Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Veiko Okspuu

Maakler 

 

  525 2632

  veiko@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Hirve tee 20

NELJA MAGAMISTOAGA UUS PAARISMAJA. KASUTUSLUBA.

Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla

5 130.0 m2 213 500 €

Majaosa | Müük

Hirve tee

NELJA MAGAMISTOAGA UUS PAARISMAJA. KASUTUSLUBA.

Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla

5 130.0 m2 213 500 €

Korter | Müük

Meeliku 23/3

VAHETUSVÕIMALUS 2 või 3-toalise korteri vastu

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 66.5 m2 115 000 €

Äripind | Üür

Pärnu mnt 142

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 51.3 m2 265 €

Korter | Müük

Trummi

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

2 58.3 m2 119 500 €

Korter | Üür

Roosikrantsi 16

Möbleerimata korter

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 92.2 m2 850 €

Korter | Üür

Viru väljak 6

SAUNAGA KORTER TALLINNA SÜDALINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 68.7 m2 800 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 191

Koos rõdudega korteri üp 60 m2

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 52.2 m2 73 900 €

Korter | Müük

Kopli 100c

Mereni ca 200 m!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 39.0 m2 73 000 €

Majaosa | Müük

Västriku 9a

Ilus kodu roheluses, kesklinna lähedal!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

5 156.5 m2 305 000 €

Korter | Müük

Järve tee 4

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Klooga alevik

2 47.5 m2 29 000 €

Korter | Müük

Vihuri 1

Korter 300 m merest!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 46.4 m2 81 500 €

Majaosa | Üür

Taara

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

1 27.0 m2 250 €

Korter | Üür

Taara

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

1 27.0 m2 250 €

Maja | Müük

Västriku 34

Super asukoht! Hinnapakkumised on oodatud!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

4 120.0 m2 169 900 €

Maja | Müük

Pargi

Kiisa keskuses, suur aed! Õhksoojuspump!

Harju maakond, Saku vald, Kiisa alevik

4 98.4 m2 108 000 €

Korter | Müük

Vilde tee 136

HEA ASUKOHT!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 44.0 m2 78 500 €

Korter | Üür

Tuukri 15

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 25.0 m2 200 €

Korter | Üür

Aruküla tee

Avar 1-toaline Jüri keskuses

Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik

1 39.2 m2 350 €

Korter | Üür

Raudkivi tee 6

KORTER VAATEGA PARGILE!

Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik

2 52.2 m2 590 €
Edasi Tagasi