Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maa | Müük

Laiaküla tee 37

Heas korras krunt, asfalteeritud ligipääsu tee Laiaküla teelt!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

2177.0 m2 224 000 €

Maja | Müük

Nõmme tee 84

Kivimaja Kristiines

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

4 140.0 m2 225 000 €

Äripind | Üür

Narva mnt 38

Üürile anda 2-l korrusel ilma aknata äripind!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 21.0 m2 110 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 46

Ainulaadse vaatega korter! Garderoob! 2 rõdu!

Harjumaa, Keila

3 69.3 m2 84 000 €

Korter | Üür

Vahulille 6/2

Täielikult sisustatud uus korter! Väga madalad kõrvalkulud!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

2 51.8 m2 750 €

Maa | Müük

Kõrtsu

Kindel investeering!

Harjumaa, Keila vald, Ohtu küla

31912.0 m2 23 934 €

Korter | Müük

Linnamäe tee 87

HEA HIND = KASULIK INVESTEERING!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 49.5 m2 59 000 €

Maja | Müük

Kasvandu tee 20

Kivi maja, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Tln 60 km!

Raplamaa, Kaiu vald, Kaiu alevik

5 121.0 m2 51 000 €

Korter | Üür

Taara

Köök puudub, olemas sööginurk.

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

2 26.0 m2 200 €

Majaosa | Üür

Taara

Köök puudub, olemas sööginurk.

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

2 26.0 m2 200 €

Äripind | Üür

Suur-Paala 2

MÖÖBLEERITUD BÜROOPIND. PARKIMINE TASUTA.

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 70.0 m2 350 €

Äripind | Üür

Suur-Paala 2

MÖÖBLEERITUD BÜROOPIND. PARKIMINE TASUTA.

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 70.0 m2 350 €

Maja | Müük

Tiigi

Järvamaa, Koigi vald, Huuksi küla

3 176.0 m2 58 000 €

Korter | Müük

Tähe 6

Jõgevamaa, Jõgeva

2 46.1 m2 16 500 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 191

Koos rõdudega korteri üp 60 m2.

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 52.2 m2 75 000 €

Maja | Müük

Koduvälja

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Läsna küla

3 82.7 m2 75 000 €

Maa | Müük

Puraviku tee 16

Hea hind! Tallinnast vaid 15 km. Müügiga kiire!

Harjumaa, Rae vald, Patika küla

1548.0 m2 27 000 €

Korter | Müük

Pae 66

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 32.8 m2 54 000 €

Korter | Üür

Ilmarise

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1 30.0 m2 325 €

Korter | Üür

Kuristiku

Harjumaa, Tallinn, Pirita

3 70.0 m2 600 €
Edasi Tagasi