Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Heigo Liis

Maakler 

 

  528 7429

  heigo@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

garaaž | Müük

M. Härma 12

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

17.7 m2 6 900 €

Korter | Müük

Sitsi 24

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 37.7 m2 67 000 €

Maja | Müük

Alevi tee 14

Hea hind! Ruumiküllane maja, kuhu kuulub ka ligi hektar maad.

Pärnu maakond, Saarde vald, Allikukivi küla

6 226.0 m2 14 000 €

Äripind | Müük

Alevi tee 14

Hea hind ja investeering! Ligi hektar maad ja ruumikas kivimaja.

Pärnu maakond, Saarde vald, Tihemetsa alevik

6 226.0 m2 14 000 €

Korter | Müük

Pähkli 8

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

3 74.7 m2 137 000 €

Maa | Müük

Apametsa tee

KASUTOOV PAKKUMINE

Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla

5004.0 m2 145 000 €

Äripind | Müük

Narva mnt 7c

6 TÖÖKOHAGA ILUSALONG KESKLINNAS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

4 70.0 m2 16 000 €

Äripind | Müük

Narva mnt 7c

8 TÖÖKOHAGA ILUSALONG KESKLINNAS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

7 96.0 m2 25 000 €

Äripind | Üür

Narva mnt 7c

6 TÖÖKOHAGA ILUSALONG KESKLINNAS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

4 70.0 m2 720 €

Maa | Müük

Endla 61a

EHITUSLOAGA KORTERMAJA ARENDUSE PROJEKT

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

703.0 m2 300 000 €

Korter | Üür

Kivila 4

KORRALIK KORTER MUGAVAS ASUKOHAS. REGISTREERIMINE LUBATUD.

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 40.0 m2 350 €

Äripind | Üür

Laki 15

KÕIK KOMMUNAALKULUD HINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 40.0 m2 276 €

Äripind | Üür

Laki 15

KÕIK KOMMUNAALKULUD HINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

6 165.0 m2 825 €

Korter | Müük

Lõime 11

KASUTOOV INVISTEERING!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 16.2 m2 33 000 €

Maa | Üür

Rehe põik 3

Turvaline parkimiskoht!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

m2 75 €

Korter | Üür

Kuklase 4

Ilus rõduga korter vaikses sisekvartalis!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 47.0 m2 400 €

Korter | Müük

Puhangu 14

Renoveeritud korter koos sisustusega hinnatud kivimajas

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 46.1 m2 78 500 €

Korter | Müük

Puhangu 14

Renoveeritud korter koos sisustusega hinnatud kivimajas

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 46.1 m2 78 500 €

Korter | Üür

Kaupmehe 7

Vaba alates 31.12.18. Rõdu, panipaik, parkimine garaažis

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 64.6 m2 745 €

Maja | Müük

Hüübu tee 15

Vaadake, ostke ja elage rahus ja mõnuga!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lohusalu küla

5 179.6 m2 153 000 €
Edasi Tagasi