Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maa | Müük

Tammede allee 21

ELAMUKRUNT TALLINNA LÄHIÜMBRUSES

Harjumaa, Harku vald, Rannamõisa küla

1268 m2 105 000 €

Maja | Müük

Tammede allee 21

MAJA TALLINNA LÄHIÜMBRUSES

Harjumaa, Harku vald, Rannamõisa küla

2 75 m2 105 000 €

Suvila | Müük

Tammede allee 21

SUVILA TALLINNA LÄHIÜMBRUSES

Harjumaa, Harku vald, Rannamõisa küla

2 75 m2 105 000 €

Korter | Müük

Pähkli 8

Parkimiskoht ja panipaik hinna sees!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

2 75 m2 122 000 €

Maja | Müük

Tedre tee

NELJA MAGAMISTOA JA SAUNAKOMPLEKSIGA UUS HUBANE MAJA

Harjumaa, Harku vald, Muraste küla

5 150 m2 198 000 €

Korter | Müük

Pähkli 8

Soovi korral saab vaheseinaga lisada kolmanda toa!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

3 75 m2 122 000 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 149a

Turul ainuke sellise planeeringuga!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

4 77 m2 95 000 €

Maja | Müük

Hapniku tee 8

Hea asukoht! Suur krunt! Hinnas võimalik kaubelda!

Harjumaa, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla

35 m2 45 000 €

Maja | Müük

Vatslaveere AÜ 28

Linna piirini 6 km!

Harjumaa, Saue vald, Vatsla küla

4 128 m2 63 000 €

Korter | Müük

Vilde tee 53

Väikene aga hubane!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 47 m2 72 000 €

Korter | Müük

Vilde tee 53

Huvitav pakkumine!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

4 47 m2 72 000 €

Maa | Müük

Uue kinnistu

Raplamaa, Kohila vald, Urge küla

16300 m2 39 900 €

Maa | Müük

Kuuseheki põik 2

Harjumaa, Saku vald, Metsanurme küla

881 m2 22 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 128

Heas korras rõduga korter Õismäel!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

1 33 m2 49 000 €

Majaosa | Müük

Nurme 6

Hind sisaldab käibemaksu ja teede väljaehitamise tasu.

Harjumaa, Saue vald, Hüüru küla

5318 m2 600 000 €

Maa | Müük

Nurme 6

Hind sisaldab käibemaksu ja teede väljaehitamise tasu.

Harjumaa, Saue vald, Hüüru küla

5318 m2 600 000 €

Korter | Müük

Niidi 25

Parim INVESTEERIMISEKS!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

110 m2 55 000 €

Maa | Müük

Puraviku tee 16

Soodne krunt Tallinna lähedal

Harjumaa, Rae vald, Patika küla

1548 m2 32 000 €

Korter | Müük

Läänemere tee 45

Kena korter vaikses elamurajoonis!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 33 m2 58 000 €

Äripind | Üür

Suur-Paala 2

VAHENDUSTASUTA. PARKIMINE TASUTA.

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 28 m2 170 €
Edasi Tagasi