Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo@raid.ee

Anželika Torikko

maakler 

 

  +372 5880 0765

  anzelika@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Tondiraba 3

Renoveeritud maja, roheline Katleri rajoon!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 28 m2 44 900 €

Korter | Müük

Liivaoja 1

UUS MOODNE DISAINSISEVIIMISTLUS JA SISUTUS

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

3 80 m2 165 000 €

Majaosa | Üür

Taara

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1 27 m2 200 €

Maja | Müük

Lõhe

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

4 130 m2 315 000 €

Korter | Müük

Kuusiku tee 5

Tallinna piirini autoga vaid 5 minutit!

Harjumaa, Jõelähtme vald, Loo alevik

3 67 m2 72 700 €

Korter | Müük

Tuisu 7A

Roheliste vaadetega katusekorter!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

2 42 m2 87 000 €

Korter | Müük

Merirahu 2

Võtmed kätte notari päeval!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 72 m2 169 000 €

Korter | Müük

Aiandi tee 4

Rõdu. Meri lähedal. Lastesõbralik kasvukeskkond.

Harjumaa, Viimsi vald, Viimsi alevik

4 94 m2 125 000 €

Maja | Müük

Mängu 16

Mängu maja võib olla päriselt Sinu!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

8 210 m2 495 000 €

Korter | Üür

Taara

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

1 27 m2 200 €

Maja | Müük

Kadaka tee

Mere lähedal kasutusloaga maja.

Harjumaa, Harku vald, Ilmandu küla

7 562 m2 295 000 €

Korter | Üür

F. R. Faehlmanni 8

Võta oma mööbel ja koli päikselisse koju!

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg

3 71 m2 880 €

Korter | Müük

Pärnu 50

Järvamaa, Paide

2 38 m2 24 000 €

Maa | Müük

Liisu

Tallinnast 6,5 km!

Harjumaa, Saku vald, Jälgimäe küla

20005 m2 52 000 €

Maa | Müük

Tulbi

Saku alevikus! Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1046 m2 59 900 €

Maa | Müük

Lukussepa tee

Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon! Saku alevikus!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

1631 m2 51 500 €

Maja | Müük

Tedre tee

UUS HUBANE 4 MAGAMISTUBADEGA MAJA TALLINNA LÄHEDAL

Harjumaa, Harku vald, Muraste küla

5 150 m2 176 000 €

Äripind | Üür

Suur-Paala 2

MÖÖBLEERITUD BÜROOPIND. PARKIMINE TASUTA.

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 70 m2 350 €

Äripind | Üür

Suur-Paala 2

MÖÖBLEERITUD BÜROOPIND. PARKIMINE TASUTA.

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 70 m2 350 €

Korter | Müük

Rotermanni 5

Meri ja vanalinn vaid kiviviske kaugusel!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 96 m2 370 000 €
Edasi Tagasi