Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Mustamäe tee

Kujunda oma maitse järgi

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43 m2 66 850 €

Korter | Müük

Mustamäe tee

II korrus, vaatega park-metsale

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43 m2 67 000 €

Äripind | Müük

Rahumäe tee 27

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

244 m2 230 000 €

Äripind | Müük

Rahumäe tee 27

Hea asukohaga tegutsev söögikoht, TEE OMA PAKKUMINE!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

3 133 m2 350 000 €

Äripind | Müük

Rahumäe tee 27

Arenduspotentsiaaliga pakkumine!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

10 377 m2 520 000 €

Maa | Müük

Vesiroosi tee

Sakust 700 m kaugusel!

Harjumaa, Saku vald, Kasemetsa küla

2748 m2 55 000 €

Maja | Müük

Kasela

Pärnu maantee ääres!

Harjumaa, Saku vald, Rahula küla

5 105 m2 115 000 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 143

Saunaga korter! Toad eraldi!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43 m2 69 990 €

Maja | Müük

Kasemäe tee

Maaküte! Kasutusluba!

Harjumaa, Saue vald, Ääsmäe küla

4 137 m2 187 000 €

Maa | Müük

Liisu

Tallinnast 6,5 km!

Harjumaa, Saku vald, Jälgimäe küla

20005 m2 50 000 €

Maa | Müük

Niidu 13

Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon! Saku alevikus!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1290 m2 70 000 €

Korter | Müük

Kütise 5

Päikesepoolne rõdu! Keskuses!

Harjumaa, Saue

3 62 m2 87 000 €

Maja | Müük

Kuuseheki

Maaküttega uus kivimaja! C energiamärgis!

Harjumaa, Saku vald, Metsanurme küla

5 145 m2 210 000 €

Suvila | Müük

Kanarbiku 12

Saku alevikus! Vääna jõe ligidal!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

2 50 m2 73 900 €

Maja | Müük

Kanarbiku

Maaküttega avar maja!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

6 260 m2 289 000 €

Maa | Müük

Kanarbiku

Vääna jõe lähedal! Saku alevikus!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1039 m2 73 900 €

Maa | Müük

Uue kinnistu

Tallinnast 25 km! Vana talukoht!

Raplamaa, Kohila vald, Urge küla

16300 m2 37 000 €

Korter | Müük

Tiigi

Mööbli ja tehnikaga! Päikesepoolsed 2 rõdu!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1 33 m2 42 500 €

Äripind | Üür

Mustamäe tee 60

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

47 m2 282 €

Äripind | Üür

Mustamäe tee 60

Teenindus-, kaubanduspind I-korrusel.

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

40 m2 240 €
Edasi Tagasi