Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

tegevjuht 

 

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

jurist 

koolitaja 

  +372 565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

maakler 

 

  +372 5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

kutseline maakler 

KKM 141131 

  +372 513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

kutseline maakler 

AKM 110605 

  +372 503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

kutseline maakler 

KKM 151125 

  +372 521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

maakler 

 

  +372 56 244 244

  anne@raid.ee

Aare Asi

maakler 

 

  +372 501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

kutseline maakler 

"Aasta maakler 2016" 

  +372 5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

kutseline maakler 

KKM 121227 

  +372 505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

maakler 

 

  +372 522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

maakler 

 

  +372 5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

maakler 

 

  +372 526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

maakler 

"Klientide lemmik 2016" 

  +372 521 9871

  kristiina@raid.ee

Eve Saaren

maakler 

 

  +372 5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

maakler 

 

  +372 5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

maakler 

"Aasta maakler 2015" 

  +372 5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

maakler 

 

  +372 5881 1369

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

maakler 

 

  +372 503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

maakler 

viipekeele oskus! 

  +372 5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

maakler 

 

  +372 5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

maakler 

 

  +372 5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Olja Markova

maakler 

 

  +372 527 0536

  olja@raid.ee

Tarmo Pihkanen

maakler 

 

  +372 5613 1753

  tarmo.pihkanen@raid.ee

Anželika Torikko

maakler 

 

  +372 5880 0765

  anzelika@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  +372 502 3300

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Linnamäe tee 11

Madalad kõrvalkulud

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe

1 33 m2 260 €

Korter | Müük

Keldrimäe 4

Võtmed kohe, renoveeritud, mööbel ja tehnika hinnas!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 66 m2 122 000 €

Korter | Müük

E. Vilde tee 52

AVAR JA VALGUSKÜLLANE KORTER

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe

3 65 m2 84 800 €

Korter | Üür

Saha tee 5

Harjumaa, Jõelähtme vald, Loo alevik

1 38 m2 290 €

Korter | Müük

Saha tee 5

Harjumaa, Jõelähtme vald, Loo alevik

1 38 m2 49 900 €

Majaosa | Müük

Künnapuu 48

Asukoht loeb, mitmed arenguvõimalused!

Harjumaa, Tallinn, Pirita

5 192 m2 160 000 €

Maja | Müük

Kullerkupu tee 2

Kasutusloaga kivimaja!

Harjumaa, Viimsi vald, Püünsi küla

6 220 m2 184 000 €

Korter | Üür

Randla 15

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

1 16 m2 240 €

Korter | Üür

Ravila 14

Järvamaa, Türi vald, Türi

1 34 m2 115 €

Korter | Müük

Aru 17

ILUS KORTER RAHULIKUL TÄNAVAL OMA PRIVAATSE HOOVIGA!

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn

3 37 m2 89 600 €

Maja | Müük

Hapniku tee 8

MÜÜDUD!

Harjumaa, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla

35 m2 45 000 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Bürooruum hea asukohaga ärimajas

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

1 35 m2 219 €

Korter | Müük

Aiandi tee 4

Klaasitud rõdu, toad ja köök eraldi.

Harjumaa, Viimsi vald, Viimsi alevik

4 94 m2 129 000 €

Maja | Müük

Kadaka tee

Penthouse kesklinnas või basseiniga villa mere ääres?

Harjumaa, Harku vald, Ilmandu küla

7 562 m2 295 000 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 17

Väga hea planeeringuga kodu otse vanalinna külje all!

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

3 95 m2 279 000 €

Maja | Müük

Lauliku 11

Koli korterist majja!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

6 174 m2 189 000 €

Korter | Müük

Merirahu 2

Läbi korruste planeering. Rõdu. Merevaade.

Harjumaa, Tallinn, Haabersti

3 72 m2 170 000 €

Maja | Müük

Mängu 16

Sellist teist Sa ei leia!

Harjumaa, Tallinn, Nõmme

8 210 m2 530 000 €

Suvila | Müük

Salu tee 24

Haabneeme keskuses, meri lähedal!

Harjumaa, Viimsi vald, Haabneeme alevik

750 m2 117 000 €

Majaosa | Müük

Vikerkaare tee

Harjumaa, Viimsi vald, Pärnamäe küla

4 162 m2 190 000 €
Edasi Tagasi