Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

Maakler 

2017 Aasta maakler III koht 

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Grigori Tustanovski

Maakler 

 

  5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

Maakler 

 

  5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

Maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Eliis Aunap

Maakler 

 

  5840 7863

  eliis@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Õismäe tee 64

Koos sisustusega, kohe vaba

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 49.3 m2 74 900 €

Maa | Müük

Klaukse tee 1

Harjumaa, Kuusalu vald, Salmistu küla

3114.0 m2 19 000 €

Maa | Müük

Laiaküla tee 37

Heas korras krunt, asfalteeritud ligipääsu tee Laiaküla teelt!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

2177.0 m2 198 000 €

Korter | Müük

Veerenni 45

Katusekorter – elu parimad mälestused!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 34.6 m2 67 000 €

Korter | Müük

Veerenni 45

Katusekorter – elu parimad mälestused!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 34.6 m2 67 000 €

Korter | Müük

Tirdi 10

Renoveeritud kortermaja, madalad kommunaalkulud

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

2 47.0 m2 61 500 €

Korter | Müük

Ümera

Broneeritud kuni 2. maini

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 32.4 m2 56 800 €

Korter | Müük

Ümera

Broneeritud kuni 2. maini

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 32.4 m2 56 800 €

Äripind | Üür

Estonia pst 15

Sobilikud ruumid näiteks jõusaaliks vms.

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 56.0 m2 400 €

Äripind | Üür

Estonia pst 15

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 25.2 m2 220 €

Maja | Müük

Lõimise 6

Uus maja, kasutusluba olemas! Madalad kõrvalkulud!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

4 296.6 m2 412 000 €

Maja | Müük

Lodjapuu tee 32a

Kiirmüügi hind! Luksuslik maja Meriväljal! Meri lähedal!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

5 366.5 m2 318 000 €

Maja | Müük

Lõhe

Randa vaid 300 m! Täiesti uus maja!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

4 129.7 m2 315 000 €

Maja | Müük

Loodetuule tee

Armas päikesepüüdja!

Harjumaa, Harku vald, Türisalu küla

3 984.0 m2 87 000 €

Maa | Müük

Piiri

Harjumaa, Raasiku vald, Aruküla alevik

932.0 m2 53 000 €

Korter | Müük

Liivamäe 8

Hinnatud planeeringuga värskelt renoveeritud korter!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 66.0 m2 119 900 €

Äripind | Üür

Pärnu mnt

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 50.0 m2 250 €

Äripind | Üür

Kadaka tee 1

Peakaitse 100 A

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

400.0 m2 2 000 €

Maja | Müük

Meritäht

Harjumaa, Harku vald, Viti küla

5 240.0 m2 95 000 €

Äripind | Üür

Kesk tee 32

Kaasaegne ladu koos bürooga.

Harjumaa, Rae vald

268.0 m2 1 610 €
Edasi Tagasi