Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Veiko Okspuu

Maakler 

 

  525 2632

  veiko@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Saeveski

Sauna ja kaminaga korter vaiksel tänaval

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

2 59.6 m2 580 €

Korter | Üür

Lasnamäe 4c

Fantastiline asukoht ja vaade

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 56.4 m2 1 000 €

Korter | Müük

Kannikese 12

Päikesepoolne rõdu! Läbi maja planeering!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

2 55.3 m2 64 000 €

Maja | Müük

Rickul/Luksi

Müügis on Luksi talu kompleks koos metsa ja kõige muuga!

Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Riguldi küla / Rickul

177.4 m2 200 000 €

Maja | Müük

Kivi tee

UUS HIND! Unistuste palkmaja Tallinna külje all looduse rüpes!

Harju maakond, Saue vald, Püha küla

6 182.1 m2 350 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 100

Võimalus luua endale meelepärane interjöör!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 50.1 m2 73 000 €

Korter | Müük

Endla 76

KIIRMÜÜK! VAATA HINDA!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 68.2 m2 140 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 195

Broneeritud!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 33.0 m2 55 000 €

Äripind | Üür

Suur-Paala 2

TÄIELIKULT MÖBLEERITUD. PARKIMINE TASUTA. KESKLINNA LÄHEDAL.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 30.0 m2 220 €

Äripind | Üür

Parda

ALUSTA OMA ÄRI JUBA TÄNA!!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

5 90.0 m2 790 €

Äripind | Müük

Stardi

MÜÜA TOIMIV ÄRI! SOODUSHIND 30 000!

Harju maakond, Maardu linn

562.0 m2 30 000 €

Maja | Müük

Tuisu tee 7

Armas maja aastaringseks elamiseks looduskaunis kohas!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

3 92.3 m2 94 000 €

Korter | Müük

Tammsaare tee 131

Väga hea planeeringuga korter täielikult renoveeritud majas!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

4 71.5 m2 99 900 €

Korter | Müük

Tammsaare tee 131

Väga hea planeeringuga korter täielikult renoveeritud majas!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 71.5 m2 99 900 €

Korter | Müük

Hane 8

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 67.2 m2 165 000 €

Maja | Müük

Jaaguoja

Tallinnast 8 km! Finnlammeli palkmaja!

Harju maakond, Saku vald, Tammemäe küla

4 162.0 m2 249 000 €

Korter | Müük

A. Kapi 7

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 77.6 m2 185 000 €

Maa | Müük

Pikamäe tee 10

Harju maakond, Saue vald, Aila küla

m2 38 000 €

Korter | Üür

Läänemere tee 21

Vabaneb 10.06.2019!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 52.7 m2 400 €

Äripind | Üür

Pikk 30

Eraldi sissepääsu ja vaateaknaga äripind Tallinna vanalinnas!

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

81.7 m2 2 500 €
Edasi Tagasi