Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Anželika Torikko

maakler 

 

  +372 5880 0765

  anzelika@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Metsa tee 4

Hubane maja Pirita jõe lähedal! Uus hind!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

5 168 m2 239 000 €

Maja | Müük

Metsa tee 4

Hubane maja Pirita jõe lähedal! Uus hind!

Harjumaa, Maardu

5 168 m2 239 000 €

Korter | Müük

Suur-Ameerika 37

Investeerimisprojekt Kesklinnas!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 21 m2 36 000 €

Korter | Üür

Bensiini 5

Mereäärne üürikodu Tallinna kesklinnas! Saun. Garaaž. Panipaik.

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

3 71 m2 1 200 €

Korter | Müük

Merirahu 2

Läbi korruste planeering. Rõdu. Merevaade.

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 72 m2 169 000 €

Maja | Müük

Kadaka tee

Penthouse kesklinnas või basseiniga villa mere ääres?

Harjumaa, Harku vald, Ilmandu küla

7 562 m2 295 000 €

Korter | Üür

Köleri 26

Ajalooline maja - tänapäeva mugavused! Kõrge 1. korrus.

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

2 64 m2 670 €

Korter | Müük

Aiandi tee 4

Läbi maja planeering, klaasitud rõdu, toad ja köök eraldi.

Harjumaa, Viimsi vald, Viimsi alevik

4 94 m2 125 000 €

Korter | Müük

Kellamäe 3

Puhas, renoveeritud koduke - kõik hinnas!

Harjumaa, Maardu

1 33 m2 38 900 €

Korter | Müük

Retke tee 26

Broneeritud!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

1 31 m2 50 000 €

Korter | Müük

J. Sütiste tee 9

Hea asukoht! Täielikult renoveeritud maja!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 61 m2 80 000 €

Maja | Müük

Kuldkinga tee

Täiesti uus ja korralikult ehitatud maja Sinu perele!

Harjumaa, Saku vald, Metsanurme küla

5 152 m2 187 000 €

Maja | Müük

Loodetuule tee

Armas päikesepüüdja!

Harjumaa, Harku vald, Türisalu küla

3 984 m2 87 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 46

Ainulaadse vaatega korter! Garderoob! 2 rõdu!

Harjumaa, Keila

3 69 m2 94 500 €

Maja | Müük

Mängu 16

Mängu maja võib olla päriselt Sinu!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

8 210 m2 530 000 €

Korter | Müük

Roseni

Mere ja vanalinna vahel!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 96 m2 370 000 €

Maa | Müük

Tamme

Kasvav mets on hea investeering!

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Uku küla

100000 m2 24 000 €

Maja | Müük

Tallinna mnt 23

Läänemaa, Lihula

17 817 m2 130 000 €

Korter | Üür

Karja 2

Järvamaa, Paide

3 63 m2 220 €

Maja | Müük

Hüübu tee 15

Harjumaa, Keila vald, Lohusalu küla

5 157 m2 160 000 €
Edasi Tagasi