Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Veiko Okspuu

Maakler 

 

  525 2632

  veiko@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110b

Büroo-ladu I korrusel, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 13.0 m2 86 €

Korter | Müük

Tammsaare tee 131

Väga hea planeeringuga korter täielikult renoveeritud majas!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 71.5 m2 103 000 €

Korter | Müük

Tammsaare tee 131

Väga hea planeeringuga korter täielikult renoveeritud majas!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

4 71.5 m2 103 000 €

Maa | Müük

Pärnamäe tee

Heakorrastatud krundid, asfalteeritud ligipääsuteedega!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

5062.0 m2 290 000 €

Majaosa | Müük

Kähriku tee 1

UUS RIDAELAMU VALMIB 2019 SUVE LÕPUKS! TULGE JA TUTVUGE!

Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla

4 110.0 m2 197 000 €

Majaosa | Müük

Kähriku tee 1

UUS RIDAELAMU VALMIB 2019 SUVE LÕPUKS! TULGE JA TUTVUGE!

Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla

4 104.0 m2 187 000 €

Majaosa | Müük

Kähriku tee 1

UUS RIDAELUMU VALMIB 2019 SUVE LÕPUKS! TULGE JA TUTVUGE!

Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla

4 104.0 m2 187 000 €

Maa | Müük

Kassikäpa tee 1

Asfalttee, vaid üks piirinaaber!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2616.0 m2 124 000 €

Maa | Müük

Laiaküla tee 37

Heas korras krunt, asfalteeritud ligipääsu tee Laiaküla teelt!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2177.0 m2 194 000 €

Maa | Müük

Pärnamäe tee 27a

Heas korras krunt!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2446.0 m2 170 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 101

Avara köögi ja rõduga

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 32.6 m2 56 900 €

Korter | Müük

Keemikute 36

Ainulaadse vaatega korter Maardu keskuses!

Harju maakond, Maardu linn

3 47.1 m2 66 000 €

Korter | Müük

Sinika 6

Avar ja hubane kodu Kristiines!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 81.0 m2 240 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 100

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 50.1 m2 73 000 €

Maja | Müük

Vahe tee 6

Uus kodu perele, kes hindab kvaliteeti!

Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla

4 130.3 m2 186 000 €

Maa | Müük

Marja põik

Hea asukoht! Olemas projekt, ehitusluba. Vundament valmis!

Rapla maakond, Kohila vald, Aespa alevik

1071.0 m2 19 000 €

Maja | Müük

Tammiaugu tee 14

Võimalik jagada 7 eraldi kinnistuks! Tehtud det.pl. eskiis

Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla

276.4 m2 970 000 €

Maa | Müük

Tammiaugu tee 14

Võimalik jagada 7 eraldi kinnistuks! Tehtud det.pl. eskiis

Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla

101900.0 m2 970 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 193

Turul uus! Läbi maja planeering! Vaikne asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 52.7 m2 75 000 €

Maja | Müük

Rauna 3

SOODSAD ÜLALPIDAMISKULUD! MÖÖBEL HINNAS! UUS HIND!

Harju maakond, Saue vald, Saue linn

5 267.0 m2 189 900 €
Edasi Tagasi