Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Lodjapuu tee 32a

Kiirmüügi hind! Luksuslik maja Meriväljal! Meri lähedal!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

5 366.5 m2 335 000 €

Korter | Müük

Liikuri 28

MUGAV AVAR PLANEERING. OMA PARKIMISKOHAD. KESKLINNA LÄHEDAL.

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

5 90.5 m2 112 000 €

Maa | Müük

Liisu

Tallinnast 6,5 km!

Harjumaa, Saku vald, Jälgimäe küla

20005.0 m2 52 000 €

Korter | Müük

Kärberi 4

Broneeritud

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

3 64.9 m2 89 000 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 185a

Soodsad kõrvalkulud! Kohe vaba!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 61.0 m2 85 000 €

Korter | Üür

Köleri 26

Ajalooline maja - tänapäeva mugavused! Kõrge 1. korrus.

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

2 64.3 m2 670 €

Korter | Müük

Roseni

Mere ja vanalinna vahel!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95.7 m2 370 000 €

Korter | Müük

Tuisu 7A

Hinnas kogu mööbel ja tehnika - vaid sissekolimise rõõm!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

2 42.3 m2 87 000 €

Maja | Müük

Pargi 3

Disaineri kujundatud kodu Nõmmel

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

5 129.6 m2 215 000 €

Korter | Üür

Vana-Kalamaja 7

Stiilne kodu Kalamajas. Hinnas panipaik ja parkimiskoht.

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

2 60.3 m2 700 €

Korter | Üür

Mahla

Madalate kõrvalkuludega

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1 22.2 m2 200 €

Maja | Müük

Lauliku 11

Võimalus kasutada ka kahe korterina. Üle tee metsatukk.

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

6 155.3 m2 179 000 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 185

Soodsad kõrvalkulud! Kohe vaba!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 61.0 m2 85 000 €

Korter | Müük

Niidi 25

Parim INVESTEERIMISEKS! Tee oma pakkumine!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

110.0 m2 59 000 €

Korter | Müük

Narva mnt 174b/2

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 35.0 m2 64 900 €

Korter | Müük

Kärberi 37

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

3 64.9 m2 88 000 €

Korter | Üür

Vahulille 6/2

Täielikult sisustatud uus korter! Väga madalad kõrvalkulud!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

2 51.8 m2 800 €

Korter | Üür

C. R. Jakobsoni 7/1

Kasuta võimalust elada korteris esimesena!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 88.7 m2 1 050 €

Korter | Üür

C. R. Jakobsoni 7/2

Kasuta võimalust elada korteris esimesena!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 48.5 m2 640 €

Maa | Müük

Niidu 13

Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon! Saku alevikus!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1290.0 m2 69 000 €
Edasi Tagasi