Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Pärna tn 6

HUBANE KORTER KESKLINNAS. KODULOOMI LUBATUD.

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 50.0 m2 600 €

Korter | Üür

Õismäe tee 116

AVAR VALGUKÜLLANE JA KORRALIK KORTER

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 36.0 m2 400 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Mängutoaks, päevahoiuks, laoks, bürooks

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 145.0 m2 1 030 €

Korter | Müük

Uue-Maailma 2

KORTER VAIKSES SISERAJOONIS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 38.4 m2 79 000 €

garaaž | Üür

Jakobsoni 17

TURVALINE JA KOMPAKTNE PARKLA 0 KORRUSEL

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

12.2 m2 60 €

Maja | Müük

Kevade tee 52

Broneeritud!

Harju maakond, Harku vald, Viti küla

3 121.0 m2 160 000 €

Korter | Üür

Kärneri 1

PARKIMISKOHT JA PANIPAIK OLEMAS. KODULOOMAD LUBATUD.

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 70.1 m2 650 €

Korter | Üür

Järve tee 4

Korter järve ääres!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Klooga alevik

1 31.0 m2 130 €

Äripind | Üür

Parda

8 TÖÖKOHTA ILUSALONGIS KESKLINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

5 90.0 m2 800 €

Äripind | Müük

Parda

TEGUTSEV ILUSALONG KESKLINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

5 90.0 m2 5 500 €

Korter | Üür

Sõpruse pst 250

Toad eraldi! Rõdu!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.2 m2 450 €

Majaosa | Üür

Tammepärja

Omaette sissepääsuga majaosa aia ja peenramaa kasutusega!

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

2 40.0 m2 400 €

Korter | Üür

Kaarli pst 11

ESINDUSLIK 3 MAGAMISTOAGA KORTER PIKEMAKS PERIOODIKS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 91.7 m2 700 €

Korter | Müük

Kivila 16

UUS HIND!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 64.6 m2 88 500 €

Korter | Müük

Kose maantee 10

Broneeritud

Harju maakond, Anija vald, Alavere küla

3 69.0 m2 21 000 €

Maa | Müük

Käooja tee 24

Mereni 300 m, TLN 45 km. Liitumised ja teeservituut hinnas!

Harju maakond, Kuusalu vald, Salmistu küla

6515.0 m2 80 000 €

Korter | Müük

Seebi 26

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 27.1 m2 62 500 €

Korter | Müük

J. Sütiste tee 43

PALJU VALGUST JA LÕPUTULT VÕIMALUSI!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.0 m2 72 000 €

Maja | Müük

Oru

KODU PÄRNU LINNA LÄHEDUSES!

Pärnu maakond, Saarde vald, Rabaküla

116.5 m2 69 500 €

Korter | Üür

Sõle 47a

TUBA 3-toalisest korterist!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 13.0 m2 170 €
Edasi Tagasi