Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

jurist | koolitaja 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

 

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  5613 1753

  tarmo@raid.ee

Stella Lange

maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Eliis Aunap

maakler 

 

  5840 7863

  eliis@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Vahepere 5

KORTER LÄBI 2 KORRUSE! 2 PARKIMISKOHTA! 2 RÕDU!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 78.7 m2 165 000 €

Majaosa | Müük

Kiini 2

EELMÜÜK ON ALANUD!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

5 159.9 m2 280 000 €

Korter | Müük

Tammsaare tee 131

Turul uus! Kivimaja! Hea asukoht!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 62.0 m2 82 000 €

Korter | Üür

Õismäe tee 128

ÜÜRITUD

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

2 53.0 m2 400 €

Äripind | Üür

Estonia pst 15

Uhke, kaminaga büroo!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

5 108.6 m2 1 350 €

Korter | Müük

Tuisu 7A

Hinnas kogu mööbel ja tehnika - vaid sissekolimise rõõm!

Harjumaa, Tallinn, Kristiine

2 42.3 m2 87 000 €

Maja | Müük

Pargi 3

Soodushind kuni jaanuari lõpuni!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

5 129.6 m2 190 000 €

Äripind | Üür

Estonia pst 15

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 19.7 m2 200 €

Äripind | Üür

Estonia pst 15

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

1 18.0 m2 200 €

Korter | Üür

Uus-Kalamaja 11

Ela Kalamaja südames!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

1 22.9 m2 300 €

Maja | Müük

Tammiaugu tee 14

Harjumaa, Harku vald, Tiskre küla

276.4 m2 3 000 000 €

Maa | Müük

Tammiaugu tee 14

Harjumaa, Harku vald, Tiskre küla

101900.0 m2 3 000 000 €

Maja | Müük

Lauliku 11

Ela linnas nagu maal!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

6 155.3 m2 180 000 €

Korter | Müük

Rotermanni 5

Meri ja vanalinn vaid kiviviske kaugusel!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95.7 m2 370 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 17

Ettevaatust - sellesse korterisse võid armuda!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95.0 m2 269 000 €

Korter | Müük

Merirahu 2

Kodu kuhu võid kohe sisse kolida - ei mingit remonti!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 71.9 m2 166 000 €

Korter | Müük

Läänemere tee 45

Kena korter vaikses elamurajoonis! Broneeritud kuni 28.02.2018

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 32.7 m2 57 500 €

Maa | Müük

Tamme

Kasvav mets on hea investeering!

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Uku küla

100000.0 m2 24 000 €

Äripind | Üür

Pae 21

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 150.0 m2 600 €

Äripind | Üür

Mustamäe tee 60

Korralik VÄIKE bürootuba; VABA!

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

1 11.0 m2 66 €
Edasi Tagasi