Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maa | Müük

Kivi

Unistad oma majast? Tule ehita ise!

Raplamaa, Kohila vald, Kohila alev

616 m2 15 700 €

Suvila | Müük

Salu tee 24

Haabneeme keskuses!

Harjumaa, Viimsi vald, Haabneeme alevik

750 m2 117 000 €

Maa | Müük

Salu tee

Mere lähedal!

Harjumaa, Viimsi vald, Haabneeme alevik

750 m2 117 000 €

Maa | Müük

Metsa

Kõrghaljastuse ja hea ligipääsetavusega elamumaa!

Harjumaa, Kernu vald, Laitse küla

3334 m2 17 000 €

Maa | Müük

Tamme

Kauni looduse keskel, vallakeskuse lähedal!

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Uku küla

100000 m2 24 000 €

Korter | Müük

Roseni

Mere ja vanalinna vahel!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 96 m2 370 000 €

Korter | Müük

Rotermanni 5

Linna südames, mere läheduses!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 96 m2 370 000 €

Maa | Müük

Kuslapuu tee

Merelähedane kodukoht. Detailplaneering olemas

Harjumaa, Viimsi vald, Randvere küla

1079 m2 73 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 17

Vaid paar sammu vanalinnast!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95 m2 295 000 €

Maja | Müük

Kadaka tee

Mereäärne kodu Tallinna külje all! Kiire vabastamine.

Harjumaa, Harku vald, Ilmandu küla

7 562 m2 350 000 €

Korter | Üür

Valge 18

Korter on VABA!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 48 m2 550 €

Korter | Üür

Valge 18

Korter on VABA!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 48 m2 550 €

Korter | Üür

Lootsi 3a

Rõdu, saun, parkimine!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 94 m2 780 €

Maa | Müük

Põldmäe tee 21

HEA INVESTEERING!

Harjumaa, Kiili vald, Sookaera küla

5116 m2 25 000 €

Maa | Müük

Põldmäe tee

TEHKE OMA ÄRI MAALILISES ASUKOHAS!

Harjumaa, Kiili vald, Sookaera küla

8920 m2 39 000 €

Korter | Üür

Sõle 13

Värske remont! Uus mööbel! Hea asukoht!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

2 52 m2 480 €

Korter | Üür

Sõle 13

Värske remont! Uus mööbel! Hea asukoht!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

2 52 m2 480 €

Korter | Müük

Tedre 33a

Kivimaja! Kõrge esimene korrus! Hea ruumilahendus!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

3 73 m2 110 000 €

Korter | Müük

Liikuri 28

Ootame eelregistreerimisega TUTVUMISPÄEVALE 28.01.17 kell 12-15!

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

5 91 m2 119 900 €

Korter | Müük

Liikuri 28

Ootame eelregistreerimisega TUTVUMISPÄEVALE 28.01.17 kell 12-15!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

5 91 m2 119 900 €
Edasi Tagasi