Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Tarmo Tuisk

peamaakler 

 

  +372 508 3688

  tarmo@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Paldiski mnt 17

Kodu uues majas vanalinna külje all! Rohelised vaated.

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95 m2 279 000 €

Maa | Müük

Peoleo AÜ 39

HEA KRUNT KOOS VÄIKESE SUVEMAJAGA

Harjumaa, Kernu vald, Kibuna küla

1140 m2 9 990 €

Korter | Üür

Vene 7

Korter Raekojaplatsi lähedal!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 50 m2 500 €

Maja | Müük

Lauliku 11

Linnakorter või oma maja?

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

6 155 m2 195 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 173

AVAR 2 KINNISE RÕDUGA KORTER!

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 67 m2 81 300 €

Korter | Müük

Raudtee 56

Ajaloo hõnguga kodu Nõmme turu vahetus läheduses!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

2 58 m2 159 000 €

Korter | Müük

Rotermanni 5

Linna südames, mere läheduses!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 96 m2 370 000 €

Korter | Üür

Kärberi 23

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

2 51 m2 280 €

Suvila | Müük

Sarapiku tee

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

2 40 m2 69 000 €

Maa | Müük

Käopesa tee

Harjumaa, Saku vald, Kasemetsa küla

974 m2 35 000 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 143

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

2 43 m2 69 990 €

Korter | Müük

Pargi

Saku keskuses! Päikesepoolne!

Harjumaa, Saku vald, Saku alevik

2 40 m2 54 800 €

Maja | Müük

Carmen

Raplamaa, Kohila vald, Aespa alevik

4 125 m2 97 000 €

Korter | Müük

Muraste tee 9

Korter Tallinnast 14 km kaugusel, uues saunaga majas

Harjumaa, Harku vald, Muraste küla

3 73 m2 95 000 €

Korter | Müük

Pirita tee 26c

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

2 69 m2 120 000 €

Korter | Müük

Pirita tee 26c

Harjumaa, Tallinn, Pirita

2 69 m2 120 000 €

Maja | Müük

Mängu 16

Sellist teist Sa ei leia!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

8 210 m2 530 000 €

Maja | Müük

Kadaka tee

Penthouse kesklinnas või basseiniga villa mere ääres?

Harjumaa, Harku vald, Ilmandu küla

7 562 m2 295 000 €

Maa | Müük

Kuslapuu tee

Merelähedane kodukoht. Detailplaneering olemas

Harjumaa, Viimsi vald, Randvere küla

1079 m2 73 000 €

Korter | Müük

Kuldala tee

Mitukümmend halli varjundit Sina leiad?

Harjumaa, Rae vald, Peetri alevik

2 52 m2 107 000 €
Edasi Tagasi