÜRIKORTER!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

1 29.9 m2 320 €
Edasi Tagasi