Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Mängu 16

Sellist teist Sa ei leia!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

8 210 m2 530 000 €

Korter | Müük

Raudtee 56

Ajaloo hõnguga kodu Nõmme turu vahetus läheduses!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

2 58 m2 159 000 €

Maa | Müük

Petsaku põik

Harjumaa, Harku vald, Vääna küla

8082 m2 44 451 €

Maja | Müük

Kadaka tee

Penthouse kesklinnas või basseiniga villa mere ääres?

Harjumaa, Harku vald, Ilmandu küla

7 562 m2 295 000 €

Korter | Müük

Liikuri

MERI JA KESKLINN LÄHEDAL. KORTER TELLISKIVIMAJAS!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

4 105 m2 115 000 €

Korter | Müük

Liikuri 10

MERI JA KESKLINN LÄHEDAL. KORTER TELLISKIVIMAJAS!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

4 105 m2 115 000 €

Korter | Üür

A. Reinvaldi 3

Avar ja valgusküllane korter sauna ja 2 rõduga

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

5 127 m2 1 130 €

Maa | Müük

Tamme

Kasvav mets on hea investeering!

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Uku küla

100000 m2 24 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 77a

Müüa või vahetada 3-toalisega Õismäe kivimajas

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 51 m2 102 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 77a

Müüa või vahetada 3-toalisega Õismäe kivimajas

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

2 51 m2 102 000 €

Korter | Üür

Vene 7

Korter Raekojaplatsi lähedal!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 50 m2 500 €

Maa | Müük

Kivi

Unistad oma majast? Tule ehita ise!

Raplamaa, Kohila vald, Kohila alev

616 m2 15 700 €

Korter | Müük

Rotermanni 5

Linna südames, mere läheduses!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 96 m2 370 000 €

Korter | Müük

Trummi 23

Looduslähedus! Head sportimisvõimalused! Eriprojektiga kivimaja!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

3 68 m2 129 000 €

Maa | Müük

Petsaku tee

Suurepärane krunt kodu rajamiseks!

Harjumaa, Harku vald, Vääna küla

6775 m2 67 750 €

Maa | Müük

Petsaku tee

Suurepärane krunt kodu rajamiseks!

Harjumaa, Harku vald, Vääna küla

6306 m2 63 060 €

Maa | Müük

Petsaku tee

Suurepärane krunt kodu rajamiseks!

Harjumaa, Harku vald, Vääna küla

5060 m2 50 600 €

Maa | Müük

Petsaku põik

Suurepärane krunt kodu rajamiseks!

Harjumaa, Harku vald, Vääna küla

9310 m2 51 205 €

Maa | Müük

Petsaku tee

Suurepärane krunt kodu rajamiseks!

Harjumaa, Harku vald, Vääna küla

5899 m2 58 990 €

Maa | Müük

Otsatalu tee

Suurepärane krunt kodu rajamiseks!

Harjumaa, Harku vald, Vääna küla

8730 m2 48 015 €
Edasi Tagasi